czemu tak wielu ludzi uważających siebie za "niezależnych" jest od czegoś uzależnionych?
chciałbyś być w coś wjebany, ale nie jesteś, to piszesz, że Cię ciągnie i chuj, wszyscy sie z Ciebie śmieją.
jesteś w coś wjebany ale piszesz, że nie jesteś, bo jak tak napiszesz, (a na forum Cię znają) to inni napiszą, że jesteś wjebany, i wtedy jesteś TRÓ, bo to co sam o sobie napiszesz to sie gówno liczy, liczy sie tylko zdanie innych, co oni o Tobie napiszą.
Odcinam się od was, odcinam, od szarej rzeczywistości, zapominam...
jesteś w coś wjebany ale piszesz, że nie jesteś, bo jak tak napiszesz, (a na forum Cię znają) to inni napiszą, że jesteś wjebany, i wtedy jesteś TRÓ, bo to co sam o sobie napiszesz to sie gówno liczy, liczy sie tylko zdanie innych, co oni o Tobie napiszą.
dosyć pokrętnie to napisałaś ,musiałem się skoncentrować by zrozumieć Twoją myśl (rzadko mi się to zdarza na tym forum:P) - dodam: to przydatna umiejętność w dzisiejszych czasach ,by sprytnie kierować zdaniem ludzi na Twój temat ,niekoniecznie mówiąc im wprost co mają myśleć ,a jedynie sugerować: ) "skłamać im siebie" ,jak rzekła panna muklanowiczówna ("lód" dukaja - polecam)
Make us feel so hollow
We love in vain
Narcissistic and so shallow
The cops and queers
To swim you have to swallow
Hate today
No love for tomorrow
We're all stars now in the dope show..
We're all stars now in the dope show..
A czy miałbym się wstydzić? A z jakiej to racji? Rozejrzyjcie się dookoła na wszystkich ludzi. Prawie każdy jest od czegoś uzależniony! Ktoś jest uzależniony od kawy, kto inny od hazardu, ktoś nie widzi świata poza serialami w telewizji, jeszcze ktoś ciągle rozwiązuje krzyzówki, ktoś jest pracoholikiem a jeszcze kto inny alkoholikiem. A jak jest z jakimiś grami? Ci wszyscy maniacy co grają w tą pojebaną Tibie też są uzależnieni. Była nawet akcja że jakiś many starej wyjebał z krzesła jak mu komputer wyłączyła :nuts: Dlaczego ja miałbym czuć się gorzej jeśli jestem np uzależniony od palenia marihuany? Nałóg to nałóg. Każdy jest zły i przez niego są jakieś złe konsekwencje. Paleniem marihuany nie wyrządzam nikomu krzywdy i nikt na tym nie cierpi oraz nie stracę całego dobytku życia jak np w hazardzie. Dla mnie nie ma w ogóle żadnych podstaw do wstydu.
Czemu MDMA jest tak trudno dostępne? Przecież zarobiliby na tym kupę kasy...
Czemu MDMA jest tak trudno dostępne? Przecież zarobiliby na tym kupę kasy...
to nie jest normalne, ze ludzie, dla ktorych niedostepne sa pewne uczucia, uwazaja ze ludzie duchowo bogatsi od nich udajacy sie na wedrowki w miejsca, ktorych oni nie zobacza nawet po smierci, sa w jakis sposob gorsi, ze uciekaja od rzeczywistosci, ze powinni sie z tym ukrywac.
ah kurwa wasza babilonska matka, NIECH NAS ZOBACZOŁ !!!!
z lufa w pysku, ze strzykawka za uchem, z grzybem miedzy zebami, z rozjebanymi zrenicami i z kwadratem pod powieka.
Dlaczego legalizacja marihuany jest lepsza od depenalizacji czy dekryminalizacji?
Psychoaktywny kameleon. Dlaczego marihuana to nie psychodelik?
Czysta fikcja. Dlaczego MSWiA udaje, że nie ma rąk ubrudzonych wojną z narkotykami?
Klasyczny urzędniczy unik w Polsce opanowano do perfekcji. Gdy obywatele pytają o absurdalne koszty i społeczne dramaty wynikające z obecnej polityki narkotykowej, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji (MSWiA) zasłania się procedurami: „Idźcie do Ministerstwa Zdrowia”. Problem w tym, że w rzeczywistości nie lekarze w kitlach, ale policjanci w mundurach zamykają rocznie tysiące ludzi za przysłowiowego grama. Czas wreszcie zacząć o tym rozmawiać.
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk
WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.
Niebezpieczny proceder na lotniskach. Tak działają przemytnicy narkotyków
Przestępcy znaleźli nowy sposób na przemyt narkotyków, wykorzystując do tego dane nieświadomych pasażerów samolotów. Proceder polegający na podmianie zawieszek bagażowych z nazwiskami klientów linii lotniczych ujawniły kanadyjskie media. O ustaleniach kanadyjskiej stacji CTV News pisze też amerykański serwis podróżniczy Travel + Leisure.