Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
ODPOWIEDZ
Posty: 142 • Strona 8 z 15
  • 915 / 4 / 0
Nieprzeczytany post autor: feydewey »
ostatnio naszła mnie myśl ,która nieco koresponduje z tym tematem:
czemu tak wielu ludzi uważających siebie za "niezależnych" jest od czegoś uzależnionych?
Uwaga! Użytkownik feydewey nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1047 / 23 / 0
Nieprzeczytany post autor: banshee »
Bo wiesz

chciałbyś być w coś wjebany, ale nie jesteś, to piszesz, że Cię ciągnie i chuj, wszyscy sie z Ciebie śmieją.

jesteś w coś wjebany ale piszesz, że nie jesteś, bo jak tak napiszesz, (a na forum Cię znają) to inni napiszą, że jesteś wjebany, i wtedy jesteś TRÓ, bo to co sam o sobie napiszesz to sie gówno liczy, liczy sie tylko zdanie innych, co oni o Tobie napiszą.
one two fuck you!

Odcinam się od was, odcinam, od szarej rzeczywistości, zapominam...
  • 915 / 4 / 0
Nieprzeczytany post autor: feydewey »

jesteś w coś wjebany ale piszesz, że nie jesteś, bo jak tak napiszesz, (a na forum Cię znają) to inni napiszą, że jesteś wjebany, i wtedy jesteś TRÓ, bo to co sam o sobie napiszesz to sie gówno liczy, liczy sie tylko zdanie innych, co oni o Tobie napiszą.


dosyć pokrętnie to napisałaś ,musiałem się skoncentrować by zrozumieć Twoją myśl (rzadko mi się to zdarza na tym forum:P) - dodam: to przydatna umiejętność w dzisiejszych czasach ,by sprytnie kierować zdaniem ludzi na Twój temat ,niekoniecznie mówiąc im wprost co mają myśleć ,a jedynie sugerować: ) "skłamać im siebie" ,jak rzekła panna muklanowiczówna ("lód" dukaja - polecam)
Uwaga! Użytkownik feydewey nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 129 / 8 / 0
narkotyki są fajne, wręcz zajebiste. Tylko sprawcie żeby były waszym dodatkiem do życia a nie jego linią. Wiem że nie każdy to potrafi, ja sam tez nie wiem jaka jest moja sytuacja odnosnie tego co napisalem wyzej.. hmm.. ide zjesc estazolam zeby usnac.
The drugs they say
Make us feel so hollow
We love in vain
Narcissistic and so shallow
The cops and queers
To swim you have to swallow
Hate today
No love for tomorrow
We're all stars now in the dope show..
We're all stars now in the dope show..
  • 915 / 4 / 0
Nieprzeczytany post autor: feydewey »
po co pisać oczywistości?
a sio!
Uwaga! Użytkownik feydewey nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 438 / 14 / 0
Nieprzeczytany post autor: kwik763 »
Ja uważam siebie tylko w pewnym stopniu za uzależnionego ale o tym pisałem w jakimś innym temacie.
A czy miałbym się wstydzić? A z jakiej to racji? Rozejrzyjcie się dookoła na wszystkich ludzi. Prawie każdy jest od czegoś uzależniony! Ktoś jest uzależniony od kawy, kto inny od hazardu, ktoś nie widzi świata poza serialami w telewizji, jeszcze ktoś ciągle rozwiązuje krzyzówki, ktoś jest pracoholikiem a jeszcze kto inny alkoholikiem. A jak jest z jakimiś grami? Ci wszyscy maniacy co grają w tą pojebaną Tibie też są uzależnieni. Była nawet akcja że jakiś many starej wyjebał z krzesła jak mu komputer wyłączyła :nuts: Dlaczego ja miałbym czuć się gorzej jeśli jestem np uzależniony od palenia marihuany? Nałóg to nałóg. Każdy jest zły i przez niego są jakieś złe konsekwencje. Paleniem marihuany nie wyrządzam nikomu krzywdy i nikt na tym nie cierpi oraz nie stracę całego dobytku życia jak np w hazardzie. Dla mnie nie ma w ogóle żadnych podstaw do wstydu.
777 - nowy, lepszy Szatan.

Czemu MDMA jest tak trudno dostępne? Przecież zarobiliby na tym kupę kasy...
  • 1680 / 270 / 0
ale najebałeś postów, kwik, naćpałeś się?
Największy przegryw na forum
  • 438 / 14 / 0
Nieprzeczytany post autor: kwik763 »
Hehe w sumie to tak %-D :-p
777 - nowy, lepszy Szatan.

Czemu MDMA jest tak trudno dostępne? Przecież zarobiliby na tym kupę kasy...
  • 325 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: strunaman »
Czy to wstyd być uzależninym? raczej nie, przecież to choroba, a choroby są naturalne, bardziej chodzi o pokonanie swojego ego , które nie pozwala myślec w sposób otwarty, ze wszystkich stron spływają myśli któe ograniczają i wywołują wstyd rozpacz itd itd
' Miłość nie chce żebyście się martwili '
  • 755 / 19 / 0
Nieprzeczytany post autor: rysiekzklanu »
udeżylo mnie mocno ostatnio, kiedy tlumaczac ojcu dlaczego trzeba jesc grzyby i jak i wogle i dlaczego, uslyszalem, ze staram sie usprawiedliwic tylko :-D

to nie jest normalne, ze ludzie, dla ktorych niedostepne sa pewne uczucia, uwazaja ze ludzie duchowo bogatsi od nich udajacy sie na wedrowki w miejsca, ktorych oni nie zobacza nawet po smierci, sa w jakis sposob gorsi, ze uciekaja od rzeczywistosci, ze powinni sie z tym ukrywac.

ah kurwa wasza babilonska matka, NIECH NAS ZOBACZOŁ !!!!
z lufa w pysku, ze strzykawka za uchem, z grzybem miedzy zebami, z rozjebanymi zrenicami i z kwadratem pod powieka.
jeżeli wysyaeś mi pm [od początku do zeszłego tygodnia], to nic nie doszło.
ODPOWIEDZ
Posty: 142 • Strona 8 z 15
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Czysta fikcja. Dlaczego MSWiA udaje, że nie ma rąk ubrudzonych wojną z narkotykami?

Klasyczny urzędniczy unik w Polsce opanowano do perfekcji. Gdy obywatele pytają o absurdalne koszty i społeczne dramaty wynikające z obecnej polityki narkotykowej, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji (MSWiA) zasłania się procedurami: „Idźcie do Ministerstwa Zdrowia”. Problem w tym, że w rzeczywistości nie lekarze w kitlach, ale policjanci w mundurach zamykają rocznie tysiące ludzi za przysłowiowego grama. Czas wreszcie zacząć o tym rozmawiać.

[img]
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.

[img]
Niebezpieczny proceder na lotniskach. Tak działają przemytnicy narkotyków

Przestępcy znaleźli nowy sposób na przemyt narkotyków, wykorzystując do tego dane nieświadomych pasażerów samolotów. Proceder polegający na podmianie zawieszek bagażowych z nazwiskami klientów linii lotniczych ujawniły kanadyjskie media. O ustaleniach kanadyjskiej stacji CTV News pisze też amerykański serwis podróżniczy Travel + Leisure.