no wiec do rzeczy skoro mam zabulic swoja ciezko zarobiona kase pomyslalem ze moze sprobuje sobie czegos innego co moze sie lepiej spisze niz diazepam a moze i taniej wyjdzie ??? ... (kupie prze neta z usa canady czy gdzie tam cos znajde) tylko wlasnie moze cos ciekawszego ??? jakies propozycje mozecie podrzucic ?
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM
Pozdrawiam
Efedrynę? Chyba będzie miał jeszcze gorzej niż po samym ssri
Ja po sertralinie akurat nie miałem w ogóle problemów z orgazmem(trzeba było poprostu nieco dłużej się pogimnastykować ;-) ) po wenlafaksynie umiarkowane problemy. A po fluoksetyne W OGÓLE nie mogłem dojść dramat ;( dwa miesiące bez orgazmu....... ale co de meritum to chyba MJ będzie pomocna u mnie wzmacniała wszelkie bodźce dotykowe i wizualne więc.... no tyle mogę ci polecić od siebie
przy malych dawkach bylem w stanie jak kolega pisze trzeba bylo sie wiecej nameczyc ale przy dawkach 150mg sertraline juz ni chu huuuu tzn. spokojnie dal bym rade z 5 ostrym kobitka a na koniec sam padl trupem bez finalu przy jednoczesnym braku zaniku libido jest to naprawde war$%^&£"
diazepam tez slabo sie sprawdza bo pomimo ze mam 0 tolerancji na to scierwo przy dawce 150 mg sertraline okazuje sie ze 10mg diazepamu nawet nie specjalnie czuje jedynie funkcje sexualne wracaja do normy ...
dzieki za odpowiedzi moze jeszzcze jakies pomysly ???
Moim zdaniem efedryna sie sprawdza, , jest bardzo dobrym afrodyzjakiem i wzmacniaczem orgazmu. Nie pomijaj jakiejs substancji tylko dla tego że ma plakietke "antydepresant", bo to nie jest tak, że wszystkie które jej nie mają nimi nie są, a tych które mają nie mozna łączyć.
Ja po mianserynie specjalnie pobudzony seksualnie nie byłem, bardziej na przytulanie :D ale może pomóc, spróbuj z tą mirtazapiną. Może Tianeptyna by pomogła... hmmm
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM
Pozdrawiam
2C-B! 2C-C: 2C-I, 2C-E! 2C-T-2 - 2C-P!
Kładzenie ćpuna spać na trzeźwo to jak kładzenie żywego do trumny.
~ Lilia1
GG: 450537
e-Mail: FriendlyToker@gmail.com
Efedryna powoduje podniecenie i daje przyjemne dreszcze które podczas orgazmu są super. Szczególnie jak już efka zaczyna schodzić to sie jest strasznie podnieconym.
Efka to nie jest po prostu słabsza fuka. I pseudoefedryna już raczej średnio sie nadaje, tylko efedryna daje takie uczucie. I po efce mówicie ze fiut jest flaczkiem? Nonsens. Nie wszystkie stymulanty sa takie zjebane jak fuka.
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM
Pozdrawiam
Toker pisze: Chwilkę, efedryna jest stymulantem. Penis pod jej wpływem jest przysłowiowym flaczkiem, nie mówiąc już o BRUDNYM "spidzie". Ledwo się odlać można, a co dopiero pobudzić seksualnie. Chyba pomyliłeś substancje, szefie ;)
Narkomani i nędza. Niemcy wolą się tu nie zapuszczać. "Sytuacja nie do przyjęcia"
Marihuana to gorsze wyniki w nauce i stres emocjonalny
Efekty terapii wspomaganej psychodelikami są zachwycające
Młodzi dorośli piją więcej alkoholu, gdy łączą go z marihuaną
Nowe badania wskazują, że wśród młodych osób dorosłych sięgających zarówno po alkohol, jak i marihuanę, dni, w których używają obu substancji, wiążą się z wypiciem większej ilości drinków. To właśnie ta zwiększona ilość alkoholu jest kluczowym mechanizmem prowadzącym do bardziej negatywnych konsekwencji.
Leki z Poznania jechały do Ukrainy. Tam produkowano z nich narkotyki
26 stycznia 2026 roku do Sądu Okręgowego w Poznaniu trafił akt oskarżenia przeciwko siedmiu osobom podejrzanym o udział w zorganizowanej grupie przestępczej działającej na terenie Polski i Ukrainy. Sprawę opisała Prokuratura Okręgowa w Poznaniu.
Podlaskie: Lekarz z zarzutami w śledztwie dotyczącym przestępstw narkotykowych
Zarzuty związane z wystawianiem recept na leki psychotropowe postawiła Prokuratura Rejonowa w Hajnówce (Podlaskie) 30-letniemu lekarzowi zatrzymanemu w Białymstoku. To część większego śledztwa dotyczącego przestępstw narkotykowych, w tym działalności internetowego sklepu oferującego narkotyki.
