Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 490 • Strona 49 z 49
  • 12309 / 2395 / 0
@papcio5000 - chyba Ty tam nie zaglądasz : )
Proporcje nie mają aż takiego znaczenia. Zrób luźną, dobrze natlenioną mieszankę i będzie git.
  • 35 / 5 / 0
@jezus_chytrus możesz dać link do tematu bo widze że tylko ty jedyny tam sie udzielasz

I pytanie czy dostane aurore 20% na erecepte, czy to jedyny susz z THC w aptece i od kiedy to jest w polsce?
  • 10 / 2 / 0
Z tego co kojarzę to Aurora jest dostępna jedynie na zamówienie, chociaż może się coś z zmieniło. Z e-receptą nie będzie problemu co do reszty to nie wiem.
  • 12309 / 2395 / 0
@papcio5000
Wejdź sobie w dział uprawa konopie-uprawa.html i tam masz daty ostatnich postów - jeśli to masz na myśli. Fakt, niewiele osób się tam udziela, ale raczej zawsze ktoś odpowie (zwykle ja, ale nie tylko :))
W aptekach jest teraz więcej odmian. Nie wiem, ile aktualnie z tego jest dostępnych, ale jeśli zsumować to, co do tej pory wyszło, to nie ma tego mało. Są to wprawdzie raczej stare i oklepane odmiany + susz jest mega suchy, ale dla pacjenta to powinno być chyba wszystko jedno?
  • 422 / 126 / 0
Testowałem dziś 2 dodatki do zioła, na pierwszy ogień poszedł skręt z geranium, całkiem fajne i myślę że jeszcze zdarzy mi się go użyć jako neutralny dodatek. Drugi test to była yerba mate, błędem było to że to było con palo, raczej nie planuje powtarzać skrętów z dodatkiem yerby jednak jeśli już bym miał to robić to tylko z yerbą sin palo. W smaku no faktycznie było coś z yerby, było czuć ognisko w smaku dymu.
Skręt z geranium nawet nie zapchał całego filtra węglowego i można było go użyć jeszcze w trzecim skręcie z tytoniem, ten z tytoniem w mojej opinii najgorszy, ale no to już kwestia gustu i tego że jedyny tytoń jaki zdarza mi się palić to ten w ziole, a preferuje gdy go nie ma. Co do skręta z yerbą to tu filtr nie miał tak lekko i po połowie już się zapchał, więc zmieszaliśmy połowę tego skręta z innym ziołem jeszcze+tekturowy filtr, wtedy od razu w smaku się poprawił. Tak więc podsumowując geranium jest fajnym dodatkiem, a yerba może być pod warunkiem wersji sin palo i niewielkiej ilości.
  • 90 / 4 / 0
został przypisany mi steryd Encorton (prednizon).
Czy mj wpływa na działanie leku? ktoś ma wiedzę nt. nigdzie nie widziałem informacji, z góry bardzo dziękuję za odpowiedz
  • 27 / / 0
Właśnie odebrałem 5 sampli po 1g auuu
Gelato
Moon Rock
Cali Orange
Green Crack
Dr. boom aby Cali

Piękna sprawa. Szkoda że tego Vendora tutaj nie ma. Bo legit w UJ. I samo zioło ma

Jakby ktoś napisał jak wrzucić foty to zamieszcze
  • 12309 / 2395 / 0
Pod polem tekstowym jest przycisk "Pełen edytor i podgląd". Klikasz tam i masz opcję wrzucenia załączników. Tylko nie wiem, czy trzeba mieć minimalną ilość postów i ile wynosi. Zawsze możesz wrzucić gdzieś na necie i wrzucić tu linki, tylko wcześniej upewnij się, że wrzucasz fotki bez metadanych : )
Ja na swoje potrzeby napisałem sobie prosty skrypt w PHP, który dokładnie to robi.
  • 1408 / 569 / 0
Redukuje do swojej dawnej czestotliwosci palenia - 1x2tyg . Nowa dziewczyna narzekala ze zamulony chodze nastepnego dnia w sumie fakt jak kopcilem cala noc az nie odcielo mnie i zasypialem xD
Poza tym zauwazylem pewna rutyne i przyzwyczajenie . Teraz jeszcze wiecej sportu uprawiam i spotykam sie z ludzmi koniec koncow mysle wyjdzie mi to na dobre .
Życie jest zdrojem rozkoszy; ale tam, gdzie pije zeń motłoch, zatrute są wszystkie studnie.
  • 422 / 126 / 0
Też ostatnio stwierdziłem, że trochę ogranicze palenie zioła, bo od kilku miesięcy jakoś dużo okazji było. Jednak przy częstotliwości większej niż raz na miesiąc zaczyna to powszednieć.
ODPOWIEDZ
Posty: 490 • Strona 49 z 49
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
[img]
Andrzej Urbanowicz, dla dobra sztuki, zgodził się być królikiem do testowania LSD

Newsy
[img]
Wzrost spożycia marihuany wśród osób z cukrzycą – Korzyści, ryzyka i rekomendacje.

Marihuana staje się coraz bardziej popularna wśród osób zmagających się z cukrzycą. Najnowsze badania przeprowadzone w USA wykazały, że spożycie marihuany w tej grupie wzrosło o 33,7% w latach 2021-2022. Szacuje się, że około 9% dorosłych z cukrzycą używało marihuany w ostatnim miesiącu. Wzrost ten jest szczególnie widoczny wśród młodszych użytkowników, ale także osoby powyżej 65. roku życia coraz częściej sięgają po marihuanę, co wiąże się ze zmniejszającym się postrzeganym ryzykiem jej stosowania.

[img]
Niemiecki rynek medycznej marihuany przekroczy 420 mln euro w 2024 r.

Niemiecki rynek medycznej marihuany znajduje się w fazie dynamicznego rozwoju. W obliczu nowo wprowadzonych regulacji i uproszczonych procedur dostępności, prognozy sugerują, że wartość rynku może przekroczyć 420 mln euro w 2024 roku – Według zbliżającego się raportu Prohibition Partners.

[img]
Meksykańska marynarka wojenna przejęła na Pacyfiku rekordową ilość narkotyków - ponad 8 ton

Meksykańska marynarka wojenna ogłosiła, że przyjęła na Pacyfiku rekordową, podczas operacji morskiej, ilość narkotyków - 8,3 tony. Wartość przejętego towaru szacuje się na 134,5 mln euro.