- Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
- Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
- Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Jest to polowa mojego wymarzonego psycodelicznego miksu na ktory sklada sie:
25mg 2C-E, 25mg 4-AcO-DMT, 400ug LSD i jakies 120mg MDMA, niestety nigdy nie mialem wszystkic skladnikow na raz.
Powód: Zmiana nazwy tematu.
Powód: 4-HO-XXXX - wątek ogólny i przeżycia
Mia Wallace pisze: Zamierzam zarzucić miks 4-HO-MET (30mg) + 2C-E (25mg). Warto by do tego dodać 4-ACO-DIPT? Jak tak, to w jakiej dawce? Zastanawiam się też czy nie dorzucić jeszcze trochę mefedronu powiedzmy 150mg donosowo jak poprzednie substancje się juz załadują.
Trip nieziemski, mahometowe rozkminy i fenyloetyloaminowe kolorki
Najbardziej zdziwił mnie czas ładowania, po około 3-4 minutach od wypicia kurewskogorzkiego roztworu (4-ACO-DIPT :kotz: ) podłoga zaczęła się 'dymić', a otoczenie pokryło się wzorkami. Nawet nie zdążyłam poczuć mdłości po 2c-e, zero bodyloadu hehe.
Potem ogarnęło mnie uczucie bezsensu i pustki egzystencjalnej, która czasem dopada mnie na mahomecie, ale udało mi się skierować myśli na pozytywne tory i mogłam w spokoju rozkoszować się tripem ;-)
Po około 3h po ustąpieniu wszystkich efektów rozbolała mnie głowa i to całkiem mocno bo nie pamiętam kiedy ostatnio czułam aż taki ból głowy.
Tripowałam ja i dwie koleżanki, wszystkie na takiej samej ilości substancji. Trip jednej z nich był na podobnym poziomie intenywności do mojego, z drugą natomiast jakikolwiek kontakt był baadzo ograniczony, zmieniła się w autystyczne, aczkolwiek wyraźnie szczęśliwe dziecko, zamknięte we własnym świecie myśli i wzorków, śmiejące się do nas radośnie od czasu do czasu ^_^
Powód: Tryptaminy - wątek ogólny
Po godzinie poszlo 450 kaszlaka i gdy zaczal sie rozkrecac poszla babka z ok 15 mg 2c-e :]
Najpierw meczyl mnie troche bl, albo po rozkreceniu sie wszystkiego na dobre przyezylem bardzo euforycznego i ciekawego tripa, zalatwilem duzo spraw ktore mialem zalatwic, a myslalem ze po takim mixie bedzie to zbyt duze wyzwanie.
W dodatku pogoda dopisala, takze polecam tego mixa z czysta odpowiedzialnoscia, ozdrooo
Powód: Z "2C-E - podanie donosowe"
ĆPOWER to ĆPOWER nie ma co wybrzydzać
świetliste macki kosmicznej jaźni pisze: 25-30mg
Niedawno testowalem miks LSD+Cubensisy+MDMA i powiem wam, ze to jak na razie najlepszy miks na impreze/koncert, jaki sprobowalem. Jeszcze moze przetestuje gbl do tego polaczenia, bo cos mi sie widzi, ze bedzie swietnie pasowac. Generalnie moge okreslic to polaczenie, jako najlepsze cechy z kazdej substancji z osobna, bez zadnych negatywnych efektow(mdma niweluje w wiekszosci ew. problemy z dogadywaniem sie z ludzmi po psychodelikach)
Cenie sobie ten miks, aczkolwiek to nie to samo co moklo + 4aco-dmt + 4ho-met + [DPT analnie]. ten drugi miks bije na głowę wszystko. w moich odczuciach powala na łopatki nawet Ayahuasce. Mimo to mam wielki szacunek co do magicznego Wina Duszy.
Efekty terapii wspomaganej psychodelikami są zachwycające
Magiczne grzybki działają na mózg dłużej. Odkrycie pomoże w leczeniu depresji
Historyczna zmiana w globalnej polityce narkotykowej
Dentysta od razu pozna, czy paliłeś marihuanę. Kilka ważnych szczegółów
Coraz więcej pacjentów siada na fotelu "po skręcie", licząc na mniejszy stres. Tymczasem stomatolodzy i badacze alarmują: regularne używanie marihuany może odbić się na zębach i dziąsłach, a przed zabiegami potrafi skomplikować działanie znieczulenia. Na liście konsekwencji pojawiają się nie tylko ubytki i utrata zębów, ale też sygnały związane z nowotworami jamy ustnej.
Alkohol ma zniknąć z pola widzenia? Jest petycja do resortu zdrowia
Polska Organizacja Przemysłu i Handlu Naftowego (POPiHN) złożyła w Ministerstwie Zdrowia petycję, w której proponuje wprowadzenie jednolitych zasad tzw. sprzedaży bezwitrynowej alkoholu. To rozwiązanie nie polega na zakazie sprzedaży ani na ograniczaniu konkretnych kanałów dystrybucji. Chodzi o to, by alkohol nie był eksponowany wprost w przestrzeni zakupowej.
Szokujące zatrzymania! Ksiądz i lekarz zamieszani w narkobiznes
Ponad 150 tysięcy tabletek i ampułek, fentanyl, morfina, fikcyjne recepty i miliony złotych poza systemem bankowym. Śledczy rozbili zorganizowaną grupę przestępczą działającą w całej Polsce, która przez lata dystrybuowała nielegalne leki i narkotyki z wykorzystaniem darknetu, kurierów i „słupów”. Wśród zatrzymanych są m.in. lekarz oraz duchowny.
