Gargamel pisze: Przeciez wiekszosc co sprobowala jest mniej lub bardziej wjebana i prawdopodobnie bedzie brala do konca zycia. Naprawde nie zalujecie zmarnowanego zycia?
x = x
Czy uzależnienie od hery musi być dużo gorsze niż to od kody (i czy w ogóle jest gorsze)? I to i to będę brał do końca życia, a hera wychodzi taniej. Poza tym nie pasjonuje mnie upierdalanie się do nieprzytomności; kodę biorę, żeby przyjemnie funkcjonować.
Pytam, bo mnie post jacoka zastanowił (pisał, że lepiej się czuje będąc uzależnionym od hery).
titi pisze: Głupie pytanie mam.
Czy uzależnienie od hery musi być dużo gorsze niż to od kody (i czy w ogóle jest gorsze)? I to i to będę brał do końca życia, a hera wychodzi taniej. Poza tym nie pasjonuje mnie upierdalanie się do nieprzytomności; kodę biorę, żeby przyjemnie funkcjonować.
Pytam, bo mnie post jacoka zastanowił (pisał, że lepiej się czuje będąc uzależnionym od hery).
Piszcie kiedykolwiek
Wszystko co napisałem na tym forum to prawda; opisywane sytuacje miały miejsce..
A poza tym, to jak pojedynek z godnym przeciwnikiem. Wolę dostać w dupę od Królowej, niż dzieciaczka z apteki. Howgh.
Hurra, diese Welt geht unter
A co do kontroli ciągów to jak najbardziej niema z tym żadnego problemu ja już naginam x lat, chociaż ostatnio trochę się boję wyjsć bo to już 6 miesiąc a nie mogę wziąść w tej chwili urlopu żeby przeleżeć ze trzy dni. Może we wrześniu zrobie sobie przerwe i zobaczymy
jasne, że bym spróbowałl.
[...]
więc tak ale nie ]
i weź się z gościem dogadaj.
tehacek pisze:spinek pisze: jasne, że bym spróbowałl.
[...]
więc tak ale nie ]
i weź się z gościem dogadaj.
pozdro
albo mówiąc inaczej z całego posta nic nie wynika.
wziąłbyś, czy nie?:)
powiem zwięźlej gdybym nie miał tyle do stracenia TAK WZIĄŁBYM i pewnie zesrałbym się ze szczęścia
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Narkomani i nędza. Niemcy wolą się tu nie zapuszczać. "Sytuacja nie do przyjęcia"
Coraz więcej zatruć dopalaczami wśród nieletnich. Rzeczniczka Praw Dziecka apeluje do MEN
Rzeczniczka Praw Dziecka Monika Horna-Cieślak ponownie zaapelowała do Ministerstwa Edukacji Narodowej o wzmocnienie edukacji o dopalaczach i substancjach psychoaktywnych w szkołach. Powodem są rosnące statystyki dotyczące zatruć dopalaczami wśród dzieci i młodzieży w Polsce. Według danych systemu SMIOD w 2024 roku odnotowano 557 interwencji medycznych związanych z podejrzeniem zatrucia nowymi substancjami psychoaktywnymi.
Więzienie za 0,11% przekroczenia?
Wolne Konopie włączają się do sprawy jako strona społeczna w sprawie pana Andrzeja.
Picie we wczesnej dorosłości powiązane z problemami poznawczymi w średnim wieku
Stres i alkohol idą w parze. Alkohol może pomagać w radzeniu sobie ze stresem, ale jednocześnie zmniejsza zdolność mózgu do samodzielnego rozwiązywania problemów. To może prowadzić do częstszego sięgania po kieliszek, by poradzić sobie z kolejnym stresem. Z drugiej strony pijąc więcej narażamy się na większy stres z powodu złych decyzji podejmowanych pod wpływem alkoholu. Pojawia się samonapędzający się mechanizm, z którego trudno się wyrwać z powodu zmian w mózgu. Naukowcy z University of Massachusetts Amherst donoszą, że picie alkoholu w celu radzenia sobie ze stresem we wczesnej dorosłości ma negatywny wpływ w wieku średnim, nawet jeśli przez kilka dekad nie piliśmy.
