- Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
- Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
- Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
20 lutego 2026AlpenGOLD22 pisze: Hej,
codziennie przyjmuje rano 150mg wenaflaksyny tj venlectine. Na wieczór łykam 50 mg ketrel.
Przymierzam się do nocki z koksem(1g) lub 3mmc (1g). Łącze to zawsze z alkoholem.
Jak odpowiednio się przygotować żeby nie było ZS ani słabszego samopoczucia.
Na co dzień sumplementuje magnez witamine D3, omege 3, b12 jak i 7 innych witamin.
Dobrze odżywiam się jak i ćwiczę 2 razy w tygodniu.
Waga 95 kg.
Proszę o dobre rady ponieważ bardzo mi zależy na jak najmniejszym body lodzie jak i normalnej zwale.
Dzięki za odpowiedzi
przeniesiono ~ kwik
Są przypadki śmiertelne przy zs przypominam.
22 kwietnia 2026NeonKitsune pisze: Przy takiej kombinacji leków warto pamiętać, że łączenie SSRI, mirtazapiny i bupropionu nie jest niczym niezwykłym klinicznie, ale wymaga kontroli pod kątem działań niepożądanych, zwłaszcza pobudzenia, bezsenności czy wzrostu lęku.
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Psychoaktywny kameleon. Dlaczego marihuana to nie psychodelik?
Od daru bogów do codziennej ucieczki. Co antropologia mówi o naszym związku z alkoholem
Żołnierz brygady pancernej handlował narkotykami na dużą skalę
Starszy kapral 1. Warszawskiej Brygady Pancernej został zatrzymany w podwarszawskich Markach za handel dużymi ilościami narkotyków, głownie marihuaną i pochodnymi mefedronu. W tym samym czasie w Końskich wpadł jego wspólnik. Żandarmi i policjanci przeszukali trzynaście lokali i samochodów na terenie kraju, w których miały znajdować się narkotyki.
Ryzyko udaru wyższe o 37 proc. Naukowcy wskazują na popularną używkę
Marihuana może zwiększać ryzyko udaru mózgu – wynika z analizy danych ponad 100 mln osób. W przypadku konopi wzrost ryzyka wyniósł 37 proc., ale jeszcze większe wartości odnotowano przy kokainie i amfetaminie. Badacze osobno sprawdzili też osoby poniżej 55. roku życia.
Ekspert: Środki psychoaktywne zwiększają ryzyko schizofrenii
Specjaliści zauważają radykalny przyrost liczby pacjentów ze schizofrenią i innymi zaburzeniami psychotycznymi, wśród osób, które wcześniej przyjmowały środki psychoaktywne. Z dr hab. n. med. Pawłem Krukowem rozmawia Lilianna Kaczmarczyk.