Dział poświęcony dyskusji na temat testów służących wykazaniu, że osoba spożywała narkotyki, oraz służących zidentyfikowaniu substancji w materiale.
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 2 z 2
  • 803 / 8 / 0
Nieprzeczytany post autor: yam'teoretyk »
salvia x10, wiadro i jest energia :-D
  • 333 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: bastion11 »
jeszcze jedno bo pisales o testach na krew - jak cie przetestuja na krew to do tygodnia nic ci nie pomoze niestety...
a z tym piciem plynow tez nie przesadzaj bo ja raz wypilem galon na dzien 4,5 litra i malo co sie nie przekrecilem , nie wolno przesadzac !!! a jesli masz test w ciagu 2 tydodni to spokojnie sobie zrob tripa calodziennego jarania jeden dzien po wszystkich coffeshopach a zacznij pic duzo na tydzien przed testem , ja sobie robie herbate w poltoralitrowym moze 2 litrowym pojemniku i wciskam polowke cytryny i dziala spokojnie , najwiecej pij w dzien samego testu ,pij i szczochaj hahahah a przd samym testem wypij redbula to spowoduje ze szczochy beda zolte bo przez picie duzej ilosci plynow robia sie kompletnie biale wiec ze 2 godziny przed testem czy godzine jebnij red bula z tego co pamietam to to jest witamina B6 ktora powoduje ze szczoch ciemnieje zeby wygladal wiarygodnie bo inaczej ci powiedza bo znaja juz takie metody i to doskonale jak beda widziec ze szczoch bialy to ci moga odrzucic wiec kup albo chociaz powiedz staej zeby na obiad zrobila buraki (z mielonymi oczywiscie haha) byraki tez ci poprawia wyglad chociaz tu szczoch bedzie bardziej czerwony ale mozesz powiedziec ze masz problemy z nerkami - łykną.

jeszcze jedna sprawa - jesli bedziesz kombinowal z gruchą czy z pojemnikiem zeby nalac do butelki (przelać)
to pamietaj zeby czy gruche czy pojemnik trzymac w bezposrednim ztyku z cialem bo kurwy czesto sprawdzaja czy szczochy są ciepłe !!!!!!!
generalnie nie patrza ci bezposrednio na pisiora przynajmniej tu tylko stoi ktos w kiblu niedaleko ciebie a nad toba albo kolo ciebie jest lustro i huj sie gapi w lustro ,napisz jak jest w pl ? i co to za test ,w pracy ?

jeszcze jedna pociesza rzecz to ze mozesz chlac ile chcesz bo moze nie na nastempny ale jak w sobote sie napierdolisz to w poniedzialedzialek spokojnie mozesz isc na test , kontrolnie tylko pierdolniej motyw z herbatą , cale to picie plynow jest wyplukiwaniem organizmu, przeplukiwaniem nerek a szczoch wlasnie przez nery przechodzi

i dodatkowa informejszyN ze najczesciej testy na mocz nie pokazuja tylko jednej rzeczy ale co najmniej 5 wiec jesli masz test na szczochy to najprawdopodobniej na wiekszosc gadzetow bedziesz testowany

wiecej grzechow nie pamietam
powodzenia - napisz jak bylo na tescie j jaka metode pierdolniesz ?
Ostatnio zmieniony 20 listopada 2008 przez bastion11, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga! Użytkownik bastion11 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 423 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: Frame »
Luz to w szkole:)
Nikt sie nie patrzy więc duży wybór metod. Narazie pale jak już to te legalne, a holandia to za długo. Narazie tylko spekuluje
Uwaga! Użytkownik Frame nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 2 z 2
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Policjanci z warszawskiej Woli udaremnili przemyt narkotyków z Hiszpanii do Polski

Policjanci z warszawskiej Woli udaremnili międzynarodowy przemyt narkotyków i zabezpieczyli ponad 10 kg czystej kokainy ukrytej w specjalnych skrytkach pojazdu. Dzięki funkcjonariuszom narkotyki nie trafią na warszawski rynek, a osoby biorące udział w tym procederze, usłyszały zarzuty w prokuraturze i zostały tymczasowo aresztowane. Zatrzymanym mężczyznom może grozić kara do 20 lat więzienia.

[img]
Alarm w całej Polsce! To miał być mak do ciasta ;)

Główny Inspektorat Sanitarny wydał ostrzeżenie publiczne dotyczące partii maku niebieskiego, w której wykryto przekroczenie dopuszczalnego poziomu alkaloidów opium. Jak podkreślono, spożycie produktu może stanowić zagrożenie dla zdrowia konsumentów. To nie są „zwykłe nasiona” – skażony mak może działać na organizm jak opioidy, wywołując objawy podobne do zatrucia narkotykami.

[img]
Leczenie uzależnionych od opioidów bardziej dostępne, ale pod ścisłym nadzorem

Choć leczenie substytucyjne, czyli terapia uzależnień od opioidów polegająca na podawaniu legalnych leków zastępczych, jest stosowane w naszym kraju od ponad 30 lat, wciąż liczba objętych nim osób jest stosunkowo niska. Aby ułatwić do niego dostęp, wprowadzona ma zostać możliwość przepisywania tych produktów przez lekarzy. Ministerstwo Zdrowia określa zasady, na jakich ma się to odbywać.