Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. 4-MAR i BZP.
ODPOWIEDZ
Posty: 562 • Strona 5 z 57
  • 146 / / 0
Jest to pierwszy z moich postow na forum hyperreal'a, tak wiec tradycyjnie pozostaje mi sie przywitac, z wszystkimi uzytkownikami tego forum. Dodam jedynie, ze mimo tego, ze to moj pierwszy post, to czytam forum juz od jakiegos czasu.
Zamowilem gram mefedronu i gram pFPP do badan od aminowych, i tu pojawiaja sie moje pytania odnosnie ww. substancji:
Pytanie czysto teoretyczne, czy istnieje mozliwosc podania pFPP w postaci dichlorowodorku I.V.?
No i jak z roztworami? Wyczytalem jedynie o rozpuszczalnosci w wodzie, a co z etanolem?
  • 1233 / 12 / 0
Nieprzeczytany post autor: MaciekB »
Murti-Bing odradza wszystkim i.v.jednakże możliwa jest taka droga administracji dla dichlorowodorku. Orlan tak kiedyś badał BZP. W wódce powinno się rozpuścić bez problemu, w 96% spirytusie raczej też.
Uwaga! Użytkownik MaciekB nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 75 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Yto »
Po 1,5h wypiłem jeszcze kolejne 40mg rozpuszczone w wodzie. Wspaniale brzmiąca muzyka i płynąca przyjemność z jej słuchania, delikatne zmiany wizualne i dziwne rozciągnięcie w czasie. Do tego bardzo miły stan fizycznego odprężenia i bardzo przyjemne wrażenia dotykowe! Jedyny minus jaki zauważyłem to, że po około 1,5h po przyjęciu zrobiło mi się dość chłodno pomimo, że w pokoju bardzo ciepło ok. 26 stopni Bardzo dobry humor i przyjemnie się siedzi w towarzystwie ale powiedziałbym, że działanie empatogenne bardzo delikatne. Dużo bardziej odczuwałem je np. w przypadku mefa. Ale wydaje mi się, że to i tak nie jest imprezowe rc. Bardzo dobre do wychillowania się po ciężkim tygodniu w piątek ale na sobotnie imprezy jednak chyba by mi nie pasowało. Po 20 zapaliłem jeszcze małego jointa co sprawiło, że faza z pFPP bardzo płynnie przeszła/połączyła się się z fazą z palenia.

Próbował ktoś jakiegoś delikatnego połączenia pFPP z jakąś tryptaminą? Czego można by się spodziewać po powiedzmy 30mg pFPP+ 20mg hometa?
Ostatnio zmieniony 20 lutego 2010 przez Yto, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 146 / / 0
Prosze przekazac Murti-Bingowi moje podziekowania za szybka odpowiedz :)
W najblizszym tygodniu postaram sie jak najbardziej szczegolowo opisac efekt uzyskiwany przez pFPP.
  • 15 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Menthol »
Z alkoholem? hmm..
Można zblotterować? utrzyma się?
Uwaga! Użytkownik Menthol nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2497 / 49 / 0
W kartoniku(6*6mm) mozesz zmiescic moze 5mg substancj, na pewno nie 50
Uwaga! Użytkownik świetliste macki kosmicznej jaźni nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 15 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Menthol »
No tak, myślenie nie boli.
Dzięki, przy okazji wiem ile wchodzi w blotter.
Uwaga! Użytkownik Menthol nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 146 / / 0
pFPP zakupione od aminowych.
Wyglad identyczny jak ze zdjecia zamieszczonego w pierwszym poscie tego watku (malutkie krysztalki o zabarwieniu przechodzacym od bezbarwnego do ciemnozoltego), smak - gorzki.


Przyjalem okolo 20 mg pFPP donosowo. Lezka pociekla, szczypie w nos i w sluzowke gardla bardziej niz mefedron.
Po 15 minutach - lekkie uczucie ciepla rozchodzacego sie po organizmie, zwiekszona wrazliwosc na dzwieki, suchosc w ustach.
Po 30 minutach - bol glowy, lekkie otepienie, z poprzednich efektow nie zostalo nic.

To moj drugi raz z jakimikolwiek piperazynami (pierwszy byl z Diablo XXX na BZP - to spotkanie zaowocowalo 12 godzinami ogolnego podkurwienia i lekkim przyspieszeniem tetna), dlatego nie wiem czy zaglebiac sie jeszcze w badanie piperazyn, co prawda 20 mg to calkiem nieduza dawka. Moze po prostu nie sa to substancje stworzone dla mojego organizmu.
Ewentualnie za pare dni podejme jeszcze jedna probe zwiekszajac dawke do okolo 60 mg.
  • 1233 / 12 / 0
Nieprzeczytany post autor: MaciekB »
Murti-Bing poleca orala dla pFPP. I od razu co najmniej 30 mg.
Uwaga! Użytkownik MaciekB nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 146 / / 0
murtibing pisze:
Murti-Bing poleca orala dla pFPP. I od razu co najmniej 30 mg.
Po zasiegnieciu tu i owdzie jezyka dowiedzialem sie, ze roztwor wodny pFPP ma duzo slabsze dzialanie, obecnie kapsulek zelowych takze nie posiadam, jakis inny pomysl na podanie oralne?
I pytanie - oplaca sie jeszcze dzisiaj probowac czy testy przesunac o pare dni ze wzgledu dzisiejszego nieudanego?
ODPOWIEDZ
Posty: 562 • Strona 5 z 57
Newsy
[img]
Stan opublikował raport o spożyciu marihuany. Niemal 15 proc. nowojorczyków zażywa ją regularnie

Tylko 14,7 proc. dorosłych nowojorczyków regularnie spożywa konopie indyjskie – zgodnie z najnowszym raportem stanowego Departamentu Zdrowia. Najwyższy odsetek korzystających z marihuany w dowolnej formie występuje u osób w wieku 21-24 lat. Z raportu wynika ponadto, że większą tendencję do zażywania konopi mają osoby, które jednocześnie nadużywają innych używek.

[img]
Bochnia. Policja ujęła dilerów narkotyków. W garażach przy KN-2 urządzili „biuro” i magazyn

Małopolscy policjanci zlikwidowali „przedsiębiorstwo” zajmujące się handlem narkotykami. Wynajmowane garaże przy jednej z ulic w Bochni spełniały rolę biura oraz magazynu ze środkami odurzającymi. Zabezpieczono duże ilości środków odurzających oraz zatrzymano 4 osoby.

[img]
Nastolatki z województwa łódzkiego najrzadziej w Polsce sięgają po używki

Nastolatki z województwa łódzkiego rzadziej, niż ich rówieśnicy w innych częściach Polski, sięgają po alkohol i narkotyki. Wynika to z najnowszych badań przeprowadzonych na zlecenie Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi. Wyniki zaprezentowano w Międzynarodowym Dniu Zapobiegania Narkomanii.