Homologi, izomery i pochodne dimetoksyamfetaminy.
Więcej informacji: DOx w Narkopedii [H]yperreala, TMA w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 105 • Strona 5 z 11
  • 533 / 13 / 0
Nieprzeczytany post autor: ArkejD »
trydzyk pisze:
Święte słowa - DF to straszna chujówka. (...)
OK, znamy już twoje zdanie, nie musisz go powtarzać 15 razy. Jak chujnia to nie jedz, daj się innym pobawić a nie, bezpodstawnie (bo że na ciebie działa chujowo to nie żadna reguła) tylko zniechęcasz.
  • 614 / 21 / 0
Nieprzeczytany post autor: Gluciorro »
Nie wiem, czemu takie modne ostatnio stało się psioczenie na DFa. Piiszcie jeśli już, że np dla was DF to chujnia, u was łatwo może wywołać bada itp. Bo ja na przykład nie wyobrażam sobie bada po DF, na mnie działał euforycznie, głęboko i klarownie.
Niematerialna. Wieczna. Bez początku i końca.
Bezimienna, bezkształtna energia, która przenika wszystkie żywe istoty.
Czyste wezwanie dla naszej wewnętrznej natury,
aby zbudziła się z naszego codziennego życia, naszego strachu.
  • 1316 / 234 / 0
Nieprzeczytany post autor: trydzyk »
ArkejD pisze:
trydzyk pisze:
Święte słowa - DF to straszna chujówka. (...)
OK, znamy już twoje zdanie, nie musisz go powtarzać 15 razy. Jak chujnia to nie jedz, daj się innym pobawić a nie, bezpodstawnie (bo że na ciebie działa chujowo to nie żadna reguła) tylko zniechęcasz.
A co się tak zjerzyłeś? Produkujesz to?
Jesteś ćpunem? Znasz polski? Umiesz pisać? Napisz raport dla neurogroove!
Spoiler:
  • 909 / 20 / 0
Nieprzeczytany post autor: gynoid »
trydzyk pisze:
ArkejD pisze:
trydzyk pisze:
Święte słowa - DF to straszna chujówka. (...)
OK, znamy już twoje zdanie, nie musisz go powtarzać 15 razy. Jak chujnia to nie jedz, daj się innym pobawić a nie, bezpodstawnie (bo że na ciebie działa chujowo to nie żadna reguła) tylko zniechęcasz.
A co się tak zjerzyłeś? Produkujesz to?
Zjeżył się, bo bezsensownie jest tak mówić o jakiejkolwiek substancji (nie tylko narkotyku). Równie dobrze ja mogę powiedzieć, że penicylina to straszna ch***wka, bo akurat MNIE penicylina może zabić albo przynajmniej zagonić do szpitala.
"czasem lepiej odejść od zmysłów, by nie zwariować"
  • 486 / / 0
Nieprzeczytany post autor: CannaBeat »
Nie piszcie już o mięsie, bo jeszcze ktoś pod wpływem to przeczyta i będą go musieli zabierać w kaftanie panowie w bieli.
Uwaga! Użytkownik CannaBeat nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 533 / 13 / 0
Nieprzeczytany post autor: ArkejD »
trydzyk pisze:
ArkejD pisze:
trydzyk pisze:
Święte słowa - DF to straszna chujówka. (...)
OK, znamy już twoje zdanie, nie musisz go powtarzać 15 razy. Jak chujnia to nie jedz, daj się innym pobawić a nie, bezpodstawnie (bo że na ciebie działa chujowo to nie żadna reguła) tylko zniechęcasz.
A co się tak zjerzyłeś? Produkujesz to?
No... psujesz mi interes
  • 4024 / 375 / 953
CannaBeat pisze:
Nie piszcie już o mięsie, bo jeszcze ktoś pod wpływem to przeczyta i będą go musieli zabierać w kaftanie panowie w bieli.
Kucharze? :diabolic:
Mądraś/mądryś? Weź coś upichć! - Kuchnia [H]yperreala
Z głębokości uzależnienia swego wołający lub wołającym być chcący pomocnym? - Hyperreal [H]elp
  • 486 / / 0
Nieprzeczytany post autor: CannaBeat »
Rzeźnicy %-D
Uwaga! Użytkownik CannaBeat nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 5299 / 106 / 0
Nieprzeczytany post autor: pilleater »
Spoko. Rano wstaję, łażę tu tam siam kąpiel no i... Zgadujcie

Już wiecie? Robaki %-D

Dobrze dla mnie, że to nie pierwszy trip na czymś mocniejszym bo jeszcze bym się załamał a tak obróciłem robale w śmiech. Kurwa po nocce bez snu załatwiac rozmaite sprawy... Ja pierdolę nie wiedziałem że tak wyjdzie ;] Wszystko spoko tylko ten nafraktalowany wzrok i mieniące się ściany. Bodyload... Kurwa mam jeszcze pół kartona chyba komuś oddam :scared: Na szczęście puściło już to ważkudztwo. Ale i tak nie było najźlej, ciekawe rozkminy miałem...
Spokój jest najwyższym szczęściem :*) Czanga tak bardzo
  • 1316 / 234 / 0
Nieprzeczytany post autor: trydzyk »
gynoid pisze:
trydzyk pisze:
ArkejD pisze:
OK, znamy już twoje zdanie, nie musisz go powtarzać 15 razy. Jak chujnia to nie jedz, daj się innym pobawić a nie, bezpodstawnie (bo że na ciebie działa chujowo to nie żadna reguła) tylko zniechęcasz.
A co się tak zjerzyłeś? Produkujesz to?
Zjeżył się, bo bezsensownie jest tak mówić o jakiejkolwiek substancji (nie tylko narkotyku). Równie dobrze ja mogę powiedzieć, że penicylina to straszna ch***wka, bo akurat MNIE penicylina może zabić albo przynajmniej zagonić do szpitala.
Nie no sorry, masz rację. Odszczekuję.

Kochani!

Jak ktoś uwielbia kiedy mu jest na zmianę ciepło i zimno, jak uważa, że to fajnie, kiedy skóra oblewa się śmierdzącym potem i kleistym łojem, jeśli uważa że parę koronkowych wzorków to zajebiste trippy-psydodelo visuale, a jednocześnie staje mu na myśl o 12-godzinnym zejściu w czasie którego czuje się tak, jakby świat był wrogim i mrocznym miejscem, to szczerze polecam DF. To naprawdę zajebisty środek i bez wątpienia, jeśli oczywiście lubicie wymienione powyżej rzeczy, zakochacie się w nim! Polecam!
Jesteś ćpunem? Znasz polski? Umiesz pisać? Napisz raport dla neurogroove!
Spoiler:
ODPOWIEDZ
Posty: 105 • Strona 5 z 11
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Heroina ukryta w cegłach. Ponad tona zatrzymana w Porcie Gdynia

Wspólne działania Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) oraz Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) doprowadziły do przejęcia ponad tony heroiny o czarnorynkowej wartości blisko 220 milionów złotych. To największe zabezpieczenie narkotyków w takiej ilości od dekady na terytorium Polski, a szczegóły tej spektakularnej akcji przedstawili na specjalnej konferencji prasowej minister spraw wewnętrznych i administracji Marcin Kierwiński oraz minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.

[img]
Niebezpieczny proceder na lotniskach. Tak działają przemytnicy narkotyków

Przestępcy znaleźli nowy sposób na przemyt narkotyków, wykorzystując do tego dane nieświadomych pasażerów samolotów. Proceder polegający na podmianie zawieszek bagażowych z nazwiskami klientów linii lotniczych ujawniły kanadyjskie media. O ustaleniach kanadyjskiej stacji CTV News pisze też amerykański serwis podróżniczy Travel + Leisure.

[img]
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.