Dział poświęcony dyskusji nt. doboru zestawu nootropów.
ODPOWIEDZ
Posty: 492 • Strona 50 z 50
  • 48 / 5 / 0
HAlo, halo przyjaciele pomoże ktoś, mam spine czasową z zadaniami itp, trudny moment życia, przeprowadzka na podkarpacie, problemy z kobieta. Potrzeba dopingu legalnego i dobrze rokującego na przyszłość. Tylko dużo tych substancji i proszę o wsparcie radą...
Zakupiem też piracetam. Ale on mnie jakoś odgradza od dziewczyny, jakoś chyba te emocje spłyca.
  • 48 / 5 / 0
HAlo, halo przyjaciele pomoże ktoś, mam spine czasową z zadaniami itp, trudny moment życia, przeprowadzka na podkarpacie, problemy z kobieta. Potrzeba dopingu legalnego i dobrze rokującego na przyszłość. Tylko dużo tych substancji i proszę o wsparcie radą...
Zakupiem też piracetam. Ale on mnie jakoś odgradza od dziewczyny, jakoś chyba te emocje spłyca.
ODPOWIEDZ
Posty: 492 • Strona 50 z 50
Artykuły
Newsy
[img]
Narkotyki warte 30 milionów w sypialni i kuchennych szafkach

Ponad 52 kg kokainy, 16 kg metamfetaminy oraz sprzęt do ich porcjowania i pakowania przejęli policjanci z Rzeszowa i CBŚP. Wartość narkotyków wyceniono na ponad 28 mln zł.

[img]
Legalna marihuana w Hiszpanii: Pacjenci zaniepokojeni nowymi przepisami

Pacjenci w Hiszpanii obawiają się zmian w prawie dotyczącym medycznej marihuany. Jakie konsekwencje przyniosą nowe przepisy? Przeczytaj więcej.

[img]
Lokalna apteka powiązana z kartelem narkotykowym

Kartele narkotykowe odgrywają niezwykle dużą rolę w światowej dystrybucji i globalnym handlu fentanylem. Organizacje przestępcze pod przykrywką legalnych biznesów starają się wyprać brudne pieniądze, które pozyskały z transakcji na czarnym rynku.