26 czerwca 2024FotherMucker pisze: Tylko efekt jakby dostał młotkiem w łeb. A na drugi dzień zjazd, że nie da się myśleć przestrzennie.
Co do samego środka, to przykładowo zdolność riposty, poczucie humoru i zdolność flirtu u mnie i tak są na wysokim poziomie - to nie tak, że fenibut robi ze mnie innego człowieka, jednak eliminuje wszechstronnie lęki, co ułatwia jestestwo, bo nie chodzę świadomie lub podświadomie zlękniony i spięty nie wiadomo czym. Stosuję raczej tylko dawki dzienne od 500 do 1,2g, od 1 do 3 razy w tygodniu. Kiedy biorę większą dawkę fenibutu, z przezorności omijam zaś poranną dawkę pregabaliny, której biorę 150mg dziennie.
19 lutego 2025london5 pisze: Dobrze że tego topka już nie ma, wkurwiał mnie ten chujek.
No więc fenibut mam od niego, w pojemniczku 50g. Na moją dziewczyne chyba działa to ok, na mnie natomiast nie tak jak fenibut kupiony 3 lata temu od jakiegoś randoma na Allegro. Nie wiem czy to z tym sortem coś jest nie tak czy ze mną
Waszym zdanie ma jaki najlepszy fen w pl ? zino farmer ?
27 czerwca 2024izopropylofenidat pisze: A ktoś jadł fenibut od amerykańskiego producenta "Science Bio"? Czy to serio jest z USA czy może podróba to cięzko mi stwierdzić, nazwy vendora nie moge powiedzieć ale to taki ziomek który też sprzedaje chyba na Allegro, ale ma szerszą oferte i zamówienia składa się przez e-mail.
No więc fenibut mam od niego, w pojemniczku 50g. Na moją dziewczyne chyba działa to ok, na mnie natomiast nie tak jak fenibut kupiony 3 lata temu od jakiegoś randoma na Allegro. Nie wiem czy to z tym sortem coś jest nie tak czy ze mną
27 czerwca 2024Saguaro99 pisze: @FotherMucker Zaniepokoiłeś mnie bo lece na Zionie od początku i jak dla mnie jest prima sort, ale nie mam porównania. Napisałem na priv
Jak ktoś przeliczy kupując 100g to musi zapłacić prawie dwa razy tyle, więc niezła wyjebka.
Żarłem fena już wiele, wiele razy i w różnych dawkach, zawsze było zajebiście. Jedyna różnica dziś to zarzucenie węgla bezpośrednio za fenem. (I nowa paka, która testowana była dzień wczesniej i było git)
Co mogło pójść nie tak? czy bezpośrednie połączenie węgla aktywnego i fena mogło tak zjebać fazę? Jutro będę ponawiał testy nowego tematu bez węgla, bo dzisiejszy stan mnie mocno zaniepokoił, jeśli sytuacja się powtórzy oznaczać to będzie pogorszenie jakości u vendora.
26 czerwca 2024FotherMucker pisze:Jeśli brałeś te badziewka z allegro to nie działa. Tylko efekt jakby dostał młotkiem w łeb. A na drugi dzień zjazd, że nie da się myśleć przestrzennie.26 czerwca 2024izopropylofenidat pisze: @sclero2014
moje ostatnie doświadczenie z fenibutem było prawie identyczne
1g - nic
2.5g - zamuła i rozpierdol, brak ochoty na cokolwiek, a następnego dnia telepawka i też zamuła która chyba z 3 dni trwała
kiedyś tak nie miałem, może to kwestia sortu
26 czerwca 2024izopropylofenidat pisze: @sclero2014
moje ostatnie doświadczenie z fenibutem było prawie identyczne
1g - nic
2.5g - zamuła i rozpierdol, brak ochoty na cokolwiek, a następnego dnia telepawka i też zamuła która chyba z 3 dni trwała
kiedyś tak nie miałem, może to kwestia sortu
Ogólnie u Ciebie ile czasu fenibut wjeżdża ?
Mi zależy żeby wziąść typowo dla poprawy snu i jego jakości
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/2/281fac65-4dda-4d79-92f8-24a1fc9d9e38/drone-strike.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250724%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250724T120402Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=825dff95bb7486921c93ea26b2917b0816255a4baf0b952299845f6b87a3766b)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/p06p0z0v.jpg)
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/poldrugs.jpg)
Marihuana najczęściej używaną substancją psychoaktywną w Polsce po alkoholu, kofeinie i nikotynie
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/1460x616.jpg)
77-letnia cudzoziemka oskarżona o produkcję narkotyków
Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko 77-letniej obywatelce Rosji, która miała na swojej posesji uprawiać konopie indyjskie i wytwarzać z nich narkotyki. Na poddaszu jej domu znaleziono 19,5 kg suszu i 197 sadzonek ziela konopi.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/new_york_weed.jpg)
Stan opublikował raport o spożyciu marihuany. Niemal 15 proc. nowojorczyków zażywa ją regularnie
Tylko 14,7 proc. dorosłych nowojorczyków regularnie spożywa konopie indyjskie – zgodnie z najnowszym raportem stanowego Departamentu Zdrowia. Najwyższy odsetek korzystających z marihuany w dowolnej formie występuje u osób w wieku 21-24 lat. Z raportu wynika ponadto, że większą tendencję do zażywania konopi mają osoby, które jednocześnie nadużywają innych używek.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/budynek-prokuratury-rejonowej-w-szczecinie.jpg)
Szczeciński lekarz pomagał nielegalnie zdobywać opioidy. Jest akt oskarżenia
Jerzy B. stanie przed sądem za poświadczenie nieprawdy w zaświadczeniach lekarskich. Pewien szczecinianin dzięki takiemu zaświadczeniu odzyskał znaczne ilości leku opioidowego, który wcześniej podczas przeszukania zabezpieczyła policja.