Substancje stanowiące pochodne kwasu γ-aminomasłowego (w tym gabapentynoidy) – m.in. baklofen i pregabalina.
ODPOWIEDZ
Posty: 2749 • Strona 272 z 275
  • 274 / 76 / 2
@sclero2014
działanie fenibutu zaczynam czuć po około 45-60 minutach. Ale moja dziewczyna twierdzi że u niej pierwsze efekty pojawiają się po 2h
a działa bardzo długo, za długo
wczoraj znowu testowałem, tym razem w dawce 2.4g a po paru godzinach drugie tyle no i znowu to samo - średnio rekreacyjne przymulenie, a nastepnego dnia jakieś zrywy mięśni miałem losowo z rana, tzn nagle ręka mi sama wykonuje ruch, dość nieprzyjemne zjawisko
ale na moją dziewczyne działa to ewidentnie lepiej, widać że faza jej daje dużo większą frajde niż mi więc możę to nie koniecznie kwestia sortu tylko jakichś wewnętrznych zależności, może diety, chuj wi...
  • 184 / 11 / 0
Na co takie dawki wielkie? Ja używam około 13 600-800mg a potem o 16 kolejne tyle. Efekt nootropowy zwiększający funkcje poznawcze jest tylko do 1500mg dziennie.
Z rana nigdy się tego nie bierze bo potem występuje silna senność.
Najwięcej zjadłem 3g w partach i na nogach to się zataczalem jak pijany.
Walenie takich wielkich dawek tylko niszczy tolerancję.
  • 194 / 59 / 0
Czy jest jakiś fen w pl oprócz zino ,który możecie polecić ?? ( w sensie lepszy wart zachodu )
Czy to jakaś tajemna wiedza ?
  • 184 / 11 / 0
Bio.science HCL liftmode faa z 2023
Na allegro pojawiają się czasem hammery i inne cudawianki ponoć dość słabe sorty, wypuszcza je jeden producent zmieniając nazwy. Tak bynajmniej wyszukałem na reddicie i tam dobrze jest posiłkować się informacjami o tych nowych wynalazkach.
  • 124 / 17 / 0
Raport z ostatniej dostawy z Ziona. Zanim napisałem tego posta, dałem sobie kilka prób w różne dni aby upewnić się co do tematu. Od roku regularnie zamawiałem od nich fena i był lux, dawki 2,5g robiły mega robotę. Zamówiłem ostatnio większą ilość na zapas i to co otrzymałem to straszna lipa, dawki 3,8 grama nie klepią tak jak 2,5g czy nawet 2g z poprzedniego sortu. Działanie ledwo wyczuwalne na granicy placebo. Smak i wygląd ten sam jak poprzednio, zwiększona tolerancja nie wchodzi w grę bo mam jeszcze sporo fena z poprzednich dostaw i nadal tamte 2,5 grama klepie świetnie, podczas gdy z nowej prawie w ogóle, jedynie lekko polepszony nastrój i średnio przyjemne przymulenie. Nie ma to podjazdu do euforii z tamtego fena. Tak więc niestety jakość różni się diametralnie, stąd może brać się wiele opinii, że fen nie klepie. Gdybym dostał za pierwszym razem to co dostałem teraz, najprawdopodobniej napisałbym, że fen nie działa, lub działa na granicy placebo :)

Odezwałem się do nich w tej sprawie, bo zamówienie było na prawdę duże, a towar tym razem jakości cukru pudru... Zobaczymy jak rozwiążą tą sytuację, wielka szkoda bo poprzednio mieli na prawdę dobry towar. Zamówiłem też na testy polecany wyżej fen, zdam relację jak przyjdzie.
  • 194 / 59 / 0
up
Niestety zgadzam się z Twoją opinią .
Ten nowy sort jest słabszy .Test organoleptyczny ,jest mniej kwaśny od poprzednika .
  • 184 / 11 / 0
Tak jak Wam pisałem kiedyś, że Zionowy gość to miesza z czymś, ale i tak kupiliście:P
Saguaro jak tam ta reklamacja co tam Ci odpisał?
  • 194 / 59 / 0
up
Tylko ja nie wiedzę innej oferty w pl.
Na alegro nic nie ma ,nie mogę w pl znalezć alternatywy .Szfajcar jest jeszcze słabszy ,
Jak wiesz gdzie daj priv
  • 124 / 17 / 0
10 lipca 2024FotherMucker pisze:
Tak jak Wam pisałem kiedyś, że Zionowy gość to miesza z czymś, ale i tak kupiliście:P
Saguaro jak tam ta reklamacja co tam Ci odpisał?
Niestety zamówiłem przed naszą rozmową, a paczkę otworzyłem niedawno bo miałem jeszcze dobry sort z poprzednich dostaw. Dam znać po zakończeniu sprawy jak wyszło z reklamacją.

Mam już u siebie science bio HCL, po testach dam znać jak w odbiorze :)
  • 124 / 17 / 0
Dobra, nie mogłem dłużej czekać i wrzuciłem dziś na testy 3 gramy nowego fena z bio sience. Po 2 godzinach i kawie wjechał tak jak trzeba, czuć euforyczny stan, muzyka wchodzi jak powinna, w końcu znowu czuję wywalone libido jak kiedyś po dobrym sorcie, czuć te przyjemne mrowienie w brzuchu i podekscytowanie wszystkim dookoła, empatia i zagadywanie do ludzi jest. Stwierdzam, że sorcik polecony przez @FotherMucker na mnie działa świetnie :) Po ostatniej wpadce Ziona, znowu czuć radość z fena. Co ważne, zauważyłem, że kawa bardzo mocno podbija wyczuwalność działania fenibutu, więc ze swoich obserwacji polecam zawsze miksować te dwie pozycje.

Dodatkowo nikotyna również bardzo fajnie podbija uczucie relaksu, zacząłem testować zdrowszą wersje od fajek, czyli saszetki z nikotyną wkładane pod górną wargę. Fen+kawa+nikotyna top połączenie na ten moment u mnie :)
ODPOWIEDZ
Posty: 2749 • Strona 272 z 275
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.