ODPOWIEDZ
Posty: 88 • Strona 9 z 9
  • 367 / 52 / 0
Jesli interesuje Cie wlasne Cialo to w czym problem? Mozesz sie pobawic sama ze sobą... a partner na pewno z checia dołączy lub popatrzy. Ja lubie patrzeć jak partnerka sie sama ze soba zabawia, :)

Po chwili wraca chec na wspolna zabawe.
Cogito ergo sum
  • 69 / 23 / 0
Może peptydy - kisspeptyna jest teraz w każdym sklepie online z peptydami. A co to jest kisspeptyna ? wrzucam cytat z doz.pl
Leczenie niskiego libido za pomocą kisspeptyny
Szacuje się, że zaburzenia pożądania seksualnego dotyczą nawet około 30% kobiet i 15% mężczyzn w wieku rozrodczym. Przyczyny obniżonego libido mogą być różne, odmienne będą też metody leczenia. Według nowych badań klinicznych przeprowadzonych przez naukowców z Imperial College London i Imperial College Healthcare NHS Trust, osoby z niskim popędem seksualnym mogą odnieść korzyści ze stosowania zastrzyków z kisspeptyną. Dowiedziono, że hormon ten zwiększa reakcję na bodźce seksualne u obu płci.

Badania objęły 32 kobiety (o średniej wieku 29,2 lat) oraz 32 mężczyzn (ze średnią wieku 37,9 lat), którzy zauważyli u siebie obniżone libido i byli zaniepokojeni tym faktem. U uczestników wykonano rezonans magnetyczny mózgu, a także badania krwi i testy behawioralne. Okazało się, że podawanie kisspeptyny moduluje przetwarzanie pociągu seksualnego u mężczyzn z hipoaktywnym zaburzeniem pożądania seksualnego (HSDD), z towarzyszącym wzrostem obrzmienia prącia i obniżonymi behawioralnymi wskaźnikami pożądania seksualnego. Również u pań dostrzeżono pozytywne zmiany w aktywności na bodźce erotyczne, kobiety zgłaszały też, że czują się bardziej atrakcyjne po przyjęciu hormonu.
  • 2 / / 0
17 czerwca 2024D4RKJOY pisze:
Też do seksu polecam 2cb ale nie więcej niż 20mg.. przy większej dawce też można ale trudniej bo psychodele wchodzą 😂
Nie testowałem jeszcze 2cb, i jestem ciekaw czy to jest choć troche zbliżone do emki? Do tej pory nie udało mi sie znaleść czegoś zastępczego dla MDMA, probowałem mefedron kilka razy, bo czytałem tutaj ze jest mega ochota na seks i euforia, ale na mnie to wcale tak nie zadziałalo, moze slaby towar po prostu. Ale głownie wlasnie szukam czegoś co da podobny efekt do emki tzn taka lekkość i fajne rozlanie.
  • 367 / 52 / 0
@jank3v Czy zbliżone? Hmm inne. Dotyk jest o wiele przyjemniejszy, nie masz kłopotów z dojściem. Zaa dawnych czasów był wydawany jako lek do tych spraw. Nie bez powodów. Nie mniej trzeba uważać z dawkami bo jak przesadzisz to zamiast seksu będzie pokaz fantazji w głowie XD
Cogito ergo sum
  • 4 / / 0
Z tego co wiem to facetom po fecie strasznie wzrasta lipido dużo ludzi ma chęć na homoseksualny seks ogólnie są naprawdę ostre jazdy a tak jak gadałem z zaufanymi koleżankami to jedna się przyznała że tak druga że nie ale ogólnie bardziej szala według mnie przechyla się że też tak mają ale dużo mniej niż faceci a u ciebie dodam że wszystko dzieje się w głowie jeżeli jest dobry klimat podkład to nie ma bata idzie i ruchać całą noc
  • 367 / 52 / 0
Nie wiem jak po fecie... ale temat jest o mce?
I bynajmniej po niej nie mam żadnej ochoty na seks inny niż z kobietą :)
Cogito ergo sum
  • 3 / 1 / 0
@jank3v spróbuj 3cmc albo inny katon. ogolnie nie jest podobne do emki bo na emce jest czuły seks. chęć na prztulanie i ogolnie lot emocjonalny, bo mef czy cmc to zwierze sie dopala. po prostu jeb@nie. przynajmniej ja tak mam. fety nie tesowałem nigdy ale moze byc podobnie tak mysle
  • 3571 / 581 / 1
Nie ma nic lepszego od emki ale można by wymienić metkata ewentualnie
"Które dragi brać, żeby nie musieć brać żadnych dragów?"

"Rutyna to rzecz zgubna "
ODPOWIEDZ
Posty: 88 • Strona 9 z 9
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Jest niebezpieczny jak alkohol i narkotyki. „Byliśmy zbyt zaślepieni”

Światowy Dzień Bez Telefonu Komórkowego obchodzony jest 15 lipca. Z tej okazji Instytut Spraw Obywatelskich wystosował list otwarty do rodziców, w którym przestrzega przed zgubnym wpływem tego urządzenia na dobrostan najmłodszych. „Smartfon uzależnia tak jak alkohol, papierosy czy kokaina” – wskazuje ISO.

[img]
Zniknęło 400 kg kokainy. Policjanci objęci śledztwem

Biura dwóch policjantów z Biura ds. Zwalczania Przestępczości Narkotykowej we francuskim Nanterre oraz ich domy zostały przeszukane przez IGPN (Wydział Wewnętrzny Inspektoratu Policji) w związku ze sprawą „Trident”. Chodzi o zaginięcie blisko pół tony kokainy. Według informacji „Le Parisien”, przeszukania przeprowadzono w biurach dwóch policjantów z wydziału antynarkotykowego oraz w ich domach. Zarekwirowano także ich tablety i komputery.

[img]
Szczeciński lekarz pomagał nielegalnie zdobywać opioidy. Jest akt oskarżenia

Jerzy B. stanie przed sądem za poświadczenie nieprawdy w zaświadczeniach lekarskich. Pewien szczecinianin dzięki takiemu zaświadczeniu odzyskał znaczne ilości leku opioidowego, który wcześniej podczas przeszukania zabezpieczyła policja.