Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
Posty: 1 • Strona 1 z 1
  • 1600 / 548 / 0
Udało się komuś testować? Z racji na rzadkość a pewnie całkowitą niedostępność, niech temat dotyczy racematu zarówno proleków, jak i demetylowanych pokrewnych.

Leworfanol, czyli lustrzane odbicie DXO, jest (jak podaje ang. Wiki) nie tylko 8x mocniejszy od morfiny, ale działa również m.in. jako agonista dwóch pozostałych receptorów opioidowych (w tym kappa na którego oddziałuje m.in. Szałwia wieszcza), jako SNRI, działa także dysocjacyjnie podobnie jak znany nam deks + dochodzą jeszcze inne efekty, ale niestety Wikipedia nie daje żadnych wartości, a temat tworzę przed spankiem to nie szukałem dalej. Lewometorfan za to jest wg Wikipedii 5x mocniejszy od morfiny i nie widzę tam info o innej aktywności. Z kolei nasze prawoskrętne cudeńka jak wiadomo hamują wychwyt zwrotny serotoniny, działają na sigma-1 oraz NMDA.

Jak myślicie, jak działałby taki racemat?

Z racji wysokiej aktywności na MOR efekt dysocjacyjny byłby sam.w sobie raczej dość słaby zakładając mieszankę 50:50 — na pewno jednak wzmocniłby działanie euforyczne i przeciwbólowe, które już i bez tego byłoby mocne. Do tego dochodzi kwestia wychwytu zwrotnego serotoniny, kappa, sigma... Łatwo byłoby pierdolnąć na depresję oddechową i byłaby chyba masa przedawkowań, ale przy odpowiednio mądrym dawkowaniu to może być najciekawszy i najbardziej unikatowy opioid, który ma w sobie nutę pluszowej dysocjacji, serotoninowe odrętwienie i może psychodeliczne wizje przy noddowaniu przez działanie na kappa i sigma...

Dobrze, że tego nigdy nie zdobędę, bo już widzę, jakbym się wpierdolił. Jak dla mnie czyste złoto. Forumowicze, dla chcącego nic trudnego.

Chcę tu do 2030 zobaczyć trip report.
Nie łamcie prawa i nie bierzcie narkotyków, z fartem.
Posty: 1 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Nastolatki z województwa łódzkiego najrzadziej w Polsce sięgają po używki

Nastolatki z województwa łódzkiego rzadziej, niż ich rówieśnicy w innych częściach Polski, sięgają po alkohol i narkotyki. Wynika to z najnowszych badań przeprowadzonych na zlecenie Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi. Wyniki zaprezentowano w Międzynarodowym Dniu Zapobiegania Narkomanii.

[img]
Marynarka wojenna Salwadoru skonfiskowała ponad 6 ton kokainy

Prezydent Salwadoru, Nayib Bukele, ogłosił w piątek przejęcie 6,3 tony kokainy i aresztowanie 17 podejrzanych handlarzy narkotyków podczas czterech „bezprecedensowych” operacji marynarki wojennej kraju na Oceanie Spokojnym.

[img]
THC i rozwój mózgu nastolatków – co pokazują najnowsze badania?

Używanie marihuany może prowadzić do ścieńczenia kory mózgowej u nastolatków – wynika z najnowszego badania prowadzonego przez Gracielę Piñeyro i Tomáša Pausa, naukowców z CHU Sainte-Justine oraz profesorów Wydziału Medycznego Uniwersytetu w Montrealu. Współpraca dwóch laboratoriów badawczych, korzystających z uzupełniających się podejść, wykazała, że THC – czyli tetrahydrokannabinol, substancja aktywna w konopiach – powoduje kurczenie się arborescencji dendrytycznej, czyli „sieci anten” neuronów, które odgrywają kluczową rolę w komunikacji między nimi. Skutkuje to zanikiem (atrofią) pewnych obszarów kory mózgowej – co jest szczególnie niepokojące w wieku, w którym mózg się rozwija.