DMT

Podchodne tryptaminy, które nie zostały rozbudowane przy pierścieniu – np. DMT, DPT, lub AMT
ODPOWIEDZ
Posty: 2135 • Strona 7 z 214
  • 2179 / 31 / 0
świetliste macki kosmicznej jaźni pisze:
Palil szalwie i co z tego? Szalwia to co innego zupelnie, wspolny jest tylko totalny wypierdol
owszem ale jeśli DMT nie działa wizyjnie to w zasadzie pozostaje mu już tylko salvia.
Hidden Mefedron User
  • 123 / / 0
przecież DMT działa wizyjnie... Polecam te 2 artykuły:
http://www.serendipity.li/dmt/sacred.pdf
http://www.serendipity.li/dmt/weebit2.pdf

Naprawdę zajebiste. Po ich przeczytaniu zainteresował się tą substancją nie na żarty
Co cię nie zabije, to cię osłabi.
  • 2497 / 50 / 0
Poza szalwia jeszcze dxm dziala wizyjnie :)
Uwaga! Użytkownik świetliste macki kosmicznej jaźni nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 462 / 27 / 0
Nieprzeczytany post autor: humite »
Nie wiem co rozumiecie przez określenie wizyjny, ale porządna dawka dmt to nie są efekty jak po innych psychodelikach które powodują w sumie słabsze czy mocniejsze deformacje otaczającego świata, mocny trip dmt to zupełnie inna jakość wg mnie, przez te kilkanaście minut peaku nasze realne otoczenie przestaje praktycznie istnieć. Jeśli chodzi o intensywność i wszechogarniający charakter doświadczenia to salvia jest tu dobrym porównaniem, chociaż ja porównywalnie mocne efekty uzyskałem dopiero paląc ekstrakt po jakiś 400μ lsd.
  • 2179 / 31 / 0
o to mi własnie chodziło. A po mniejszych dawkach? powiedzmy rzędu 50 mg? Działanie podobne do reszty czyli ta deformacja itp?
Hidden Mefedron User
  • 462 / 27 / 0
Nieprzeczytany post autor: humite »
Spalenie 50mg powinno już dać przyzwoite efekty, jeśli to ma być pierwszy raz z dmt to raczej nie polecam zwiększać tej dawki, lepiej się oswoić i poznać tą substancję, bo jak pisałem nie jest to "typowe" tryptaminowe działanie.

Druga sprawa to wypracowanie optymalnej dla siebie i efektywnej metody palenia, co nie jest takie łatwe, ja w pierwszych podejściach mimo średnio-mocnych, dawek uzyskałem marne efekty. Próbowałem palić to z foli alu, z żarówki, sypać na popiół do fajki, całkiem satysfakcjonujące efekty dała szklana lufka z taką jakby bańką na końcu na dno której można wsypać materiał i waporyzować, jednak moim typem jest te ustrojstwo zrobione z bteleczki wg opisu z bluelighta, zapewnia jeszcze lepszą efektywność w dodatku dym jest trochę bardziej znośny.
http://forums.mycotopia.net/attachments ... achine.jpg
  • 729 / 19 / 0
Nieprzeczytany post autor: no1 »
a gdyby zakwasic dalo by sie oralnie lub iv ???
a i czy palenie w mixie z nikityna i filtrem cos da
czy wapolroyzowanie jest najlepsza metoda spalnia dmt ??
Uwaga! Użytkownik no1 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 504 / 2 / 0
raczej osadzi się na filtrze, więc lepiej nie maczać w szlugu.
[b]mushroom therapy.[/b]
  • 462 / 27 / 0
Nieprzeczytany post autor: humite »
Jak zrobisz sól to można podać im/iv. Wg opisów domięśniowo nie zwiększa jakoś strasznie efektywności i nie daje tak szybkiego i gwałtownego wejścia jak palenie. IV nie widziałem za dużo opisów, Shulgin przy 30mg pisze że kop był mocniejszy niż przy paleniu, ale z mniejszą euforią.

Waporyzowanie jest najsensowniejszą opcją jeśli chodzi o palenie, w papierosie za pewne spora część się spali z powodu za wysokiej temperatury filtr to w ogóle pomylony pomysł i nie wiem czemu by miał służyć.
  • 1317 / 234 / 0
humite pisze:
Jak zrobisz sól to można podać im/iv. Wg opisów domięśniowo nie zwiększa jakoś strasznie efektywności i nie daje tak szybkiego i gwałtownego wejścia jak palenie. IV nie widziałem za dużo opisów, Shulgin przy 30mg pisze że kop był mocniejszy niż przy paleniu, ale z mniejszą euforią.
Najwyraźniej nie czytałeś "DMT - Spirit Molecule" Strassmana. Tam iv podawał DMT HCl ludziom, którzy wcześniej eksperymentowali z paleniem. Wszyscy z nich powiedzieli, że nie byli przygotowani i nie spodziewali się tego, co ich spotkało.
Jesteś ćpunem? Znasz polski? Umiesz pisać? Napisz raport dla neurogroove!
Spoiler:
ODPOWIEDZ
Posty: 2135 • Strona 7 z 214
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Ministerstwo Rolnictwa alarmuje. Chodzi o nową akcyzę na alkohol

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wystąpiło do Ministerstwa Finansów o wycofanie planowanej podwyżki podatku akcyzowego na alkohol.

[img]
Policjanci z warszawskiej Woli udaremnili przemyt narkotyków z Hiszpanii do Polski

Policjanci z warszawskiej Woli udaremnili międzynarodowy przemyt narkotyków i zabezpieczyli ponad 10 kg czystej kokainy ukrytej w specjalnych skrytkach pojazdu. Dzięki funkcjonariuszom narkotyki nie trafią na warszawski rynek, a osoby biorące udział w tym procederze, usłyszały zarzuty w prokuraturze i zostały tymczasowo aresztowane. Zatrzymanym mężczyznom może grozić kara do 20 lat więzienia.

[img]
Medyczna marihuana a autyzm — 18 miesięcy obserwacji 130 pacjentów

Brytyjscy badacze prześledzili losy 130 dorosłych osób w spektrum autyzmu leczonych produktami z konopi przez półtora roku. To najdłuższa obserwacja tego typu na świecie. Poprawa w zakresie lęku, snu i jakości życia była wyraźna po miesiącu — i systematycznie topniała przez kolejne siedemnaście. W tym samym czasie mediana dawki THC wzrosła z 20 do 192 mg dziennie.