Więcej informacji: Pentedron w Narkopedii [H]yperreala
Pobudzenie nie jest tak bezmózgie jak przy heksie / nepie. Jest subtelniej ale i na fph czy fma może być kłopot ze snem.
Chyba, że ktoś jest typowym przećpancem który potrzebuje mega pobudzenia, 120 otwartych kart w tym 79 z pornosami. To zmienia sprawe i takim ludziom życzę powodzenia.
Ogólnie rynek trochę zbiedniał i nie ma stymulantów typu NEB czy pentedron które odmozdzaly ale pozwalały na jaki taki ogar tego co się z nami dzieje.
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
Poza tym to nadal dostępne są fluroamfetaminy. 2FA,3FA,2FMA to są stymulanty godne uwagi. Jak ktoś chce zbadać to ostatnia szansa bo zaraz ban.
10 sierpnia 2024Stteetart pisze: W ogóle to te nepy, hecy i inne srepy to się do niczego nie nadają. Ani go fajne ani twórcze. A tylko styki można popalić. Są lepsze stymulanty.
Po tym mam kreatywniejszy vibe, trochę taki jak po amfetaminach.
Jednak da się waporyzowac, i palenie już jest zgubne, peak 5min i człowiek kończy paląc NEPa 24/7.
scalono - detronizator
Jeszcze dopisze bo posta edytować nie mogę niestety, więc prosiłbym o scalenie. Bardzo łagodne zejście i w sumie długo utrzymuje się przyjemny speed, obowiązkowo do NEPa pregabalina co jakiś czas 150 mg po prostu warto wrzucać daje spokoj na bani i powoduje, że zjazdu już w ogóle nie ma.
Jego 6apb to mistrzostwo świata, podobnie mdphp. Próbowałem. Też 3MMA, Jezu jak to kopie. I do vapo się nadaje. Kozak!!!!
)
Nie, nie można tutaj. @V44
Wejście szybkie. Dosłownie po minucie max czuć już solidnego kopa.
Nic nie piecze, spływu brak.
Nie wchodzi na serce.
Ciśnienie wporzadku.
Chęć na dorzutki ogromna.
Czas do działania spokojnie 1h.
Oral działa dłużej, lżej, więcej euforii ale też kosi nieźle
Vapo wypada najsłabiej, aż się zdziwiłem ale nie szkodzi. Też daje radę
Polecam sniff bo lepszego Nepa po prostu nie ma....
Jeśli chodzi o NEPa to taki już czysty stymulant bardziej choć na początku można wyczuć trochę serotoniny na pewno.
Zasada tutaj się po prostu potwierdza.
I nie ma w tym nic dziwnego bo:
bufedron byś słabszy niż jego N-etylowy odpowiednik NEB
pentedron jest słabszy niż jego N-etylowy odpowiednik NEP
Itd itd
@Diabeu666 Ty żartujesz? Vapo wypada najsłabiej? Pod jakim kurwa względem? Chyba tylko takim że peak jest mega krótki bo mocom to sniff czy oral się nie może nawet równać xd
Po vapo to oczy z orbit wyskakują. Najlepsze by było hot railsy.
Ale też poszedl sniff 70mg a jak się załadowało i rozkręciło to dopalilem tak z 30mg to też było zajebiście bo działanie dłuższe a kop konkretny.
A ogólnie to przeważnie sniff najbardziej mnie wywala z kapci. Porządna raja i żadne vapo tutaj podlotu nie ma
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
Psychoaktywny kameleon. Dlaczego marihuana to nie psychodelik?
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
My palimy nasze rośliny, wy palicie nasze pieniądze! 13 godzin policyjnego etatu za pyłek marihuany
Wydawało Wam się, że państwo racjonalnie zarządza Waszymi podatkami? No to usiądźcie wygodnie. Komenda Powiatowa Policji w Głogowie właśnie przysłała Wolnym Konopiom kolejną odpowiedź w trybie dostępu do informacji publicznej, która czarno na białym pokazuje, jak wygląda „wojna z narkotykami” w lokalnym wydaniu za 0,06g marihuany.
Palenie marihuany zmniejsza chęć na alkohol? Nowe badania kliniczne przynoszą zaskakujące wnioski
Coraz więcej osób na świecie eksperymentuje z zastępowaniem alkoholu konopiami indyjskimi, a trend ten zyskał w popkulturze miano „California sober”. Choć do tej pory opieraliśmy się głównie na niejednoznacznych obserwacjach, najnowsze badanie opublikowane na łamach American Journal of Psychiatry rzuca nowe światło na ten fenomen. Kontrolowany eksperyment udowadnia, że doraźne zapalenie marihuany znacząco zmniejsza ilość spożywanego alkoholu i opóźnia moment sięgnięcia po pierwszego drinka.
Już 1 drink dziennie zwiększa ryzyko zgonu. Alkohol nie przynosi żadnych korzyści
W Journal of Studies on Alcohol and Drugs ukazało się jedno z najbardziej kompleksowych badań dotyczących wpływu alkoholu na zdrowie populacji amerykańskiej. Zostało przeprowadzone przez ponad trzydziestu badaczy z wiodących instytucji naukowych, w tym z Columbia University, University of California, Mayo Clinic, University College London czy Harvard Medical School. Dostarcza ono precyzyjnych szacunków ryzyka zgonu powodowanego przez spożycie alkoholu z uwzględnieniem płci, wieku i poziomu konsumpcji.
