Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
ODPOWIEDZ
Posty: 45 • Strona 4 z 5
  • 1169 / 17 / 0
Teobromina jest całkiem w cipkę.
Uwaga! Użytkownik BuddahLova jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 352 / 4 / 0
Nieprzeczytany post autor: Migrant »
@Jon
Moim zdaniem itak niejest rozsadne walenie takiego dziadostwa po kablach, przeciez to nawet niejest to tego spreparowane, jak by to było w ampułkach i przeznaczone własnie zapodania i.v to rozumie ale napierdalac ruznego typu srodki oduzajace niespreparowane do takiego podania to dlamnie desperacja.
O kurwa jeszcze żyję???


A co do tematu to próbowałem Kannę z "Magicznego ogrodu" powiem ze pobudza delikatnie ale wyraznie ciekawa opcja.
  • 352 / 4 / 0
Nieprzeczytany post autor: Migrant »
;)
  • 126 / 8 / 0
Nieprzeczytany post autor: psychedrine »
Koniu jona nie ucz o cpaniu %-D

dla mnie pseudoef jest do huja niepodobna.Jedynie efedryna ale juz jej nie ma i dupa.
  • 67 / / 0
Nieprzeczytany post autor: ChillStream »
Może trochę mniej hardcorowa opcja ale na mnie zawsze ładnie działała - 3 duże zasypy po 5 zalań yerba mate i człowiek ma fajnie :)
  • 6 / / 0
Nieprzeczytany post autor: adamwch »
cardiamid jest dobra opcja, swego czasu walilem po 3 buteleczki dziennie. Moim zdaniem dobra alternatywa dla efki chociaz ta petarda jest troche inna
  • 883 / 10 / 0
Nieprzeczytany post autor: Elwis »
Yerba mate. Ewentualnie kawa lub mocna herbata.
Zdecydowanie odradzam Ci ćpanie.
x = x
  • 82 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: Kava man »
Najlepiej czaj z herbaty z wcześniej wkropionymi kroplami cardimit coffein a potem 5 tabletek sudafetu(pseudoefedryna) i pobódza dobrze.MDVP też jest dobre tylko nie przesadzić.
trampek
  • 34 / / 0
Nieprzeczytany post autor: luc »
ciekawe k. skad wziasc to MDVP...
  • 14 / / 0
Nieprzeczytany post autor: AndyPSV »
efedryna, kiedys napewno
mdpv skuteczniejsze znaczaco (lider)

musze jeszcze stestowac takie srodki jak modafinil, 4-fmp etc.
Uwaga! Użytkownik AndyPSV nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 45 • Strona 4 z 5
Artykuły
[img]
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996

Newsy
[img]
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.

[img]
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę

Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.

[img]
Palenie marihuany zmniejsza chęć na alkohol? Nowe badania kliniczne przynoszą zaskakujące wnioski

Coraz więcej osób na świecie eksperymentuje z zastępowaniem alkoholu konopiami indyjskimi, a trend ten zyskał w popkulturze miano „California sober”. Choć do tej pory opieraliśmy się głównie na niejednoznacznych obserwacjach, najnowsze badanie opublikowane na łamach American Journal of Psychiatry rzuca nowe światło na ten fenomen. Kontrolowany eksperyment udowadnia, że doraźne zapalenie marihuany znacząco zmniejsza ilość spożywanego alkoholu i opóźnia moment sięgnięcia po pierwszego drinka.