Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 141 • Strona 5 z 15
  • 648 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: Shuudan »
Jejku. Dzięki. Przyda mi się na maturze :nuts: .

@Kurwik

Idź na filologie.
Matka chemia kocha swoje dzieci i nie pozwoli im umrzeć w samotności.

https://soundcloud.com/second_hand123 - Moja własna Twórczość muzyczna.
  • 3251 / 359 / 2
Nieprzeczytany post autor: jogurt »
Shuudan, Kurwik sam sobie pojechał.

Ja traktuję bycie porytym jako komplement. Można być "pozytywnie porytym" jak David Firth na przykład :D
L-8a - blog neurofarmakologiczno-empiryczny
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM

Pozdrawiam %-D
  • 648 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: Shuudan »
Dobry argument. Nie znam go, ale skoro mówisz że jest pozytywnie poryty to pewnie tak jest ; D.
Matka chemia kocha swoje dzieci i nie pozwoli im umrzeć w samotności.

https://soundcloud.com/second_hand123 - Moja własna Twórczość muzyczna.
  • 657 / 8 / 0
Nieprzeczytany post autor: Akodeen »
O taak! Firth jest zajebisty, ale badziej niż za jego filmiki cenię go za jego muzykę. Występuje pod pseudonimem Locust Toybox
Uwaga! Użytkownik Akodeen jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 18 / / 0
Nieprzeczytany post autor: shefushefu »
Mnie deks najbardziej uzależnił .

Ale strzegę się ile tylko mogę .

PS bawicie się też nim ? Spróbujcie wykonować podstawowe czyności po nim , walczyć z samym sobą .

Np. domowa praca czy zakupy ... Taki chart psychiki (przyda się na Armegedon - 2012 *)

legenda:

* - ha ha ha
  • 81 / / 0
Nieprzeczytany post autor: slodziakowa »
Ogólnie jak się wpierdalasz w jakikolwiek narkotyk masz taką myśl.
`Ja się nie uzależnię, to tylko rekreacyjnie...`
Jasne. Łatwo wpaść, a w chuj trudno wyjść z tego... Wiem, z własnego doświadczenia.
Uwaga! Użytkownik slodziakowa nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1474 / 16 / 0
Nieprzeczytany post autor: Qlim »
Ja za każdym razem biorąc cokolwiek innego nigdy nie miałem myśli typu "wjebie sie czy nie"?.
Wszystko z ciekawości.

Zapamietajcie jedno słabiutkie cpuny!
To Wy bierzecie narkotyk, a nie on Was. Zastanówcie sie nad tym zdaniem... Przemyślcie jego przesłanie i wyciągnija jakies wnioski :*
Uwaga! Użytkownik Qlim jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1931 / 318 / 0
Nieprzeczytany post autor: GG Allin »
Żeby uzależnić się od deksa trzeba być chyba wyjątkowo uzdolnionym przegrańcem losu, pfff :rolleyes:

Raz na jutub widziałem jakiś reportaż po angielsku o jakimś murzynie z USA, który jakoby się uzależnił. Nieźle cisnełem z tego beke. To jest równie dobre co poniektóre wypowiedzi o kaszlodynie na jakiś forach dla kinder-frajerów.
Uwaga! Użytkownik GG Allin nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1474 / 16 / 0
Nieprzeczytany post autor: Qlim »
Uzależnienie to uzależnienie...

jaką widzisz róznice między jedną a drugą substancją? Może jedna ma większy potencjał ku temu temu od drugiej, ale wlicz jeszcze giusta i osobliwe reakcje. ja sie dziwie uzależnionym od opiatów i stymulantów, ty sie dziwisz deksowi np. Tamci ludzie patrza na nas i dziwią sie jak można sie uzależnić np opd fajek czy alkoholu.

Predyspozycje....
Uwaga! Użytkownik Qlim jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3251 / 359 / 2
Nieprzeczytany post autor: jogurt »
GG Allin pisze:
Żeby uzależnić się od deksa trzeba być chyba wyjątkowo uzdolnionym przegrańcem losu, pfff ]A od opiatów uzależniają sie tylko, spoko luzacy? Ciężko sie uzależnić od dexa, ale jeśli już to lepiej niz od opioidów nie? To psychodelik, jedna klasa wyżej, można powiedzieć... bez kitu, skończcie już to gadanie bo sie przykro robi.
Raz na jutub widziałem jakiś reportaż po angielsku o jakimś murzynie z USA, który jakoby się uzależnił
Też to widziałem, chuja w tym prawdy było, gość nawet nie w 10% nie wyglądał na zdekszonego, zachowywał sie tak jakby sie zjarał i najebał jabolem. Nie pierwszy i nie ostatni raz. I przestań mówić "kaszlodyn" kinderćpunie. Ten kinderćpuński slang zafajdał całe forum, tak jak "kolorki", kurde dzieciarnia wlazła na forum i sobie porobili pokemońskie nazwy (czy tam harrypotterskie). Wstyd jak huj.
L-8a - blog neurofarmakologiczno-empiryczny
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM

Pozdrawiam %-D
ODPOWIEDZ
Posty: 141 • Strona 5 z 15
Newsy
[img]
Sposób studentów na problemy psychiczne: melisa i marihuana

Aż 96 proc. studentów deklaruje, że stosuje przynajmniej jedną metodę samodzielnego radzenia sobie z problemami psychicznymi. Najczęściej wybierają aktywność fizyczną lub techniki relaksacyjne, ale część sięga także po preparaty roślinne, a nawet marihuanę – wynika z badań wrocławskich naukowców.

[img]
Kofeina naprawia zaburzenia w pracy mózgu wywołane brakiem snu

Gdy po nieprzespanej nocy nie radzimy sobie z zadaniami wymagającymi myślenia, składamy to na karb zmęczenia. Jednak, jak dowiadujemy się z badań przeprowadzonych na Narodowym Uniwersytecie Singapuru, problemem nie jest zmęczenie, a fakt, że brak snu zaburza funkcjonowanie konkretnych obszarów mózgu odpowiedzialnych za kawę. Naukowcy nie zostawili nas jednak samych sobie z tą wiedzą. Stwierdzili bowiem, że kofeina może przywracać prawidłową pracę neuronów.

[img]
Coraz więcej zatruć dopalaczami wśród nieletnich. Rzeczniczka Praw Dziecka apeluje do MEN

Rzeczniczka Praw Dziecka Monika Horna-Cieślak ponownie zaapelowała do Ministerstwa Edukacji Narodowej o wzmocnienie edukacji o dopalaczach i substancjach psychoaktywnych w szkołach. Powodem są rosnące statystyki dotyczące zatruć dopalaczami wśród dzieci i młodzieży w Polsce. Według danych systemu SMIOD w 2024 roku odnotowano 557 interwencji medycznych związanych z podejrzeniem zatrucia nowymi substancjami psychoaktywnymi.