Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala
Kodeina jednak tak naprawdę działa po godzinie (wqrwiające czekanie na efekt) i nie ma efektów ubocznych na następny dzień.
Tramcio za to najpierw fajnie stymuluje potem daje sympatyczny odjazd na wolnych obrotach do nieba :-) ale na następny dzień człowiek jest rozjebany i rzygać mu się chce.
Ja mówię że oba związki chemiczne są spox, ale co wybrać co zależy od otoczenia. Na plener bym wolał trampka, na rozluźniający wieczór po ciężkim dniu, kode.
Moim zdaniem jest remis ^_^
alimerth pisze: ale na następny dzień człowiek jest rozjebany i rzygać mu się chce.
Moim zdaniem trochę poronionym pomysłem jest w ogóle porównywać te dwie substancje. Kodeina jest świetna, a Tramadol nic gorszy.
Za to najgorsza jest tolerancja :emo:.
Piszcie kiedykolwiek
Wszystko co napisałem na tym forum to prawda; opisywane sytuacje miały miejsce..
Rozważania są w takim samym stylu jak "jaki kolor wolicie, niebieski czy czerwony?". No, ale jak tu rozważać, skoro czerwony jest kolorem ciepłym, a niebieski zimą, i jak mam pomarańczowe skarpetki to wolę niebieski, a jak w rękach żółty młotek i sierp, to czerwony...
Hurra, diese Welt geht unter
Alkoholizm to powolanie!
Hurra, diese Welt geht unter
A żeby nie było offtopu to dla mnie lepsza o niebo koda bo tramal nie przypomina mi w działaniu typowego opioida(mam na myśli głównie hel :rolleyes: )
Heroin, it's my wife and it's my life" - Velvet Underground
Za to wielki minus tramalu, który nie wiem czemu tak rzadko jest poruszany, to możliwość padaki! Bez kitu - to główny powód dla którego nie spróbowałem i nigdy nie spróbuję tramca. Nie mam ochoty wpierdalać benzo, które i tak podobno nie zawsze gwarantuje bezpieczeństwo. Dziwię się, że w porównaniu tak rzadko się o tym mówi - tramadolem imho łatwiej zrobić sobie krzywdę! In plus zaliczyłbym możliwość podania go iv i to, że podobno jest wjazd. Ale czy warto?
Hurra, diese Welt geht unter
Analiza danych: Otwarcie legalnych sklepów z marihuaną powiązane ze spadkiem zgonów opioidowych
7 petycji przeciw reklamom i promocjom alkoholu, które mogą zmienić polskie prawo
Pacjenci szukają ulgi w bólu. Jak zmienia się podejście do medycznej marihuany w Polsce
Alkohol ma zniknąć z pola widzenia? Jest petycja do resortu zdrowia
Polska Organizacja Przemysłu i Handlu Naftowego (POPiHN) złożyła w Ministerstwie Zdrowia petycję, w której proponuje wprowadzenie jednolitych zasad tzw. sprzedaży bezwitrynowej alkoholu. To rozwiązanie nie polega na zakazie sprzedaży ani na ograniczaniu konkretnych kanałów dystrybucji. Chodzi o to, by alkohol nie był eksponowany wprost w przestrzeni zakupowej.
Intensywne używanie marihuany wzmacnia związki kobiet, ale osłabia relacje mężczyzn
Nowe badanie wyjaśnia, dlaczego.
CBŚP rozbiło międzynarodową grupę produkującą marihuanę
Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali pięciu obywateli Serbii i zlikwidowali dwie profesjonalne plantacje konopi innych niż włókniste. Zabezpieczono ponad pół tysiąca roślin oraz 55 kilogramów gotowego suszu. Sprawa ma charakter międzynarodowy.
