Więcej informacji: Salvia Divinorum w Narkopedii [H]yperreala
salvia.PL
http://talk.hyperreal.info/viewtopic.php?t=21124 <== psilocybe s. [80x]
http://talk.hyperreal.info/viewtopic.php?t=21804 <== psilocybe s. [80x] outdoor
Z głębokości uzależnienia swego wołający lub wołającym być chcący pomocnym? - Hyperreal [H]elp
FEX pisze: Ostatnimi czasy wraz ze znajomymi przez ok 30 minut żuliśmy po 10-20 gram liści... Efekty praktycznie żadne. Nie polecam przyjmowania salviniorum doustnie chyba że ktoś najpierw wyekstrahuje...
Myślę, że ten kontrast świadczy o tym, że niebanalne znaczenie dla poczucia sd ma podatność na salwinor. Jak dla mnie technika palenia (z braku żywej rośliny palę kupowane ekstrakty) nie ma większego znaczenia.
Chciałbym coś w rodzaju tynktury, albo chociaż czy da się z tego zrobić napar, którym da się płukać ryj, ew. jeżeli zalewać spirytusem to w jakich proporcjach ?
Osobiście polecam rzucie liści mimo, iż wielu twierdzi, że to marnotrastwo materiału. Gdybym tylko umiał zmieścić do paszczy 10g liści to myślę, że było by idealnie:)
Osobiście polecam rzucie liści mimo, iż wielu twierdzi, że to marnotrastwo materiału. Gdybym tylko umiał zmieścić do paszczy 10g liści to myślę, że było by idealnie]
No i wielu ma rację. Na żucie szałwii zdecydowałbym się tylko gdybym miał swoją własną "plantację" w domu.
Po drugie smak szałwii nie należy do przyjemnych a trzeba pamiętać, że liście ( a właściwie sporą ich ilość ) trzeba trzymać w ustach kilkadziesiąt minut, żeby poczuć efekt.
Co do tynktury z szałwii to była już o tym mowa-- > http://talk.hyperreal.info/viewtopic.php?t=10110
Ostatnio przy 5g miałem wrażenie, że gdyby bylo ciut wiecęj to było by idealnie!!!
Rekordowe konsultacje: Polacy mają dość karania za roślinę.
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Jest wyrok za sprzedawanie dopalaczy. "Brak pobłażania dla sprawców tego typu przestępstw"
Dwa lata więzienia za handel dopalaczami. Taki wyrok wydał lubelski sąd ws. Jakuba G. - właściciela sklepu, w którym sprzedawano „Cząstkę Boga”. Na 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na 4 lata została natomiast skazana ekspedientka Patrycja M.
Operacja „Kryształ”
Czyli „ogólnopolskie uderzenie w przestępczość narkotykową wykorzystującą przesyłki kurierskie i pocztowe”.
Ministerstwo Rolnictwa alarmuje. Chodzi o nową akcyzę na alkohol
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wystąpiło do Ministerstwa Finansów o wycofanie planowanej podwyżki podatku akcyzowego na alkohol.
