ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
  • 27 / / 0
Siema kilka miesięcy mnie nie było bo siedziałem u ojca w USA i nie miałem czasu pisać.

W tym roku jadę na Thunderdome i Qountdown bileciki już kupione razem z lotem i zakwaterowanie u przyjaciela od 19 grudnia do 2 stycznia w Amsterdamie!!! Ale będzie jazda!!

Kto jedzie na te imprezy to może razem byśmy się zrobili :)
Doświadczenia: Weteran

1. Hardcore life
2. Hardcore music
3. Hardcore fucking
  • 1680 / 270 / 0
Zajebiście ziomuś!!! Jesteśmy z tobą, wjedź i rozpierdol komuś łeb [he he], pamiętaj! Miesiąc przed lutym.

MMA panowie, MMA !

http://www.youtube.com/watch?v=eYhU82Bd0BQ
http://www.youtube.com/watch?v=UwpyEamC8MQ [który to ty?]

DŻAMP ZIOMBELLO !

http://pl.youtube.com/watch?v=C-H1fmSGe ... re=related - i bzykaj je wszystkie w rytmie Jump Jump Jump !
Ostatnio zmieniony 27 listopada 2008 przez sprawdzone_info, łącznie zmieniany 1 raz.
Największy przegryw na forum
  • 6 / / 0
Nieprzeczytany post autor: lorca »
a keidy to dokładnie jest?
Uwaga! Użytkownik lorca nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 319 / 7 / 0
Jaka to jest kurwa biedna muzyka :wall:
  • 6 / / 0
Nieprzeczytany post autor: lorca »
kurczę, faktycznie kiepskie ;P
Uwaga! Użytkownik lorca nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Naukowcy ostrzegają: „pożycza energię” kosztem nocnej regeneracji i napędza błędne koło

Kofeina wpływa na jakość nocnego wypoczynku i może skracać sen lub utrudniać zasypianie - wynika z badań. Jednak nawet przy pozornie prawidłowej długości snu może zmniejszać aktywność wolnofalową i przesuwać obraz EEG w stronę bardziej czuwającego mózgu – oceniła ekspert prof. Donata Kurpas.

[img]
Konopie w leczeniu demencji. Naukowcy wskazują dwa związki

Doustna kombinacja oczyszczonego THC i CBD istotnie zmniejsza pobudzenie u seniorów z zaawansowaną demencją – wynika z badania LiBBY zaprezentowanego na konferencji Alzheimer’s Association International Conference w Londynie.

[img]
Marihuana medyczna w wywiadzie stomatologicznym. Pytanie, którego nie warto pomijać

Jeszcze kilka lat temu marihuana medyczna kojarzyła się przede wszystkim z leczeniem przewlekłego bólu lub łagodzeniem dolegliwości u pacjentów onkologicznych. Dziś coraz częściej mówi się o jej stosowaniu także w depresji, zaburzeniach lękowych czy zespole stresu pourazowego. Nie oznacza to jednak, że skuteczność takiego postępowania została potwierdzona. Wyniki najnowszej metaanalizy wskazują, że dowody naukowe są w tym zakresie ograniczone, a w przypadku depresji brakuje dowodów z randomizowanych badań klinicznych.