Oczywiście uprzednio robiąc detoks od wszelakich używek.
Zobaczymy jak ta tryptaminka podziała.
@ Pilleater, kiedyś spróbuje takiego miksu. Narazie będe testował tego 4-ho-mipta, 4-ho-met, DOC'a i bromo dragonfly'a :-) To będzie psychodeliczny październik :)
xxxzzzxxx pisze: Niedługo przetestuje jeszcze 4-ho-mipt.
Zażycie ruty przed wrzuceniem 4-aco-dmt znacznie pogłębi tripa, wiec mógłbyś to rozważyć. Tylko pamiętaj że ruta to MAOi wiec musisz mieć minimum 2 tygodniową definitywną abstynencje z niektórymi używkami...
A o rucie co nieco wiem, bo chciałem ją kiedyś zamówić i czytałem wątki o niej, ale w końcu zakupiłem powój hawajski zamiast ruty.
W żyły wtłoczę Dekstrometorfan
Następnie pożrę Cię
I SIGMA ciałem się stanie
rozumiem, że zwiększa to doznania podane przed. Tylko w jakim sensie euforycznym, czy całościowym? Z tym iMAO też chyba trzeba uważać by nie popaść w zespół serotoninowy. Gdzie to w Polsce kupić?
Zresztą pewnei wszsytko i tak duckduckgo mi powie i forum to nie zawracam :-)
Jednak ruta póki co odpada. Za bardzo lubię jeść i za częst ozdarza mi się piwkować.
nie ma sensu brać tryptamin jak się wali tramal, pije alko, i wrzuca resztę aptecznego syfu od metkata po tussipect i klony
.Chciałbym w tym wątku wspomnieć o bardzo ważnej sprawie związanej z 4-Aco-DMT Na bluelight i na erowidzie słyszałem często o kłopotach z sercem ogólnie z układem krążenia które nic nie mają wspólnego z paranoją po tej substancji
W żyły wtłoczę Dekstrometorfan
Następnie pożrę Cię
I SIGMA ciałem się stanie
Rekordowe konsultacje: Polacy mają dość karania za roślinę.
Od daru bogów do codziennej ucieczki. Co antropologia mówi o naszym związku z alkoholem
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Operacja „Kryształ”
Czyli „ogólnopolskie uderzenie w przestępczość narkotykową wykorzystującą przesyłki kurierskie i pocztowe”.
Nowy sposób rozprowadzania narkotyków w Berlinie. Rodzice muszą być szczególnie ostrożni
Policja w Berlinie wydała ostrzeżenie dotyczące nowego sposobu rozprowadzania narkotyków: kolorowe ulotki z danymi kontaktowymi dealerów wrzucane są bezpośrednio do skrzynek pocztowych razem z saszetką kokainy, haszyszu, ekstazy, marihuany lub innego narkotyku.
Coraz więcej Francuzów sięga po kokainę. Mafia silniejsza niż państwo?
Kokaina przestała być we Francji narkotykiem elit. Sięga po nią już około półtora miliona osób, a handel białym proszkiem stał się biznesem wartym nawet siedem miliardów euro rocznie. W siłę rosną mafie, Marsylia zmaga się z kolejną falą gangsterskich porachunków, a eksperci alarmują, że kraj mierzy się z kryzysem zdrowia publicznego.
