Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 44 • Strona 5 z 5
  • 251 / / 0
zwiedzanie wieżowców-przemieszczanie się w górę, ale także w podziemia - parkingi, piwnice, motyw przebywania przy wodzie - płynięcie łódką etc.,

EDIT:
plaetau - 3, 4,
Ostatnio zmieniony 28 czerwca 2015 przez LucretiaMyReflection, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Scalono, nie pisz posta pod postem.
w nierównej walce zginęło państwo Zulusów
  • 5 / 6 / 0
Postanowiłem że narysuje te ludki cienie, jakby ktoś był ich ciekaw. A może jeszcze ich nie widział. Dołączam do załącznika.

Admin jeżeli można to ładnie proszę o przeniesienie do działu zdrowie / minimalizacja szkód do tematu Halucynacje po stymulantach, bo z jakiegoś nieznanego mi powodu tam nie mam przycisku do załączników, a tutaj mam.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 1310 / 333 / 12
@Earthmule dobreee… w czym to rysowałeś?

podobne stwory widzialem ale to cevy z zamkniętymi oczami i po tygodniowym ciągu na ketaminie - nieustannie morfowały w bardziej pojebane kształty i za chuja się nie dało usnąć… jak sobie przypomnę dozowanie na oko to być może było to te słynne sigma plateau?
16 października 2023Stteetart pisze:
"mam wyjebane na wszystkich i pierdole też Famasa".
  • 5 / 6 / 0
@Czoug Miło mi że ci się podoba, rysowane w klasycznym gimpie. Tej pani na środku przyglądałem się tak długo, że bez problemu ją zapamiętałem na tyle żeby idealnie ją odwzorować. Aż sam się dziwię że tak łatwo mi przyszło narysowanie ich.
ODPOWIEDZ
Posty: 44 • Strona 5 z 5
Newsy
[img]
Nastolatki z województwa łódzkiego najrzadziej w Polsce sięgają po używki

Nastolatki z województwa łódzkiego rzadziej, niż ich rówieśnicy w innych częściach Polski, sięgają po alkohol i narkotyki. Wynika to z najnowszych badań przeprowadzonych na zlecenie Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi. Wyniki zaprezentowano w Międzynarodowym Dniu Zapobiegania Narkomanii.

[img]
Używanie marihuany znacznie zwiększa ryzyko śmierci. „Byli młodzi i nie mieli wcześniejszych chorób

Regularne używanie marihuany może niemal podwoić ryzyko śmierci z powodu chorób sercowo-naczyniowych – wynika z najnowszej metaanalizy danych medycznych obejmujących blisko 200 milionów osób w wieku od 19 do 59 lat. Niepokoi fakt, że dotyczy ono również młodych osób, które do tej pory uważano za mniej narażone na takie zagrożenia.

[img]
W miesiąc zarabiają milion złotych. Gangi porzucają narkotyki dla papierosów

Gangi znowu wchodzą w papierosy, znowu jest to żyła złota, a ryzyko dużo mniejsze niż przy handlu narkotykami - donosi we wtorek "Gazeta Wyborcza". W miesiąc bez żadnego problemu zarabiają milion złotych.