Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.
ODPOWIEDZ
Posty: 1974 • Strona 198 z 198
  • 12299 / 2390 / 0
Dzięki, już się rozeznałem. Chyba zdecyduję się na ten egzemplarz ze zwrotów "klasy A", czyli wg. sklepu nie używany, a jedynie z otwartym opakowaniem. 100 zł taniej więc za to można dokupić jakieś gadżety typu fioletowy ustnik "3D" (kozacko wygląda) i dobry palnik.
Druga opcja to M7 - ma te same możliwości, a jest delikatnie ładniejszy dla oka.
  • 14 / 1 / 0
Przekonaliście mnie do tego DynaVap'a. Będzie na was jak coś :p żebyście mieli świadomość powagi sytuacji

Wziąłem ten nowy 2023M+ cośtam cośtam, + sensowny palnik. zobaczymy

A poważnie to szybkie pytanie, kiedy wiadomo, że w suszu nic już nie ma? Jak dlugo pogrzewacie?

Drugie pytanie. Normalnie palę bongo wieczorem i tyle, idę pograć czy coś obejrzeć. Będę w stanie nabić np. 0,1g i ściągnać to na dwa trzy buchy stosunkowo szybko nie?

Trzecie pytanie bonusowe, nie nagrzewa się to kurestwo w rekach? jak na to patrze to mi sie przypomina jak opalałem metalową fife trzymając ją w kombinerkach żeby nie umrzeć ;p
  • 1749 / 296 / 0
DV to był mój pierwszzy waporyzator. Byłem całkiem zadowolony męczące było tylko to manualne obracanie jednostką. Potem przesiadłem się na PAX który okazał się mega wtopą (komora taka, że musisz min. 0.5 g naładować bo ma być do pełna). Skakanie po modelach zakończyłem na Mighty od tamtego czasu już nic nie zmieniałem :liść: Teraz mam już 3-ciego Mighty (+) i ogólnie nie planuję nic już zmieniać. Przesiadłem się, bo miałem wrażenie że DV zawsze jednak przypala trochę materiał. ABV zostawało praktycznie czarne i wyglądało lekko jak popiół. Jeśli chodzi o zdrowie nie lubię się bawić w półśrodki.
  • 14 / 1 / 0
Dzięki towarzyszu,

Mighty oglądałem ale jednak 1k+ mnie nie przekonało, już ten DV za damro nie był bo coś pod 400

Zobaczymy jak będzie, mam nadzieje, że będzie to kilkać jak należy i studzić się stosunkowo szybko

Jak macie jakieś uber patenty jak tego DV przygrzać dla największej możliwej chmury to chętnie przyjmę
ODPOWIEDZ
Posty: 1974 • Strona 198 z 198
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Prezes PZU Ukraina odwołany. Straż graniczna wykryła w jego samochodzie narkotyki

Odwołanie prezesa PZU Ukraina potwierdziła już centrala PZU. — Dymisja jest spowodowana utratą zaufania do wymienionego menedżera – wyjaśnił w odpowiedzi na pytania Radia Zet Zbigniew Baranowski, dyrektor do spraw relacji z mediami w PZU.

[img]
Szkolimy specjalistów w dziedzinie psychoterapii uzależnień!

KUL rozpoczął szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychoterapii uzależnień. Kadrę kliniczno-dydaktyczną stanowią specjaliści w dziedzinie psychoterapii uzależnień, superwizorzy terapii i terapii uzależnień oraz psycholodzy kliniczni.

[img]
Ksiądz sprzedawał narkotyki. Ma dużo więcej na sumieniu

Ksiądz z jednej z wrocławskich parafii sprzedawał narkotyki blisko plebanii. Na sumieniu miał jednak dużo więcej. Duchowny proponował intymne spotkania innym mężczyznom. Co w sprawie skandalicznych występków księdza mówią jego przełożeni?