Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści
Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
ODPOWIEDZ
Posty: 40 • Strona 1 z 4
  • 974 / 17 / 0
"...a na Moklarze pewniejszy od egzaminatora i zdałem heh ,warto też wspomnieć że możliwości intelektualne są kosmiczne....czemu wiec odstawiłem dla własnego dobra ,bo bym ćpał przy nim dużo ,bo potęguje działanie każdego dragu do 3potęgi " - cytuję qiuru18 z wątku "sertralina - ogólny"

Czy to prawda, że moklobemid wzmacnia działanie każdego narkotyku?? Interesują mnie szczególnie opioidy. Bardzo zaskoczyła mnie ta teza. Qiuru18 jeśli możesz powiedz coś więcej na ten temat. Może ktoś inny zauważył wzmocnione działanie dragów na moklobemidzie?? I na ile bezpieczne jest branie dragów na tym leku?
Nie ukrywam pytam nie tylko z ciekawości..., wiem, że lekarz przepisze dowolny antydepresant o jaki poproszę, ale czy to bezpieczne i faktycznie podbija dragi (opioidy)??? Qiuru18 wyjaśnij prosze jak to było u ciebie.
Uwaga! Użytkownik dr.Kubeusz nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3490 / 55 / 0
Nieprzeczytany post autor: Kurwik »
Nieprawda, pieprzy bzdury.
Zrobić coś bez czegoś ale żeby było jak z tym czymś. To by dopiero było coś.

I mean no harm.
Ani To Ani Tamto
  • 989 / 35 / 0
Ja wiem jedno, moklobemid wzmacnia działanie kody nawet o 100%.
Nie pokonasz kobiety w kłótni, to niemożliwe. Nie wygracie, bo jeśli chodzi o kłótnię, to my mamy pod górkę. Bo my musimy mówić z sensem.

xzx
  • 974 / 17 / 0
Nieprzeczytany post autor: dr.Kubeusz »
a inne opio? buprenorfina, tramadol? qiuru co brałeś na moklobemidzie?
Uwaga! Użytkownik dr.Kubeusz nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 45 / / 0
Nieprzeczytany post autor: manzana »
ja coprawda nie na kuracji dwutygodniowej tylko 2 dniowej zmiksowałem MJ, alko i bromazepam i nic wyjątkowego się nie stało.
Nikt ode mnie nie wymaga zebym zarzucal draga!
  • 5299 / 104 / 0
Nieprzeczytany post autor: pilleater »
A co się niby miało stać? Wiesz w ogóle w czym rzecz?
Spokój jest najwyższym szczęściem :*) Czanga tak bardzo
  • 2497 / 49 / 0
Moklobemid to MAOI, typu A. Poczytaj sobie na wikipedii co to oznacza i z czym sie wiaze, co wzmacnia, a co wzmacnia za bardzo.
Uwaga! Użytkownik świetliste macki kosmicznej jaźni nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 45 / / 0
Nieprzeczytany post autor: manzana »
wiecie, przeczytałem na wiki że benzodiazepiny wzmacniają działanie leków przeciwdepresyjnych a alkohol wzmacnia działanie beznodiazepin.
Dla mnie to brzmi logicznie, chyba że coś przeoczyłem, nie licząc krótkiego podawania moklobemidu,
Nikt ode mnie nie wymaga zebym zarzucal draga!
  • 2497 / 49 / 0
Sa rozne rodzaje lekow antydepresyjnych, moklobemid trzeba wrzucac jakos 30min przed wlasciwym dragiem, 150mg to nieduza dawka, mokobemid wzmacnia przede wszystkim aminy(np. tryptaminy/fenetylaminy/lsd/etc), oraz substancje uwalniajace ketocholoaminy, w przypadku moklobemidu najwazniejsza to serotonina, ale na reszte tez wplywa. Przedluza tez czas dzialania dragow.
Uwaga! Użytkownik świetliste macki kosmicznej jaźni nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 45 / / 0
Nieprzeczytany post autor: manzana »
no, chociaż Dr.Kubeusz zyskał na naszych wypowiedziach.
Swietliste Macki, dzieki za profesjonalne podejscie,

Na sobie nie poczułem nawet najmniejszej odmiany, nie spodziewałem sie przecież zajefakenbistego tripa (Pillater, raczej źle mnie zrozumiałeś?] , a bomby serotoninowej nie próbowałem
Nikt ode mnie nie wymaga zebym zarzucal draga!
ODPOWIEDZ
Posty: 40 • Strona 1 z 4
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Złagodzony wyrok za przemyt narkotyków. „To od pana zależy, czy skorzysta z tej szansy”

Półtora roku więzienia za przemyt trzech kilogramów narkotyków z Holandii do Polski. W kwietniu tego roku w mieszkaniu Tomasza M. z Lęborka znaleziono duże ilości różnego rodzaju środków odurzających. Sąd Okręgowy w Słupsku zdecydował się na złagodzenie kary dla 37-latka.

[img]
CBŚP rozbija narkotykowy gang z Podlasia. 22 podejrzanych, ponad 130 kg zabezpieczonych narkotyków

CBŚP rozbija narkotykowy gang z Podlasia. 22 podejrzanych, ponad 130 kg zabezpieczonych narkotyków Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji, działając pod nadzorem Pomorskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Gdańsku, przeprowadzili trzy skoordynowane uderzenia w zorganizowaną grupę przestępczą z Podlasia. Grupa miała zajmować się produkcją oraz wprowadzaniem do obrotu znacznych ilości narkotyków. Łącznie zatrzymano 19 osób, a zabezpieczone mienie przekroczyło wartość 625 tys. zł.

[img]
Palenie marihuany na mrozie: Dlaczego „faza” uderza dopiero po wejściu do ciepła?

Stoisz na balkonie, skulony w kurtce, przestępując z nogi na nogę. Jest minus pięć stopni. Odpalasz jointa, zaciągasz się mroźnym powietrzem i… masz wrażenie, że to nic nie daje. „Słaby temat?” – myślisz. Dopiero gdy wchodzisz do ciepłego salonu i zdejmujesz czapkę, rzeczywistość uderza Cię z siłą pociągu towarowego. Nogi robią się miękkie, a głowa nagle waży tonę.