Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 7374 • Strona 738 z 738
  • 228 / 41 / 0
Szczęście Boże.
Uczę się palenia, bo byłem wcześniej z zawodu tylko elektrykiem znającym się na kablach.
Próbowałem gonić krople na puszce, tzn tym denku. I powiem wam, że wyszło to mi najlepiej na świecie,, a do tego załączyłem skręta , dałem najpierw pół pestki potem całą i tak odrzucałem aż do 2 . Niestety nie mam gdzie i jak się obecnie zaopatrzyć w Jana niezbędnego czy zbędnego jak kto woli. Eh żałuję że nie miałem folii przy sobie, ale nie było najgorzej, na puszce (denku) zdarzało mi się tylko gotować. Do teraz. Jak ocenia cię, bez sens, czy desperacki nie najgorszy sposób w dalekim odludziu bez aptek, sklepów, a o towarze to już nowym nie ma xD. Przed wyjazdem z Warszawy kupiłem.
Dajcie znać co myślicie.
  • 571 / 125 / 0
@raptureseeker też już to przerabiałem. Zapas różnych fentów i tramadol, duża ilość. Po pół roku znowu brałem.

@nie wiem stary będę powtarzał do znudzenia, spraw sobie fajkę do mety. Do brązu sprawdza się tak samo znakomicie. A skoro dałeś radę tak jak opisałeś, tzn., że pomysł dobry skoro działa. Proste.

Opiszę teraz swoją historię, bo z brownem mam mniej doświadczenia niż z fentami i potrzebuję rady. Wypaliłem 5g w niecały tydzień, ciężko było się upalić mocno. Myślałem, że towar słaby, taki jasny, piegowaty odrobinę, bez tego mocnego śledziowatego zapachu przy paleniu. Może po prostu użyty do acetylacji alternatywny środek? Wyrzutów histaminy w zasadzie brak, po tym tygodniu duże opadnięcie z sił i poty, no i trochę zaszczypały łydki. Poza tym jak przyjmuję, to sporadycznie (nie codziennie) jakieś malutkie dawki tramadolu < 50mg na dobę oraz oksykodon 10-20mg na dobę. Po oksykodonie widzę, że wrzutka 5mg poprawia samopoczucie, ale nie daje już tak ognia jak dawniej. No i właśnie po pojedynczym dniu, gdzie było tylko 12,5mg trama i 10mg oxy w ciągu dnia, znowu nazajutrz wróciły poty i ściskało łydki. I teraz zastanawiam się towar rzeczywiście słaby, czy tolerkę aż tak wyjebało, że mogę wypalić w 1 dzień gram browna, bez jakiegoś mocnego porobienia i to czas na strzelanie się przerzucić lub w ogóle to rzucić?

---

Doszło jeszcze zgniatanie żołądka, czyli jest uzależnienie fizyczne, to i zbudowała się tolerancja. Myślałem, że może towar słaby, ale ktoś inny był z niego zadowolony. I po co się tak oszukiwać? No to teraz zagwozdka, bo palić takie ilości to straszne koszty. Każdy w końcu staje przed tym samym dylematem, czy zacząć strzelać. Póki co robię przerwę i jakoś w przyszłym miesiącu sprawdzę, czy wróciła satysfakcja z palenia.

Prośba o scalenie.

scalonko /Merx
  • 571 / 125 / 0
No i dzisiaj sobie zapodałem IV. Łatwo poszło.
  • 42 / 8 / 0
No i właśnie wkroczyłeś na ścieżkę bez odwrotu… ☠️
ODPOWIEDZ
Posty: 7374 • Strona 738 z 738
Newsy
[img]
Marihuana medyczna a mózg: brak negatywnego wpływu potwierdzony przez ACP

Marihuana medyczna jest coraz częściej wykorzystywana jako alternatywna forma terapii dla osób cierpiących na różne dolegliwości, takie jak przewlekły ból, lęk, depresja czy problemy ze snem. Pomimo rosnącej popularności, wokół jej użycia narosło wiele mitów i obaw, zwłaszcza dotyczących potencjalnych negatywnych skutków dla funkcji mózgowych. W społeczeństwie często utrzymuje się przekonanie, że używanie marihuany prowadzi do pogorszenia pamięci, zaburzeń kontroli impulsywnej oraz negatywnie wpływa na zdolność przetwarzania nagród.

[img]
Związki zawarte w marihuanie mogą pomóc w zapobieganiu demencji

W obliczu globalnie rosnącej liczby przypadków demencji, naukowcy nieustannie poszukują sposobów na zapobieganie tej nieuleczalnej chorobie. Nowe badania wskazują na flawonoidy – naturalne związki chemiczne obecne m.in. w marihuanie, które mogą odegrać kluczową rolę w profilaktyce demencji. Z najnowszych odkryć wynika, że zwiększenie spożycia flawonoidów może zmniejszyć ryzyko rozwoju tej choroby nawet o 28%. Co więcej, flawonoidy obecne w konopiach mogą stać się jednym z najważniejszych sojuszników w walce z chorobami neurodegeneracyjnymi.

[img]
Bardzo niska dawka ketaminy może powstrzymać objawy odstawienia opioidów

Przedawkowanie narkotyków jest główną przyczyną zgonów w wyniku urazów u młodych dorosłych w Stanach Zjednoczonych. Fentanyl jest przyczyną ponad 70 000 zgonów rocznie.