Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala
Powód: Poprawka tematu i opisu wątku
MeneVes pisze: Oba środki działają na podobnej zasadzie, więc to raczej oczywiste, że istnieje, niestety.
badania na temat tolerancji i tolerancji krzyzowej mdma, mda i ma (skopiuj i wklej):
http://dx.doi.org/doi:10.1016/0091-3057(90)90301-W
Podsumowując tolerancja może wystąpić, ale nie musi, potrzebnych by było więcej badań. Tak czy owak, szkoda zdrowia na takie pomysły. Lepiej odczekać, wypocząć, wtedy na pewno podziała jak trzeba. Wszystko w ciągach traci swoją magię.
mefedron nie zuzywa zbyt duzo serotoniny, wiec nawet po calej nocy na mefie jeszcze troche jej zostaje. W przypadku MDMA zostaje troche noradrenaliny i troche mniej dopaminy, wiec jedno po drugim moze dzialac, ale nie bedzie to pelni mozliwych efektow.
Do doświadczonych osób- po którym ketonie tolerka najszybciej skacze? Mam na myśli zabawy nosowe :P:P
Pamiętaj człowieku młody- NIE ĆPAJ Z POWODU MODY
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/modulacja_aktywnosci_kory_przedczolowej_szczura.jpg)
Magiczne grzybki działają na mózg dłużej. Odkrycie pomoże w leczeniu depresji
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/p06p0z0v.jpg)
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mjpregnancy.jpg)
Marihuana negatywnie wpływa na płodność kobiet? Nowe badania kanadyjskich naukowców
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/hellevoetsluis.png)
Holenderska władza kontra zapach jointa: rekordowa kara dla plantacji!
Witajcie w kraju, gdzie marihuana jest legalna… pod warunkiem, że jej nie widać, nie słychać i – broń Boże – nie pachnie. W Hellevoetsluis, malowniczej miejscowości pachnącej dotąd głównie morzem i smażonymi frytkami, sąsiedzi od dwóch lat żyją w aromatycznej chmurze z największej w kraju plantacji konopi. Teraz sąd wziął głęboki wdech i wydał wyrok: tydzień na zamontowanie filtrów albo kara, która zaboli nawet tak wielką firmę jak CanAdelaar. Czy holenderski eksperyment z legalną trawką właśnie zamienia się w dym?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/bijemy_europejskie_rekordy.jpg)
Polska narkotykowym liderem Europy. Kwitną nielegalne laboratoria
Bijemy europejskie rekordy w produkcji narkotyków syntetycznych. W 2024 r. laboratoria opuściło kilkadziesiąt ton substancji. W 2025 ten problem jeszcze się pogłębił.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/berlincannaparade.jpg)
Niemcy. Rośnie konsumpcja marihuany wśród dorosłych
Konsumpcja marihuany w Niemczech wśród młodych dorosłych znacznie wzrosła, za to nastolatkowie rzadziej po nią sięgają.