Niemniej ciekawi mnie, co też drodzy forumowicze zaproponują.
heh, musiał polecieć edit :-D
nonsens imo.
Janusz Korwin-Mikke kandydat na prezydenta RP
A na serio, to polecam olac rosliny i zainteresowac sie tryptaminami, w malych dawkach powinny spelnic twoje oczekiwania. Albo moze kawa+ganda? ;)
I mean no harm.
Ani To Ani Tamto
Jeśli chodzi o rozpłynięcie się na fotelu to tak jak chciałeś- kava i jeszcze byłby dobry kratom. Tfu, byłby w huj lepszy. Ale ale nie ma tak dobrze, kratom też jest nielegalny.
Możesz jeszcze poprobować tych wszystkich roślinek co są w tym dziale-dagga, damiana itd.
A najlepiej to tak jak ktoś wcześniej powiedział napij się yerby i zapal, ale nie jakieś gówno z dopalaczy tylko normalna mj. prosto
Skręt jak tlen i browarków pare na prześwicie
Kolorowsze staje się szare życie
PS kanna jest legalna ? Dajcię linki do konkrenych mieszanek jak możecie :)
Rekordowe konsultacje: Polacy mają dość karania za roślinę.
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Już 1 drink dziennie zwiększa ryzyko zgonu. Alkohol nie przynosi żadnych korzyści
W Journal of Studies on Alcohol and Drugs ukazało się jedno z najbardziej kompleksowych badań dotyczących wpływu alkoholu na zdrowie populacji amerykańskiej. Zostało przeprowadzone przez ponad trzydziestu badaczy z wiodących instytucji naukowych, w tym z Columbia University, University of California, Mayo Clinic, University College London czy Harvard Medical School. Dostarcza ono precyzyjnych szacunków ryzyka zgonu powodowanego przez spożycie alkoholu z uwzględnieniem płci, wieku i poziomu konsumpcji.
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii
Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.
My palimy nasze rośliny, wy palicie nasze pieniądze! 13 godzin policyjnego etatu za pyłek marihuany
Wydawało Wam się, że państwo racjonalnie zarządza Waszymi podatkami? No to usiądźcie wygodnie. Komenda Powiatowa Policji w Głogowie właśnie przysłała Wolnym Konopiom kolejną odpowiedź w trybie dostępu do informacji publicznej, która czarno na białym pokazuje, jak wygląda „wojna z narkotykami” w lokalnym wydaniu za 0,06g marihuany.
