Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala
metoda z acetonem lub alkoholem etylowym lub izopropytowym.
Surowy towar rozcierasz bardzo dokladnie w możdzierzu. Jezeli jest czytsy powinien dać sie rozetrzec na proszek o konsystencji sproszkowanej kredy. Taki roztarty znacznei lepiej sie oczyści niż w grudkach. Nastepnie zalac którymś z wymienionych rozpuszczalników taką ilości a zeby dalo sie latwo mieszać i poogrzewać do wrzenia chwilke, nastepnie ostudzić i przesączyć. Osad można pzremyć pare razy na sączku zimnymn rozpuszczalnikiem. Osad z saczka wysuszyć na powietrzu
zamknięty
ja biorę temat od sprawdzonego dillera aczkolwiek przy podaniu i.v nabierając fete do pompki przepuszczam najczęściej przez filter papierosowy - czy to wystarczy ?
a jak sie oczyszcza spirytusem to nie jest tak ze jakas czesc fety rozpuszcza sie w nim? w koncu zawiera te 4% wody...
Nie polecam używać alkocholu jak zasugerował Orlan do mycia, amf sie w nim rospuszcza.
1 gram rozpusci sie całkowicie w 8.8mL wody lub w 515 mL alkocholu (etylowego), niby mało by sie rozpusciło przy odpowiedniej ilośći ale zawsze to coś. W alku izopropylowym rozpusci sie pewnie jeszcze więcej.
no w kazdym razie nie widze powodu dla ktorego mialbym tego nie wciagnac :D
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/b/b9003fee-94a1-4776-b00a-c6ab0891a4a3/434861621_122125406546223249_4583763246404432419_n.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250906%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250906T094102Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=7fb8cf46c63c59e8073c58072dd58f78370504dfc6ec58fd9e5ff6a3a11bfbcb)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/globalimage.png)
Historyczna zmiana w globalnej polityce narkotykowej
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/weedatwork.jpg)
Jeden na dziesięciu trzydziestolatków pracuje pod wpływem. Naukowcy biją na alarm
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/133-212908.jpg)
120 litrów pochodnych opioidów w płynie nie trafi na rynek
Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie ujawnili miejsce przechowywania nielegalnych substancji psychotropowych, zabezpieczając ogromne ilości pochodnych opioidów w płynie oraz półproduktów służących do przetwarzania środków odurzających.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/casper_ruud.jpg)
Wszędzie zapach marihuany. Partner Świątek mówi głośno o problemie
Casper Ruud, mikstowy partner Igi Świątek na US Open, skarżył się na zapach marihuany na kortach w Nowym Jorku. To nie pierwszy raz, gdy zawodnicy zgłaszają ten problem.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/bartoszyce_0.jpg)
Jechał pijany na terapię i wpadł prosto na patrol
Poranki bywają trudne, szczególnie gdy w organizmie wciąż krąży wczorajszy alkohol. W Bartoszycach w piątek 22 sierpnia policjantki ruchu drogowego zatrzymały rowerzystę.