- Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
- Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
- Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Dlatego ogólnie palenie po latach stało się dla mnie wspaniałym narkotykiem przystawką do dań głównych które szczególnie dobrze działa z władem.
Natomiast wiem, że baclofen + amfetamina to giga zajebista sprawa w chuj. Szuranie + 50mg jednorazowo to zajebista, euforyczna śmiechawa i pizda na 12/24h, dosłownie. Faza giga w cipsko zajebista. Jeżeli faza po fet dla Ciebie to sama stymulacja bez emocji i za płytka, w tym masz remedium. Nie żebym kiedykolwiek narzekał na fazkę po fetce solo. Ale to combo rozpierdala, czasami słucham muzy nagle wstaję i 1-2h se przed kompem bouncuje taki feeling yeah
Tak zwany Wielozakonnik
Z tytułem Zakonnego Doktorka
27 sierpnia 2024serotoninowy pisze: @tosieniedzieje no koleżanki jak masz co chcą ćpać to spoko. Ile masz lat w ogole? Ja po tym mixie Goebel+3cmc też miałem to tylko w głowie. Ale ja już jestem stary koń, koleżanki czy koledzy większość gdzies zagranicą, wszyscy już związki, dzieci. Zostało mi dwóch kumpli co nie cpaja twarogu i palą tylko mj o ironio, a ja nie palę mj a ćpam twarogi.. więc nawet nie ma z kim gdzieś na miasto wyskoczyć a samemu taki wycpany łazić... Dziwka Cię nie przyjmie w takim stanie a jak przyjemnie to tylko będzie patrzeć żeby Cię wydoic z hajsem najmniejszym nakładem gdzie Ci nawet nie stanie. Poza tym masa oszustek z fejk foto gdzie otwiera Ci jakiś Bazyl.
- Wątek Antydepresanty + Stymulanty przeszukany hasłem amf* lamot*|wenla*|pregab*: search.php?keywords=amf*+lamot*%7Cwenla ... gonly&ch=0
- Wątek Pregabalina - miksy przeszukany hasłem amf*: search.php?keywords=amf*&t=59471&sf=msgonly&ch=0
- Wątek Antydepresanty: wątek ogólny dotyczący Miksów przeszukany hasłem amf* prega*: search.php?keywords=amf*+prega*&t=17618&sf=msgonly&ch=0
Zajebisty miks, zwiększona euforia, ochota na seks, gadatliwość, empatia oraz mocniejsze doznania. W moim doświadczeniu można się na tym bawić godzinami, wystarczą małe kreski średnio co pół godziny. Inicjalna dawka GBL 1,5 ml I 0,5 ml co pół godziny
jak nie przepadam za tą suką solo, tak znienawidziłem tę dziwkę. Dobrze, za dobrze to siada. Wszystko nagle staje się zbyt proste i klarowne, zaległe obowiązki są wykonane w mgnieniu oka. Tylko później orientujesz się, że to już trzecia noc bez snu i budzisz się następnego dnia ze zgnitym od środka nosem, nieładnie.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/otwarcie-punktow-sprzedazy-marihuany-1038x1038.png)
Analiza danych: Otwarcie legalnych sklepów z marihuaną powiązane ze spadkiem zgonów opioidowych
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mjleaves.jpg)
Polska zmaga się z "treatment gap". Psycholog: etykieta ćpuna blokuje dostęp do pomocy
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/bartoszyce_0.jpg)
Jechał pijany na terapię i wpadł prosto na patrol
Poranki bywają trudne, szczególnie gdy w organizmie wciąż krąży wczorajszy alkohol. W Bartoszycach w piątek 22 sierpnia policjantki ruchu drogowego zatrzymały rowerzystę.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/boaguys.jpg)
Fabryka meksykańskiego kartelu w Polsce. Mamy nowe informacje
Najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie mężczyźni podejrzani o działanie w międzynarodowym kartelu narkotykowym. Dwaj obywatele Meksyku i Polak zostali zatrzymani podczas spektakularnej akcji służb. Jak ujawniają śledczy, mężczyźni mieli powiązania z jednym z największych karteli narkotykowych w Ameryce Północnej.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/takeshi_niinami.jpg)
Prezes giganta zamieszany w narkotykową aferę. Myślał, że to legalne
Takeshi Niinami — prezes koncernu Suntory Holdings, słynącego z produkcji napojów alkoholowych, m.in. whisky — zrezygnował 1 września ze swojego stanowiska. Ten jeden z najbardziej znanych japońskich liderów biznesu podjął taką decyzję po tym, jak policja wszczęła związane z nim śledztwo w sprawie narkotyków — informuje Agencja Reutera.