Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala
mam możliwość zakupu butli morfiny (wygląda na 500 ml). Miałem możliwość stestować na szybkości około 15 ml oralnie, i jest całkiem przyjemnie. Nie jestem w stanie określić stężenia roztworu, wiem tylko że to pozostałość po zmarłym na raka. Jeśli się skuszę, to mam zamiar ingestować IV, bądź IM. Pytanie czy warto wybulić 600 pln (myślę że zejdzie do 500). Ogólnie ciężko w moim rejonie z opiatami, lecz cena i tak wydaje mi się kosmiczna. Jeśli nie warto, to ile maxymalnie można za to dać?
ps. swego czasu pisałem już o podobnym przypadku tutaj: http://talk.hyperreal.info/viewtopic.ph ... 81#p313281 i wygląda na to że ilość maji jest w tym roztworze podobna/identyczna.
Będę wdzięczny za sugestie.
Pozdrawiam
konsultacja ze mną zagraża życiu i zdrowiu
Janssen-Cilag powinien mnie dożywotnio sponsorować
matka chemia kocha swoje dzieci i nie pozwoli im umrzeć w samotności
a potargować się zawsze można ;-)
konsultacja ze mną zagraża życiu i zdrowiu
Janssen-Cilag powinien mnie dożywotnio sponsorować
matka chemia kocha swoje dzieci i nie pozwoli im umrzeć w samotności
Jaka dawka IV rzekomego (nieodparowywanego) roztworu będzie "odpowiednia", przy załóżmy hmm średniej tolerancji (obrazowo: 600kody robi delikatne ciepełko, ćwiara dobrego brauna - na 2 razy, fentanyl...ahh to był cud, szkoda że się skończył, plasterek 2x2 odsyłał mnie pod bramy niebios)
-edit-
ps. dzisiaj będąc w szpitalu na wizytacji u kumpla wykradłem klucz do dyżurki...jak widziałem mieli tam sporo tych butelek wyglądających identiko jak ta moja, ale ciężko było się tam zakraść w ciągu dnia.
Ta, którą mogę "legalnie" zakupić wygląda na 500 ml (powiedzmy że seta ubyła).
Czekam tylko na odp. na 3 pytania.
1. Czy warto wyżygać tylko kasy, bo "bargain" to to nie jest.
2. Czy taki nie oczyszczany roztwor warto walic w strune?
3. gdybym odwalił jakiś numer pod koniec wizyt i jakoś się zakradł do tej dyżurki, co mi grozi w przypadku złapania?
będę wdzięczny za szybką odpowiedź, bo na decyzję nie mam wiele czasu. pozdro.
Niesety nigdzie nie mogę znaleźć FAQ pt "Jak się pokłuć i się nie zabić?" Naprowadzi mnie ktoś?
bad pisze: no dobra, sory za nowego posta ale chciałem by było widać że coś się w temacie zmieniło. ów butla zakupiona. Wybor testu - IV (choć jeszcze zastanawiam się nad iM bo tu mam jakiekolwiek doświadczenie.)
Niesety nigdzie nie mogę znaleźć FAQ pt "Jak się pokłuć i się nie zabić?" Naprowadzi mnie ktoś?
Mam nadzieje, że nie zrobisz sobie krzywdy. Z monaru, ale co istotne wszystko jest.
Narkomani i nędza. Niemcy wolą się tu nie zapuszczać. "Sytuacja nie do przyjęcia"
GIF: Nielegalny handel w sieci lekami narkotycznymi zaczyna się od legalnej recepty [WYWIAD]
Narkotyki schował w atrapie Biblii. Wpadł po policyjnym pościgu
W trakcie ucieczki uszkodził swój pojazd, a badania wykazały, że mógł być pod wpływem alkoholu i narkotyków. W jego aucie policjanci znaleźli atrapę stylizowaną na Biblię z ukrytymi narkotykami, w tym mefedronem i kokainą. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i usłyszał już zarzuty.
Farmaceuta skazany za pomoc w produkcji narkotyków
Właściciel apteki został skazany na 3,5 roku więzienia za sprzedaż leków służących do produkcji metaamfetaminy i pomoc w jej wytworzeniu. W produkcji i handlu nie działał sam. Według prokuratury leki posłużyły do produkcji narkotyków o wartości niemal 7,5 miliona złotych.
Lepsza dostępność do terapii dla osób uzależnionych od opioidów
Rada Ministrów przyjęła nowelizację ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii oraz niektórych innych ustaw. Nowe rozwiązania zwiększają dostęp do leczenia osób uzależnionych, upraszczają procedury dla instytucji publicznych oraz umożliwiają skuteczniejsze udzielanie pomocy medycznej.
