- Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
- Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
- Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
26 maja 2024AllBlack88 pisze: Uwaga na mix pregabaliny z trazodonem. W sumie wpadłam na to teraz, jako że „leczę” się psychiatrycznie, na noc przyjmuję trazodon. Po dniu na pregabalinie na noc przyjęłam tabletkę z ową substancją, rano budząc się zauważyłam, że musiałam mieć niezłą odklejkę w nocy. W kiblu znalazłam dywanik łazienkowy, w torebce papier toaletowy, miska, w której zazwyczaj jem płatki śniadaniowe była spalona, jakbym próbowała podgrzać w niej mleko na kuchence. Bóg wie, co jeszcze mogł dziwnego zrobić i co mógłby zrobić ktoś inny, który po dniu na pregabalinowej chmurce, przyjąłby na noc trazodon.
także wg mnie tak jak pisze przedmówca to raczej kwestia osobnicza. [ a zaznaczmy że trazodon] jest niczym mrówka przy dinozaurze jakby go przyrównać do całej reszty mózgotrzepów jakie wymieniłem tak btw.... ]
Raz na 1000 przypadków coś takiego może się stać.
Czytajcie ulotki.
Dlaczego legalizacja marihuany jest lepsza od depenalizacji czy dekryminalizacji?
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Jedna dawka i tygodnie ulgi. "Magiczne grzybki" dają nadzieję na nowe leczenie bólu
Psylocybina
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii
Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.
Ucieczka zakończona w jeziorze
Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.
