Dodam tylko, że pacjenci z AIDS na leki nie dostają recepty, także już w ogóle strzał kulą w płot.
Sama przez miesiąc musiałam brać leki antyretrowirusowe i pomimo, że brałam 3 różne leki na żaden nie dostałam recepty. Nie ma śladu po takich lekach na P1, a jednak skądś je miałam ;) Takie leki pacjenci dostają odliczone na konkretną ilość dni z ośrodka zajmującego się pacjentami z HIV/AIDS, nikt nie chodzi po takie leki do apteki, bo po pierwsze zostawiłby całe średnie miesięczne wynagrodzenie w aptece kupując te leki - tak, jakbym miała kupić leki antyretrowirusowe w aptece na miesiąc zostawiłabym w aptece ok. 5k, tymczasem nawet nie doszłam do apteki, bo wszystko dostałam w szpitalu zakaźnym od ręki do domu. Także skończcie tworzyć fantastyczne teorie, które z rzeczywistością nie mają nic wspólnego.
Niestety w tej sytuacji pretensje można miec tylko do siebie, jak się skakało po 10 lekarzach, korzystało z receptomatów to eldorado się skończyło.
dzisiajladyinnaightmares pisze: W teorii tak, w praktyce to tak nie działa.
Aplikacja blokuje zbyt częste pobieranie danych. Jak zaczniesz sobie wpisywać pesele jeden za drugim, to najpierw będzie sypać ostrzeżeniami i stopniowo wydłużać czas wyszukania danych. Czy zablokuje całkowicie? Nie wiem, ale ostrzeżenia już nie raz mi wyskakiwały.
Dwa, że uwierz, że nikomu się nie chce w takie rzeczy bawić.
The methapor of Life
ledzeppelin2@safe-mail.net
Andrzej Urbanowicz, dla dobra sztuki, zgodził się być królikiem do testowania LSD
Kokaina podróżuje przez Atlantyk w bananach. Porty nie radzą sobie z kontrolą
Nowe Światło na Marihuanę: Badania potwierdzają jej rolę w walce z uzależnieniami.
Terapia psylocybiną jako wsparcie w leczeniu jadłowstrętu psychicznego – pierwsze wyniki przełomowe
W przełomowym badaniu naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Diego (UCSD) przedstawili analizę i szczegóły badania opublikowanego w Nature Medicine, które ukazało wpływ terapii psylocybiną na osoby z jadłowstrętem psychicznym. W nowym artykule przeglądowym opublikowanym w czasopiśmie Psychedelics autorzy pierwotnego badania oferują „szczegółowy wgląd w wyniki, opierając się na danych jakościowych z półustrukturyzowanych wywiadów, szerokich opinii i rozmów z uczestnikami oraz ich subiektywnych interpretacjach wzorców danych.” Ten przegląd ujawnia zarówno obiecujące wyniki, jak i istotne ograniczenia, które mogą kształtować przyszłe podejścia terapeutyczne.
Majordomus premiera Francji skazany na rok więzienia za handel narkotykami
26-letni główny lokaj Matignon, czyli siedziby premiera Francji, oficjalnie przebywa na zwolnieniu lekarskim. W rzeczywistości został aresztowany w czwartkowy wieczór 7 listopada w trakcie handlu kokainą.
Nowe badanie: 60% użytkowników marihuany twierdzi, że dzięki niej pije mniej alkoholu
Czy marihuana może pomóc ograniczyć spożycie alkoholu i zredukować związane z nim szkody zdrowotne? Takie pytanie rodzi się po lekturze wyników nowego badania przeprowadzonego na grupie ponad 23 tysięcy respondentów z Nowej Zelandii. Wyniki wskazują, że 60% osób używających zarówno marihuany, jak i alkoholu przyznaje, że ich spożycie alkoholu spadło po użyciu marihuany. Odkrycie to stawia nowe perspektywy przed polityką zdrowia publicznego, zwłaszcza w kontekście potencjalnej legalizacji marihuany jako narzędzia do ograniczenia szkód zdrowotnych.