Trudne Dziecko Hofmanna mnie szuka.
wolfik_zg: jak wysoko cenisz swoja nerke? :)
http://www.santodaime.it/Library/NATURA ... nglish.htm
(link chwilowo nie działa)
EDIT: Tutaj kopia strony z linka powyżej:
http://209.85.129.132/search?q=cache:ht ... nglish.htm
</3
Moja obecność to tylko migotanie.
Osobiście gdybym miał freebase wybrałbym palenie bez dwóch zdań, a nawet jednego wyrazu !!!
Ktos ma porownanie, czy dluzej dziala ayahuasca z ruta(ktura sama w sobie w chuj dlugo dziala), czy tak samo jak z moklobemidem? Bo wydaje mi sie, ze moment, w ktorym moklobemid przestaje dzialac, przerywa gwaltownie trip, czego bym nie chcial.
- ohydny smak, dym jakby się wżerał w organy
- mega szybkie wejście, które nie jest aż tak przyjemne w dodatku czujesz jakby serce miało wyskoczyć z klaty
- efektywna metoda palenia jest trudna to osiągnięcia, proponuje poszukać na bluelighcie info o czyms zwanym "machine"
- działanie jest strasznie krótkie max do godziny
Od dłuższego czasu mam plan na zjedzenie dmt w połączeniu z moklobemidem. Ruta z powodu jej osobnych efektów psychoaktywnych (które mnie ostro wkurwiają) nie wchodzi tu w grę. Mokllobemid ponoć nie powoduje żadnych mdłości, czas działania nie jest w żaden sposób krótszy z tego co piszą ludzie. Żeby zwiększyć bioprzyswajalność proponuje się rozpuszczenie w coli która dzięki kwasowi fosforowemu przekształca wolną zasadę w sól. Dawka na porządny trip to jakieś 70mg plus 150mg moklobemidu wcześniej.
Od kilku miesięcy jakoś nie mogę się przybrać do testu tego połączenia, ale w końcu się pewnie uda to dam znać.
Chociaz humite jako guru na pewno ma troche racji, ale jak wiadomo - nigdy nie dowiesz sie jako smakuje poki samemu nie bedzie cidane ;)
</3
Moja obecność to tylko migotanie.
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Narkomani i nędza. Niemcy wolą się tu nie zapuszczać. "Sytuacja nie do przyjęcia"
Tak kawa wpływa na emocje. Badacze: efekt nawet bez kofeiny
Kawa nie działa wyłącznie przez kofeinę – i nie tylko „pobudza”. Nowe badanie opublikowane w prestiżowym czasopiśmie Nature Communications pokazuje, że regularne picie kawy zmienia skład bakterii jelitowych, wpływa na metabolizm, a także emocje i zachowanie. Co ważne, część tych efektów utrzymuje się nawet wtedy, gdy sięgamy po kawę bezkofeinową.kawa, badania naukowe, publikacje3 naukowe
CBZC uderza w narkobiznes. Zatrzymano 27 osób
Funkcjonariusze Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości zatrzymali 27 osób podejrzanych m.in. o wprowadzanie na terenie województwa opolskiego znacznych ilości środków odurzających i substancji psychotropowych. Z ustaleń śledczych wynika, że grupa zajmowała się dystrybucją marihuany oraz mefedronu, czerpiąc z tego procederu stałe korzyści majątkowe.
Farmaceuta skazany za pomoc w produkcji narkotyków
Właściciel apteki został skazany na 3,5 roku więzienia za sprzedaż leków służących do produkcji metaamfetaminy i pomoc w jej wytworzeniu. W produkcji i handlu nie działał sam. Według prokuratury leki posłużyły do produkcji narkotyków o wartości niemal 7,5 miliona złotych.
