I czy są groźne alergicznie, dla alergika jest jakaś odmiana, którą lepiej sobie darować? Na żywność nie jestem uczulony już prawie na nic ale za dzieciaka miałem akcje więc PTSD pozostało.
one by one we will take you
@yoshi420 Albinosy raczej są mocniejsze niż takie golden teachery. Jeśli zaczynasz przygodę to sobie zacznij od nich. Tu nie ma znaczenia jaki grzyb dla alergika, substancje są te same tylko w innym stężeniu, grzyby mogą wywoływać mdłości zanim się załadują. Poczytaj o lemonteku i najlepiej jest zjeść coś lekkiego ~3h przed tripem.
Jestem podjarany badaniami edukacyjnymi. Na 1 raz, ponieważ nie są najmocniejsze, zażyje 1,5g (suche). Celem jest poziom fazy bez halucynacji czy zbyt mocno utraty świadomości itp w razie w będę miał klona (skitrane 3 tab po 2mg do tego) ale raczej nie wezmę nawet jak będzie lekki bt
Na Sylwestra (lekko przed) akurat będzie gotowe
one by one we will take you
26 g suchego zbierzesz, super. Ja się będę cieszył jak wyjdzie mi z 20g będzie git (ok 200 mokrego)
A ja mam też 1 pytanie dotyczące hodowli. Być może nie zdążę zrobić całości procesu do świąt i będę musiał wyjechać akurat na granicy dnia "ścinki" (powiedzmy po 29 dniach od wystawienia kita) co zrobić w takiej sytuacji - lepiej ściąć te grzyby nawet jeśli trochę za szybko, czy nic się nie stanie jak je zbiorę nie po ok 30-31 dniach tylko po ok 40-45 dniach? Bo nie mogę kita zabrać ze sobą. Myślę tak czy owak ściąć, i wyłożyć na papieże spożywczym na półce jak wrócę ze świąt będzie suche. Aczkolwiek chciałbym mieć już na święta/sylwestra - może się uda.
one by one we will take you
Od daru bogów do codziennej ucieczki. Co antropologia mówi o naszym związku z alkoholem
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Marihuana medyczna w wywiadzie stomatologicznym. Pytanie, którego nie warto pomijać
Jeszcze kilka lat temu marihuana medyczna kojarzyła się przede wszystkim z leczeniem przewlekłego bólu lub łagodzeniem dolegliwości u pacjentów onkologicznych. Dziś coraz częściej mówi się o jej stosowaniu także w depresji, zaburzeniach lękowych czy zespole stresu pourazowego. Nie oznacza to jednak, że skuteczność takiego postępowania została potwierdzona. Wyniki najnowszej metaanalizy wskazują, że dowody naukowe są w tym zakresie ograniczone, a w przypadku depresji brakuje dowodów z randomizowanych badań klinicznych.
USA: DEA tymczasowo zaklasyfikuje 7-OH do tej samej kategorii co heroinę i LSD
W środę amerykańska Agencja ds. Walki z Narkotykami (DEA) ogłosiła zamiar tymczasowego zaklasyfikowania 7-hydroksymitagyniny (7-OH) oraz trzech powiązanych substancji jako narkotyków Grupy I, czyli tej samej kategorii co heroina i LSD.
Ministerstwo Rolnictwa alarmuje. Chodzi o nową akcyzę na alkohol
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wystąpiło do Ministerstwa Finansów o wycofanie planowanej podwyżki podatku akcyzowego na alkohol.
