Podejście do narkotyków w innych krajach.
ODPOWIEDZ
Posty: 652 • Strona 64 z 66
  • 5 / 1 / 0
Ja śmigam na rejonie Kołbaskowo, no to tu wgl z wyjazdem z Niemiec na Polskę nie ma kontroli gdzie w stronę Niemiec co drugie auto zatrzymują. A jak już szukają no to sporadycznie nie wywalają wszystkiego z auta. Nie wiem jak podejście z psem...
  • 134 / 17 / 1
W kołbaskowie często zatrzymują w stronę Niemiec, ale jest jedno małe przejście graniczne, gdzie nigdy nikogo nie ma. Jest to w miejscowości Buk, jest tam ścieżka rowerowa, ale też zwykła droga. Nigdy tam nie widziałem, żeby człowiek stał. Fakt, nie jest to autostrada, ale droga jest. Jeśli nie chcecie przypału, to jest to najlepszy przejazd koło Szczecina.
Wpierw leczenie,
potem walenie.
  • 41 / 8 / 0
kilka sztuk zioła to myśle ze w calej strefie schengen na majtach przewieziesz bez żadnej lipy (o ile nie zacznie pachnieć w furze)
  • 6 / / 0
06 czerwca 2024faltaderespeto pisze:
jak te kontrole graniczne teraz? Stoją na każdym przejściu czy jak to wygląda? Jak w rejonie Słubic tam na przejściach ? Chciałem autem trochę przewieźć sprzęta dobrze spakowanego, ale jak mam mieć lipę za parę g to chyba se odpuszczę.
chuj z kontolą byle byś miał patent dobry, najlepiej to kuriera se ogarnij, w razie co bedzie znał patent dobry jak sie boisz, jedyne co ci grozi to, że może temat Ci przesoli, nie daj bóg on nie skroi, no ale lepsze to od niespodzianki na kontroli, pozdro
  • 4 / 1 / 0
Hej, a tak z innej nieco beczki
1. Orientuje się ktoś może, gdzie teraz można najbliżej kupić legalnie bucha w Dojczach od strony Szczecina?
2. Czy policja ma w zwyczaju zatrzymywać i ewentualnie trzepać rowerzystów na granicy?

Zamierzam w te wakacje robić sobie wycieczki rowerowe do pobliskich miasteczek niemieckich przy granicy ze Szczecinem, a żeby sobie tripa umilić chciałbym josha przypalić pod jakimś drzewkiem :] Natomiast zastanawiam się czy warto ryzykować noszeniem bucha w gaciach. Nigdy nie miałem okazji przewozić czegokolwiek przez granicę i się zastanawiam właśnie, czy lepiej już kupić gdzieś legalnie czy mieć wyjebane i jechać ze swoim. Z góry dzięki za każdą odpowiedź.
  • 134 / 17 / 1
@DaronEinsam jak pisałem wyżej. Przejazd rowerowy w Buku jest chyba najbezpieczniejszym przejściem granicznym w okolicy Szczecina. Nie trzepią, bo nie ma tam pograniczników. Nie wiem czy gdziekolwiek bardzo blisko można kupić. Najlepiej byłoby do Berlina koleją, ale w Stralsundzie pewnie jest. Może Neubranderburg. Mała szansa na Pasealk, Prenzlau czy Löcknitz
Wpierw leczenie,
potem walenie.
  • 7 / 1 / 0
26 czerwca 2024DaronEinsam pisze:
Hej, a tak z innej nieco beczki
1. Orientuje się ktoś może, gdzie teraz można najbliżej kupić legalnie bucha w Dojczach od strony Szczecina?
2. Czy policja ma w zwyczaju zatrzymywać i ewentualnie trzepać rowerzystów na granicy?

Zamierzam w te wakacje robić sobie wycieczki rowerowe do pobliskich miasteczek niemieckich przy granicy ze Szczecinem, a żeby sobie tripa umilić chciałbym josha przypalić pod jakimś drzewkiem :] Natomiast zastanawiam się czy warto ryzykować noszeniem bucha w gaciach. Nigdy nie miałem okazji przewozić czegokolwiek przez granicę i się zastanawiam właśnie, czy lepiej już kupić gdzieś legalnie czy mieć wyjebane i jechać ze swoim. Z góry dzięki za każdą odpowiedź.
Akurat nie wiem jak z rowerzystami ale zoll lubi sobie auto na polskich blachach zatrzymać i porządnie przetrzepać sprawdzając wszystko, wiem z doświadczenia 🙂
  • 125 / 28 / 0
Właśnie wyjechałem na tripa do Niemiec i spędze tu miesiąc. Szukam koki, okolice Krefeld. Ktoś coś?
  • 4020 / 655 / 2117
@narcovoyage13 mylisz się. Też jestem ze Szczecina i ostatnimi czasy stoi tam dużo patrolów. Mówisz o przejściu granicznym Buk/Blankensee? No nie nazwałbym tego bezpiecznym. Natomiast - jeśli już mowa o Niemczech i przejściach granicznych, gdzie serio nikt nie stoi: zdradzę protip, jeżeli mowa o rowerze.

W Niemczech są bramki do pomoru świn, którymi można się przedostać. I tam na 100% nikt stał nie będzie. Auta niemiecko/polskie jeśli już, to będą stać, ale na przejściach - na przejściach pomoru świń, gdzie są bramy, nikogo nie będzie.

Dlaczego o tym wspominam? A no dlatego, że zaraz za przejściem granicznym o którym mówisz, owa bramka się znajduje. Aby się do niej dostać trzeba jechać praktycznie na koniec ścieżki rowerowej (w okolice Stolca).

Gdy kończy się ścieżka (kamienne blokady dla aut), to przed nimi, zaraz w lewo jest przejście graniczne dla pomoru świń. To tam właśnie można na spokojnie przedostać się do Niemiec bez jakichkolwiek kontroli.
https://tiny.pl/dkvnh (Słoń „raper” o [hyperrealu]).
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
  • 134 / 17 / 1
@deadmau5 to przepraszam za nieścisłość. Mnie nigdy tam nie kontrolowali, a bywałem wielokrotnie na przestrzeni lat. Dzięki za tipa z pomorem świń, na to bym nie wpadł. Na innych przejściach w okolicy często mnie sprawdzali, stąd wydawało mi się to najbezpieczniejszym. Jeszcze raz przepraszam. Odnośnie ścieżki rowerowej, to o który rejon Ci chodzi? Przed czy za jeziorem?
Wpierw leczenie,
potem walenie.
ODPOWIEDZ
Posty: 652 • Strona 64 z 66
Artykuły
Newsy
[img]
Palenie na klatce schodowej jest legalne

Chyba każde dziecko wie, że palenie papierosów jest wybitnie wręcz niezdrowe. Równocześnie kolejne pokolenia Polaków ulegają temu nałogowi. Dzieje się tak pomimo ustawowej prewencji, profilaktyki i ograniczeń. Nic dziwnego, skoro te są dziurawe jak sito. Trudno o lepszy przykład niż palenie na klatce schodowej. Niby nie powinno być legalne, ale jednak jest.

[img]
CBŚP zlikwidowało laboratorium metamfetaminy - zabezpieczono 120 litrów narkotyku

Policjanci CBŚP zlikwidowali w woj. podlaskim laboratorium metamfetaminy. Na terenie jednej z posesji położonej na obrzeżach małej miejscowości powiatu bielskiego ujawniono blisko 120 litrów płynnego narkotyku, którego czarnorynkowa wartość przekracza 7 milionów złotych. Do sprawy policjanci zatrzymali 4 osoby.

[img]
Uprawa trzech krzaczków konopi będzie legalna w Czechach? Padła propozycja zmian w prawie

Ministerstwo sprawiedliwości zaproponowało w poniedziałek, by posiadanie do trzech krzaczków konopi indyjskich z przeznaczeniem na własny użytek było legalne. Propozycja dotyczy osób powyżej 21 roku życia. Legalne byłoby także posiadanie do 50 gramów suszu marihuany w domu i 25 gramów poza domem.