Moim zdaniem nie ma sensu stosowania psychodelików choć pewnie tu nie jedna osoba by mnie za to zlinczowała a w szczególności właśnie ci co je lubią ale też nie przyznają się do innych uzależnień.
Zapisz się dziewczyno na terapię leczenia uzależnień i nie kombinuj bo nic nowego nie wykombinujesz. Ty masz się nauczyć radzenia z bodźcami impulsami tzw trigerami wyzwalaczami które sprawiają, że sięgasz po używkę. Żaden magiczny psychodelik ci tego nie da jak bardzo by tu go nie zachwalali to praca nad sobą daje największe rezultaty. Plus skoro jesteś kobietą to będziesz miała ciężko przez swój o wiele bardziej emocjonalny stosunek do rzeczywistości niż mężczyźni ale nie łam się jak się chcę to wszystko można rzucić.
It's not going to be fun.
zreszta. cokolwiek jest jakos tak dziwnie nachalnie lansowane - a psychodeliki sa, to raczej wypadaloby z podwojna ostroznoscia sie potencjalnym skutkom i ryzyku przyjrzec.
@PolskiLen zalezy od przypadku tak naprawde. jak ktos w ten sposob sobie leczyl np fobie spoleczna to jasne, ale sa rzeczy, ktore duzo latwiej zrobic na indywidualnej. zaburzenia socjalizacji we wczesnym dziecinstwie np.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/2/2e3d4783-3ec8-4a21-88b8-1ef2125e438c/comment_6Ry2DBZOBl9PDvS0ajnRhRxBaBp3Vrpw%20%281%29.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250804%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250804T000201Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=997ba9734180a947eca0f518a24cc46385119b1190f489c4b468d4cd7d3da892)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psyloszwajcaria.jpg)
Szwajcaria – jedyne miejsce w Europie z legalną terapią psychodeliczną
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/p06p0z0v.jpg)
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/weedtravelbyair.jpg)
Podróż z medyczną marihuaną samolotem – co musisz wiedzieć?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/blume.jpg)
Z Brazylii do Europy z kawą i kokainą. Kulisy sprawy drobnicowca Blume
Drobnicowiec Blume, który w 2023 roku obsługiwał transatlantycką trasę handlową pod togijską banderą, dziś stał się symbolem jednego z największych przejęć narkotyków na wodach europejskich. Wydarzenia związane z jego zatrzymaniem obnażają skuteczność współpracy służb międzynarodowych oraz skalę wykorzystywania żeglugi morskiej przez zorganizowane grupy przestępcze.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/sejm9.jpg)
Depenalizacja marihuany w Polsce już wkrótce? „Projekt jest już gotowy”
Czy jeszcze w tym roku w Polsce marihuana zostanie zdepenalizowana? Jak dowiedział się reporter RMF FM, poselski projekt ustawy jest już gotowy. Teraz jego autorzy szukają poparcia w innych klubach parlamentarnych.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cocainehq720.jpg)
Zniknęło 400 kg kokainy. Policjanci objęci śledztwem
Biura dwóch policjantów z Biura ds. Zwalczania Przestępczości Narkotykowej we francuskim Nanterre oraz ich domy zostały przeszukane przez IGPN (Wydział Wewnętrzny Inspektoratu Policji) w związku ze sprawą „Trident”. Chodzi o zaginięcie blisko pół tony kokainy. Według informacji „Le Parisien”, przeszukania przeprowadzono w biurach dwóch policjantów z wydziału antynarkotykowego oraz w ich domach. Zarekwirowano także ich tablety i komputery.