Homocykliczne substancje psychoaktywne, oddziałujące agonistycznie na układ serotoninowy w mózgu.
Więcej informacji: Fenyloetyloaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 100 • Strona 3 z 10
  • 2879 / 101 / 0
Nieprzeczytany post autor: Syn Bozy »
nietrafnie, raz w życiu jadłem diazepam, raz lorazepam i raz klony, więcej doświadczeń z benzo nie mam (a te wymienione są rozłożone na ostatnie 2 lata)
"Czuję się gwiezdnie"

Po dzisiejszym robię przerwę
  • 57 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: drt »
rzeczywiscie przy bl na 2c-c pomoglo mi 0,5mg alprazolamu w 100%
mowicie o bace, dla mnie chyba byloby to zabojstwo xD czasem zdarza mi sie zlapac bodyloada po samym upaleniu...
  • 297 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: Skurwol »
drt, nie zdarza Ci się.
nie bądźmy typowi bo jeszcze ktoś weźmie z nas przykład.
NeuronowyJeździec
Muchomor! Czy już wszyyystkiee maAAaaszz?! Zdążymy ocalić świat! muchomor!
Taaaak, przyjaciel Twój! Ramie w ramie w wielki bóóóój.MUCHOMOR!
  • 757 / 31 / 0
Nieprzeczytany post autor: blueberry »
Nie odwazylbym sie na mj po 2C-E. Nie wyobrazam sobie zlapac po tej mieszance bad-trip'a (tylko po mj mialem naprawde nieprzyjemne b-t a raczej czesc tripa bo po kilkudziesieciu minutach sie normowalo).

Juz widze te wkrety, ze nie moge oddychac albo ze umieram...
Uwaga! Użytkownik blueberry jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1876 / 23 / 0
Nieprzeczytany post autor: opak »
Jezusie nie jedz benzo do 2C-P rozjebiesz sobie całkowiecie faze :) Ja wrzuciłem 2 mg clonazepamu i zeszła mi cała faza . Tylko ze musiałem bo nie dałbym rade jechać 3 h autobusem na peaku :P
kapo
  • 57 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: drt »
Skurwol, ze co ?

...

Blueberry widze ze nie jestem sam, masz tak zawsze czy tylko raz Ci sie zdarzylo ? Mi dopiero po czasie kiedy juz dawno przejaralem swoja wage i zastanawia mnie przyczyna tego. Moze to ze w poprzedzajacym okresie mialem stycznosc z amf, benzo, 2ckami i mefem mialo jakis wplyw, nie wiem... Po dluzszej przerwie z jaraniem w koncu mi to przeszlo, dopomoglem sobie bromazepamem raz czy dwa i potem juz bylo ok. Ale od czasu gdy biore bupropion znowu mam nieprzyjemne dolegliwosci, moze nie az tak jak kiedys, jednak postanowilem nie palic do zakonczenia kuracji.
Ostatnio zmieniony 13 kwietnia 2010 przez drt, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 297 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: Skurwol »
Jezusie nie jedz benzo do 2C-P rozjebiesz sobie całkowiecie faze :) Ja wrzuciłem 2 mg clonazepamu i zeszła mi cała faza . Tylko ze musiałem bo nie dałbym rade jechać 3 h autobusem na peaku :P


frajer, frajer, frajer :D %-D




Drt - po MJ zdaje mi się nie występyje BL.
nie bądźmy typowi bo jeszcze ktoś weźmie z nas przykład.
NeuronowyJeździec
Muchomor! Czy już wszyyystkiee maAAaaszz?! Zdążymy ocalić świat! muchomor!
Taaaak, przyjaciel Twój! Ramie w ramie w wielki bóóóój.MUCHOMOR!
  • 1876 / 23 / 0
Nieprzeczytany post autor: opak »
Hah ciekawe czy ty bys wyrobił 3 h w autobusie juz nie chodzi o to ze duzo ludzi tylko o ten dluzacy sie czas :D
kapo
  • 297 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: Skurwol »
Nie ma bata że bym wyrobił :D
Pamiętam ten piękny dzień kiedy to miasto zwiedzałem na lekko schodzącym peaku dawki około 18mg 2C-E w klame (pierwszy raz z 2C-E %-D ). To uczucie kiedy człowiek nie wie jak przejść przez ulicę po pasach :nuts: :*)

Co kto lubi. Ja zawsze lubie na psychodeli wbijać się w miejsca niezbyt ustronne w stylu sklepik i zakupy na bańce, przechadzka po mieście etc ;-)
nie bądźmy typowi bo jeszcze ktoś weźmie z nas przykład.
NeuronowyJeździec
Muchomor! Czy już wszyyystkiee maAAaaszz?! Zdążymy ocalić świat! muchomor!
Taaaak, przyjaciel Twój! Ramie w ramie w wielki bóóóój.MUCHOMOR!
  • 57 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: drt »
Skurwol- moze nie jest to typowy BL, ale na pewno cos na ksztalt tego, zwlaszcza kiedy juz wczesniej poznales to zjawisko (flashback ?). Ganja tez jest psychodelikiem, ktora czasem potrafi pokazac to gorsze oblicze. Zwlaszcza ta o duzej zawartosci CBN, utlenionego THC, czyli najczesciej ta z ulicy, ktora lezy gdzies po strychach czy piwnicach przez dlugi czas. Po swiezej naturce nigdy nie mialem jakichkolwiek nieprzyjemnych dolegliwosci.
ODPOWIEDZ
Posty: 100 • Strona 3 z 10
Artykuły
[img]
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996

Newsy
[img]
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.

[img]
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę

Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.

[img]
Palenie marihuany zmniejsza chęć na alkohol? Nowe badania kliniczne przynoszą zaskakujące wnioski

Coraz więcej osób na świecie eksperymentuje z zastępowaniem alkoholu konopiami indyjskimi, a trend ten zyskał w popkulturze miano „California sober”. Choć do tej pory opieraliśmy się głównie na niejednoznacznych obserwacjach, najnowsze badanie opublikowane na łamach American Journal of Psychiatry rzuca nowe światło na ten fenomen. Kontrolowany eksperyment udowadnia, że doraźne zapalenie marihuany znacząco zmniejsza ilość spożywanego alkoholu i opóźnia moment sięgnięcia po pierwszego drinka.