Dział dotyczący roślin wykazujących działanie pobudzające, w tym: guarana, herbata, kawa, khat, tytoń, yerba mate.
ODPOWIEDZ
Posty: 961 • Strona 97 z 97
  • 101 / 12 / 0
Rzuciłem regularne picie kawy z 5 łyżek czubatych, a piłem 2-3 dziennie, bo wpadłem w ciąg alkoholowy na tydzień czasu i kawy nie piłem też tydzień, piję ją od lat, a teraz u kawa pita 3 łyżek czubatych na 0.5 litra fajnie mnie stymuluje, można powiedzieć że ładnie tolerke obniżyłem, chciałem ją rzucić na zawsze, ale ciężko z tym.
Nie bedę wracał do pierwotnej dawki
ODPOWIEDZ
Posty: 961 • Strona 97 z 97
Artykuły
Newsy
[img]
Związki zawarte w marihuanie mogą pomóc w zapobieganiu demencji

W obliczu globalnie rosnącej liczby przypadków demencji, naukowcy nieustannie poszukują sposobów na zapobieganie tej nieuleczalnej chorobie. Nowe badania wskazują na flawonoidy – naturalne związki chemiczne obecne m.in. w marihuanie, które mogą odegrać kluczową rolę w profilaktyce demencji.

[img]
Narkotyki zamiast bananów. Nietypowe znalezisko w dyskoncie

Skrzynki bananów zawierające łącznie 95 kilogramów kokainy trafiły do oddziałów jednego z dyskontów w Niemczech. Pracownicy znaleźli paczki z narkotykami między owocami. Transport najprawdopodobniej został wysłany do sklepu przez pomyłkę.

[img]
Przy autostradzie A4 rosły sobie konopie indyjskie

W rejonie autostrady A4 rosły sobie konopie indyjskie. Policjanci z Bochni znaleźli najpierw ścięty krzak, a potem kilka miejsc uprawy.