Rockstar - bardzo mocna ciężka indy. Poskłada każdego migusiem do snu. Bardzo silne działanie przeciwbólowe. Może być porównywalna do odmiany MK. Następnego dnia mocne zamulenie. Zapach bardzo intensywny przyjemny aromatyczny ziołowy.
Galaxywalker - niezwykła hybryda z przewagą indy. Najbardziej moim zdaniem przypomina LA Confidential w każdym z pozytywnych jego aspektów. Rewelacyjnie rozluźnia mięśnie, pomaga na spastyczność, na nasilony ból, stres, depresję oraz lęki. Świetna zrównoważona wszechstronna odmiana. Dobra zarówna na sen jak i na kreatywne zajęcia w ciągu dnia. Działanie jest silne aczkolwiek niezwykle łagodne i bardzo przyjemne bez jakichkolwiek najdrobniejszych nawet nieprzyjemnych zawirowań, powiedziałbym że jest jak aksamit. Kwiaty także przypominają kolorem i zapachem te z LA tyle że są luźne, mniej zbite. Zero uczucia ciężkiej głowy następnego dnia.
Island Sweet Skunk - jak na skunka bardzo łagodne działanie bez paranoi. Super sprawdzi się na zmęczenie i stres. Idzie mocno na oczy. Zauważalne działanie antydepresyjne i lekko przeciwbólowe. Godna uwagi i polecenia Sativa. Znacznie jednak łagodniejsza odmiana niż przykładowo Red2 jeśli chodzi o aspekty typowe dla sativ. Kwiaty niezwykle luźne i bardzo drobne, kolor jasno zielony. W zapachu lekko kwaśny aromat ale w smaku rewelacja, faktycznie czuć słodkie owoce.
Wszystko testowane od S-Lab. Oceny mocne 8,5/10, a jeśli idzie o Galaxywalkera to nawet 9. Wszystkie susze świetnie wysuszone choć nadal żywiczne dlatego w pudełku jest sporo więcej niż u innych producentów.
Drugi susz to Cantourage 25 jest to susz o niesamowicie bogatym smaku i zapachu. To według mnie jest najbardziej kojąca odmiana. Można normalnie po niej funkcjonować lecz ona też daje to uczucie że czuć jej działanie na całym ciele, choć jest to mniej inwazyjne niż przy CG20. Podnosi na duchu i działa dość silnie na początku ale po nabyciu tolerancji jest łagodna i przyjemna.
Ostatnia odmiana jaka próbowałem to Aurora20 Pink Kush. Niestety tutaj mocno się zdziwiłem. Susz jest bardzo piękny ciemny prawie czarny pachnący i żywiczny. Smak i zapach słodkawy bardzo łagodny nie gryzący. Idealny w porównaniu do canopy które przy paleniu jest okropne.
Najgorsze w tym wszystkim było działanie. Objawiało się głównie w głowie. Nie było go czuć i nie było wyraźne. Nie wiem dlaczego działanie było takie niepełne bo susz wygląda znakomicie. Nie wiem nawet jak określić działanie bo nie czuć ani wejścia ani zbytnio nic poza zmiana odczuwania czasu i lekko percepcja.
Czekam na kolejne dostawy, w sativach nie gustuje bo słabo je czuję.
Goryl wrócił ale podobno już nie tak dobry jak wcześniejszy. Canopy ma coś nowego (to nie krypton).
Swoją drogą - u Ciebie też ten red 2 pachnie jak płyn do mycia naczyń? Niby bardzo mocno, ale jakoś tak chemicznie. W ogóle każdy temat z apteki, którego próbowałem (4 różne) był na bakier z zapachem. Albo brak, albo wali kiszonką, albo Ludwikiem.
Z podobnych odmian, które przewinęły się w aptekach - White Widow, Jack Herer, Sour Diesel, Jean Guy. Amnesia haze chyba też była jeśli dobrze pamiętam. Tylko one (palone) mają taki sam potencjał do bad tripów.
Tak. Red no 2 ma taki dziwny cytrusiwo ludwikowy zapach
Już myślałem że tylko mi się tak wydaje
31 stycznia 2025Mariusz88 pisze: @yoshi420
Goryl wrócił ale podobno już nie tak dobry jak wcześniejszy. Canopy ma coś nowego (to nie krypton).
Mialem tam topa 3.4g cala wage zahmowal skubaniec.
Baker za to tez super wlasnie wapuje.
Nie mogę sesji zakończyć bo buhy schodza o schodza :) zaladowalem 0.17g zaledwie do pieca.
Aurora lepsza z wygladu bakerstreet z dzialania (troche bo oba strainy sa
super).
Wole Bakerstreeta bo bardziej indica (90%) vs Pink Kush (80%). Czekam
na kolejnego hustlera na rynku z prima-sort mocarną odmiana indica 20%THC+ najlepiej jakiś Afghan/Kush
Wezmę sprawdzonego conopy growth, backerstrreet. Prawdopodobnie, będę się stawiał, aby dostać 3kody.
Powołując się na pojemniki s-lab po 15g.
Okaże się, już niebawem. We wtorek.
Badanie: Brak dowodów na resztkowe efekty marihuany w prowadzeniu pojazdów
Polacy a marihuana w 2025 roku: Co mówią najnowsze badania?
Dlaczego ograniczenie marihuany do listy chorób to katastrofa dla pacjentów – historia Adriana
Larwy ostryg bardziej "zestresowane". Wszystko przez narkotyki
Pod wpływem pochodzących ze ścieków narkotyków larwy ostryg poruszają się powoli i są zestresowane — wskazują najnowsze badania naukowe, na które powołuje się Polska Agencja Prasowa.
To nie rzeżucha. Internauci drwią z ujawnionej „plantacji” marihuany
Policjanci z Komisariatu Policji w Dębnie (woj. zachodniopomorskie) pochwalili się w zlikwidowaniem małej plantacji konopi indyjskich, które zaczął hodować w swoim domu jeden z mieszkańców gminy. Hodowla składała się z siedmiu jeszcze bardzo malutkich sadzonek. Zdjęcia całej instalacji dębniccy policjanci udostępnili w sieci. W mig w sieci zaroiło się od prześmiewczych komentarzy, które porównywały łup policjantów do… rzeżuchy. Tak bowiem wyglądały sadzonki ustawione obok siebie na jednym ze zdjęć.
Fatalna pomyłka - myślał, że to klienci i wręczył narkotyki nieumundurowanym policjantom
Policjanci z Wydziału Wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie zatrzymali mężczyznę, który podczas kontroli klatki schodowej… sam podał funkcjonariuszowi woreczek z suszem roślinnym. Interwencja doprowadziła do zabezpieczenia większej ilości narkotyków.
