Dział poświęcony zapytaniom użytkowników wobec ich spraw bieżących.
ODPOWIEDZ
Posty: 22 • Strona 2 z 3
  • 9 / / 0
Mandaty to mozna sprawdzic w Jakims tam Urzedzie w Opolu...Nie pamietam jakim bo dzwonilem kiedys i mi mi powiedzieli ile mam do zaplaty itd.:D
https://hyperreal_upp
  • 3679 / 569 / 2117
@Walas to akurat jest bardzo proste. Na Obywatelu sprawdzisz, ile posiadasz punktów karnych, a na BIG kwotę zadłużenia, która jest przypisana do Twojego nazwiska. Natomiast w przypadku w/w godzin, trzeba już kontaktować się osobiście. No i najważniejsze: te dane z BIG + Obywatela, mogą być szczątkowe, a nie pełne. Nie wiem, czy nie działa to na zasadzie płatnego raportu (nie pamiętam - mogę się mylić).
https://www.tiktok.com/@hyperreal_talk (ciekawostki o [h] substancjach).
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Hajpowe podcasty - kliknij „subskrybuj” i bądź na bieżąco! — https://www.youtube.com/@hyperrealofficialpl
  • 9 / / 0
Tak wiem,Ale ja Mialem mandaty takie za rozne pierdoly....Pozatym po pol roku przychodzi pismo i tak.Wtedy nie znalem jeszcze tych Obywateli itd:)Stare czasy nie bylo chyba nawet wtedy tej calej Cyfryzacji.
https://hyperreal_upp
  • 2335 / 618 / 0
Sprawdzić też możesz w biurach ds. społecznych (w niektórych regionach one istnieją).
Mam takie w Zielonej i jak zapytałem o godzinki to mnie wyśmiali....

Może zmodyfikuję pytanie... Gdzie można się dowiedzieć kto jest moim kuratorem?

Skoro siedziałem to muszę mieć swojego kuratora. On na bank będzie wiedział all...

"zadzwoń do sądu" -... Ok ale tam jest w chuj numerów... Tak naprawdę poza waszymi radami gadałem na ten temat jeszcze z wieloma osobami i każdy kurwa gada co innego T__T
  • 3679 / 569 / 2117
Zespół Kuratorskiej Służby Sadowej powinien wiedzieć, kto jest twoim kuratorem. Poza tym, sam powinieneś to wiedzieć, jeżeli jakakolowiek sprawa była z nim związana.

Co do wyśmiania - jakoś mi się nie chcę w to wierzyć. Zazwyczaj te placówki od tego są i takie jest ich działanie. Możesz rozszerzyć treść o coś więcej niż "wyśmiali" - gadali coś więcej?
https://www.tiktok.com/@hyperreal_talk (ciekawostki o [h] substancjach).
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Hajpowe podcasty - kliknij „subskrybuj” i bądź na bieżąco! — https://www.youtube.com/@hyperrealofficialpl
  • 2335 / 618 / 0
No nie dosłownie wyśmiali , tylko baba powiedziałą że nic nie wie o godzinach społecznych a co więcej nie pomoże mi gdzie mam się dalej udać.

sprawe owszem zapewne miałem. ale odbyła się ona bez mojego udziału gdyż byłem za granicą i nie odbierałem ani poleconych ani zostawionych awizo.... Rozumiesz? Dopiero jak mnie zamkli chuje to się obudziłem i na gwałt próbuje to wszystko zorganizować.

Wyroków raczej na razie więcej nie mam bo wtedy zrobili by mi "dolewę" kiedy siedziałem i mnie nie wypuscili. Ale na bank mam jakieś sprawy w toku. Te 3,5k mandatów odpowiada mniej więcej z 6 wjebom. A Ja takowych miałem z 30ści. Dzięki Deadmau spróbuję i tam...
  • 9 / / 0
Cheba mozna sprawdzic jak masz jakies sprawy na e-sad czy jakos tak to sie zwie....
https://hyperreal_upp
  • 75 / 7 / 0
Nie polecam używania tych ich o zgrozo cwel aplikacji czy cwel stron, tak samo przy sprawdzaniu np. listu poleconego.
Nie dawaj aż takich deanonimizujących "porad"
@deadmau5
Z mojego doświadczenia wynika tak że często i gęsto w prokuraturze mógłbyś się tego dowiedzieć jeśli jesteś poszukiwany za coś, w moim przypadku były to zawsze sprawy karne ścigane z urządu, ogólnie przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu.
Mnie to często policyjna-kurwa szukała w miejscu zamieszkania ale mnie nie trafili no ale cóż jak jakiś cwel wzywa psiarnie bo przychodzę odebrać swoje pożyczone pieniądze gdzie typ się ze mną nie rozlicza za 16 tysięcy już 5 lat.
  • 2335 / 618 / 0
Zadzwoniłem do sekretariatu Kuratorów w Zg jak i do Mandatowni w Opolu. I w sumie otrzymałem same pozytywne wieści mimo to jednak cos mi nie pasuje. Otóż poza wyrokiem jaki odsiedziałem nie toczą sie wobec mnie żadne sprawy ani nie mam też żadnych godzin do odrobienia. Jedyne co mam do zapłacenia to 3,5k mandatów za kradzieże sklepowe.

Wszystko niby Si ale na przestrzeni ostatnich dwóch lat wg moich obliczeń jebli mnie z 20 razy minimum i za każdym razem miałem wjebe na 500ziko. Co daje kwotę minimum 10k , odliczając to co garowałem powinno być jakieś 8k minimum.... Wątpię żeby jakieś mandaty mi się przedawniły tak szybko .... a zarazem usłyszałem co usłyszałem.... Baba powiedziała mi nawet że nie poda mi żadnego kuratora od moich spraw bo takowego po prostu nie posiadam....

Zakładając że jebałem korporacje codziennie od wakacji 2021 łapali mnie raz na 20/ 30 akcji - Jakieś 10% mojej "działalności przestępczej XD" to były kaszany i tak naprawdę te faile się wliczają w koszta złodziejskiego fachu. Nawet jak zapłace te jebane mandaty to w ogólnym rozrachunku - Koszta do Wyjeb będę na PLUS....

anyway!!:

Kurwa sam nie wiem czy się cieszyć czy mają coś najebane i za jakiś czas się znowu zdziwię jak przy spisywaniu mnie wrzucą na bęben i znowu skierują na przymusowe wakacje xD

Ostatecznie jednak prawo wygrywa. Muszę zawiesić moją działalność , Spółkę Juma Z.O.O gdyż nie chce wrócić za kraty. System VS Wujek Morda = 1:0 hahah jedyne co mi teraz pozostało to olx i szukanie pracy -.-
  • 75 / 7 / 0
@WujekMorda generalnie zadzwoń do swojego KMP (komenda miejsca policji) czy innego z województwa i zapytaj czy toczy się jakieś postępowanie jak to będzie np. przygotowawcze to chuj się dowiesz, często jest tak że ktoś pójdzie na ciebie na psiarnie, dostaniesz wezwanie albo i nie, i nic nie wiadomo.
Zapytałbym się jeszcze dzielnicowego o ile się do niego dodzwonisz.
Ważne - nie dzwoń ze swojego telefonu, najlepiej by było jeśli będzie się dzielnicowy pytał żeby nie było ciebie na adresie (tam gdzie mieszkasz) ani nigdzie wiadomo. Jak będzie interwencja jakaś bo "stara prukwa się pruje" też ma ciebie nie być na adresie zamieszkania/zameldowania.
Mi kiedyś mandaty przychodziły po jakiś 4 latach i to na jakieś śmieszne kwoty typu 200zł ale to komornik olałem sprawe i nie jestem nawet w BIK ani nigdzie.

Sam nie raz kradłem wszystko co leciało ze sklepu ale jednak poleciłbym ci wyjebki internetowe, jest z tym więcej pierdolenia na początku ale jeśli dobrze poczytasz o ile ci się chce to można tak latami.
Znam typa co przez 10 lat zrobił sobie z tego tzw. "stałe źródło utrzymania", kupił działkę teraz będzie się budować oczywiście wszystko trzeba łyżezką a nie od razu na 30k PLN.
ODPOWIEDZ
Posty: 22 • Strona 2 z 3
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.