Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala
Piszcie kiedykolwiek
Wszystko co napisałem na tym forum to prawda; opisywane sytuacje miały miejsce..
unrealism pisze: Cisza przed burzą. Zaraz cię złapie padaka.
Piszcie kiedykolwiek
Wszystko co napisałem na tym forum to prawda; opisywane sytuacje miały miejsce..
Agonista pisze: Bo ampulki tramalu dożylnie słabo działają nie wiecie ze zastrzyk z tramalu robi się w mięsien on przez wątrobe przechodzi ,zreszta nie umiem wytlumaczyc ale tak jest walcie domiesniowo dozylnie nie dziala. pozdr
Przed huknięciem zjadłem 6mg klonika i po godzinie zapodałem w sumie 500mg dozylnie i praktycznie nic nie poczułem. Co normalnie wypijam 500mg kropelek i czilałcik zawsze pozytywny. Więc chyba faktycznie lepiej przyjebać taki tramal w ampułkach domięśniowo.
yo, ninja, go !
Jak działa na baty? Jak na resztę organizmu? Jakieś ryzyko skrzepu? Krew w pompce chujowo gęstnieje... Przy codziennym pukaniu grozi mi coś więcej niż śmierć? Wymioty jakoś znoszę, padaczka jeszcze mnie nie dopadła ( alprazolam żrem do tego )
Po podaniu oprócz mentolu i spawania mam też mroczki przed oczami, kręci mi się we łbie i w ogóle gały mi się rozjeżdżają, jest bardzo nieprzyjemnie, ale ta droga podania jest wydajniejsza, nie?
Z wyżej wymienionych powodów muszę to gówno podawać powolutku i z przerwami. Ile jednorazowo jesteście w stanie przyjebać? Całą dawkę od razu sobie wtłaczacie? I ile w waszym przypadku ona wynosi?
Odcinam się od was, odcinam, od szarej rzeczywistości, zapominam...
Umiejetnosci? Umniejestdoscich
Yesterday is a history, Today is a gift, Tommorow is a mystery
!!!!!!!! STOP ACTA !!!!!!!!
ciemne zabarwienie w pompce wynika z tego, że w tych kroplach jest glicerol, powodujący hemolizę (rozpad krwinek). nie wiem jakie mogą być długotrwałe skutki pukania olejku miętowego i anyżowego. smacznego sasasa
Mysle ze trafiem w zyle krew uderzyla do skrzykawy, walilem igla .6 a strzykawka 3
albo przebilem zyle i pod skore zajebalem co wtedy??
zaznaczam ze nic nie bolalo ani troszke
Umiejetnosci? Umniejestdoscich
Yesterday is a history, Today is a gift, Tommorow is a mystery
!!!!!!!! STOP ACTA !!!!!!!!
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
„Król dopalaczy” poszukiwany listem gończym. NIEOFICJALNIE: Dawid B. przebywa na Zanzibarze
Dawid B., łódzki „król dopalaczy” jest poszukiwany listem gończym. Mimo prawomocnego wyroku z 2023 roku nie spędził ani jednego dnia w więzieniu. Jak udało się nieoficjalnie ustalić reporterce Radia Łódź, mężczyzna obecnie przebywa na Zanzibarze w Tanzanii.
Mama dilera przyszła na policję z marihuaną
Policjanci z Krakowa zatrzymali 16-latka, u którego znaleziono ponad 50 gramów marihuany. Chłopak przyznał się także do jej sprzedaży.
Norwegia wśród liderów Europy. Wszystko wyjawiły... dane z kanalizy
Norwegia pozostaje w europejskiej czołówce pod względem używania narkotyków. Najnowsze analizy ścieków pokazują jednocześnie spadek używania konopii w Oslo. Dane wskazują też na rosnące znaczenie innych substancji.
