Przebodźcowany organizm, to przede wszystkim taki, który właśnie ma zbyt duży dostęp do wiedzy. No i pytanie o jakiej mowa: czysto naukowej, czy zwykłej. Bo jeżeli mówimy o nauce, to fakt - ale w dzisiejszych czasach rzadko kto z tego korzysta.
Natomiast w przypadku przesiadywania w sieci, oglądania nieistotnych rzeczy zaśmiecających mózg - tak, na to zawsze znajdzie się miejsce! Organizm dostaje po dupie, rozwijają się różnego rodzaju właśnie lęki, stres potęguje, a nerwica jest tylko wnet kwestią czasu - kiedy się pojawi.
Nie uważam interesu za zło. Wręcz przeciwnie. Natomiast jest on w dzisiejszych czasach pionierem, jeżeli chodzi o powyższe.
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
09 lipca 2024mietowy3 pisze: Ale jest też druga strona medalu - dostęp do wiedzy jest powszechny, można się rozwijać niezwykle szybko. Plus takie rzeczy jak np. wysłuchanie tego (4 seasons) https://open.spotify.com/track/5xbuJuQs ... npZfFl-dFw 300 lat temu było przywilejem dostępnym nielicznym. A ja mogę ściągnąć buszka, polozyc się w łóżku i rozkoszować się tym można powiedzieć dziełem sztuki.
Lekarz, zrobić badania.
My tutaj możemy tylko zgadywać, a zdalnie raczej Ci nie pomożemy. Zdecydowanie zalecam wizytę u lekarza, żeby to dobrze sprawdzić. Ja swój "strzał" oddałem, ale to tylko przypuszczenie.
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
A przede wszystkim odstaw ćpanie.
It's not going to be fun.
04 września 2024deadmau5 pisze: @Biomechanikus Nie jestem wróżbitą, ale to, co opisujesz, brzmi trochę jak niedoczynność nadnerczy albo zespół posturalnej tachykardii ortostatycznej (POTS).
My tutaj możemy tylko zgadywać, a zdalnie raczej Ci nie pomożemy. Zdecydowanie zalecam wizytę u lekarza, żeby to dobrze sprawdzić. Ja swój "strzał" oddałem, ale to tylko przypuszczenie.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/2/2a76953b-0081-4102-842b-947b64862ff8/rftgyd.png?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250715%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250715T014802Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=a97d09c3373d52e4f4e67be70b0f4c66b66b7aca02b37bbacc81db714a698015)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/nowenarkogis.jpg)
Coraz więcej Polaków przedawkowuje nowe narkotyki. Raport GIS
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/weedatwork.jpg)
Jeden na dziesięciu trzydziestolatków pracuje pod wpływem. Naukowcy biją na alarm
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/amnesia_ibiza.jpg)
Największa europejska imprezownia tonie. Karetki błagają o pomoc – jeżdżą tylko do nocnych klubów
Ibiza – symbol beztroskiej zabawy, dźwięków techno i drinków za 25 euro – pęka w szwach. Ale, co ciekawe, nie z powodu tłumu turystów. Pęka system ratownictwa medycznego. Jak podaje lokalny związek zawodowy służby zdrowia, nawet jedna trzecia wszystkich interwencji karetek dotyczy klubów nocnych, gdzie dochodzi do… „bad tripów” po wiadomych zakazanych używkach.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/norraena.jpg)
Trzech mężczyzn oskarżonych o przemyt kokainy promem Norræna
Trzej mężczyźni w wieku 60–70 lat zostali oskarżeni o próbę przemytu ponad trzech kilogramów kokainy z Hiszpanii do Islandii promem Norræna. Grozi im do 12 lat więzienia.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mjheart2.jpg)
Używanie marihuany znacznie zwiększa ryzyko śmierci. „Byli młodzi i nie mieli wcześniejszych chorób
Regularne używanie marihuany może niemal podwoić ryzyko śmierci z powodu chorób sercowo-naczyniowych – wynika z najnowszej metaanalizy danych medycznych obejmujących blisko 200 milionów osób w wieku od 19 do 59 lat. Niepokoi fakt, że dotyczy ono również młodych osób, które do tej pory uważano za mniej narażone na takie zagrożenia.