Ile ma Twój dindos we wzwodzie?
12 lub mniej
16
3%
13
23
4%
14
46
9%
15
80
15%
16
107
20%
17
85
16%
18
99
18%
19-20
33
6%
21-22
11
2%
23 lub wiecej
38
7%

Liczba głosów: 538

ODPOWIEDZ
Posty: 266 • Strona 3 z 27
  • 2879 / 101 / 0
[quote="Maskaradore"]
a w temacie]

Kolejny z małym hujem :-D
ten supełek to musi być fotomontaż, nie ma huja %-D
"Czuję się gwiezdnie"

Po dzisiejszym robię przerwę
  • 3490 / 57 / 0
Nieprzeczytany post autor: Kurwik »
20,5. Poważka. Ale klikłem 20, bo 20,5 to przy naprawdę sutym drągnięciu. Jak to jest, że nie zawsze stoi na "kamiennego"?
Zrobić coś bez czegoś ale żeby było jak z tym czymś. To by dopiero było coś.

I mean no harm.
Ani To Ani Tamto
  • 2879 / 101 / 0
Kwestia gęstości krwi ? Ciśnienia ? Strzelam w ciemno, ale chyba sens to ma.
"Czuję się gwiezdnie"

Po dzisiejszym robię przerwę
  • 3490 / 57 / 0
Nieprzeczytany post autor: Kurwik »
No tak, ale czemu przy każdym razie mózg nie mówi ciałom jamistym "panowie, pompujemy do pełna"? Kwestia podniecenia niet, bo czasem stoi twardy jak skała kiedy psychicznie mam przeciętnie, a czasem przy totalnym napaleniu jest taki zwykły, czyli stoi ale nie wygląda jakby żołądź miał zaraz eksplodować. Chociaż taki twardziel totalny faktycznie częściej występuje przy dużym podnieceniu.
Zrobić coś bez czegoś ale żeby było jak z tym czymś. To by dopiero było coś.

I mean no harm.
Ani To Ani Tamto
  • 268 / 6 / 0
Nieprzeczytany post autor: elroang »
18cm ale jaki zgrabny ! do tego idealna grubosc i w ogole muj hui jest zajebisty.

a tak btw Leiche to po niemiecku "zwloki" :)

EDIT: Zmierzylem i jednak tylko 17 :(
Nobody is Perfect - My name is Nobody
Umiejetnosci? Umniejestdoscich
Yesterday is a history, Today is a gift, Tommorow is a mystery

!!!!!!!! STOP ACTA !!!!!!!!
  • 1067 / 206 / 0
Mój fiut nie jest za duży, ani za mały.
Nie mam kompleksów z powodu rozmiarów pały
I don't do drugs. I am drugs.
  • 52 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Beckett »
Trzeba miec jaja, jak Super Saiyan, a ja je mam
Tato! Otworz drzwi do cholery!
  • 1611 / 35 / 0
Jezus pisze:
Maskaradore pisze:
a w temacie]

Kolejny z małym hujem :-D
ten supełek to musi być fotomontaż, nie ma huja %-D
to są słowa niejednej kobiety (choć są i opinie, że grubość, nie długość).
a supełek jest prawdziwy - kolo ma 45 cm więc na miękkim czemu nie
"To co nie zdarza sie nigdy dwa razy, niektórym nie zdarza się nawet raz".
aparat.relaksu@hyperreal.info

Nowy blog - tym razem dopracowany:)
https://junkiepump.wordpress.com/
  • 762 / 35 / 0
ciekawe co by było jakby mu w takim suple stanął :)
„Na ulicy przed domem leżał kot z białym kołnierzykiem, ni to grzejąc się w słońcu, ni to raczej jednak nie żyjąc, wnosząc z faktu, że nie było słońca ani żadnych innych przyczyn, by leżeć wśród pędzących samochodów.”
  • 255 / 8 / 0
Nieprzeczytany post autor: hamah »
kiedys mialem taki filmik na kompie , co taki murzyn przed publika miual pokazac swoj wzwod .Latal po scenie klaskal darl sie w pewnym momencie pala mu stanela i kole zemdlal na serio ,zemdlal bo tyle krwi przeszlo do penisa niegdzie tego filmu nie moge znalesc ;/
"Sit back with this six-pack and a spliff that"
"olej spidy, bracie, ratuj zycie i jedz kwasy!"
ODPOWIEDZ
Posty: 266 • Strona 3 z 27
Artykuły
Newsy
[img]
Jedna dawka i tygodnie ulgi. "Magiczne grzybki" dają nadzieję na nowe leczenie bólu

Psylocybina

[img]
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę

Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.

[img]
DMT, meskalina i psylocybina mogły wyewoluować jako narzędzia ekologiczne

Chińscy naukowcy uważają, że naturalne substancje halucynogenne mogły ewoluować przede wszystkim jako narzędzia ekologiczne, pomagające organizmom przetrwać, bronić się i wchodzić w interakcje z innymi gatunkami.