Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 10 • Strona 1 z 1
  • 25 / / 0
Siema.
Czy ktoś już spotkał się z tym, że dostaje gastro po walnięciu jakiegoś opio?
Ja 30 minut od walnięcia czuję niepohamowaną chęć do wpieprzania wszystkiego jak leci.
Pizze 50cm solo zjadam jak świnia w 10 minut.
Życie to nuda i strata czasu. Zaczynamy z wielkimi nadziejami, a potem dajemy dupy.
  • 1 / / 0
Dziwna sprawa ja tam nie mogę niczego przełknąć.
  • 2461 / 568 / 0
Mam tak po kodeinie.Perspektywa,że mogę zjeść/wypić to czy tamto jest wtedy bardzo pozytywna.I jedzenie smakuje lepiej.Nie opycham się nie wiadomo jak,ale czasami faktycznie jem więcej niż zwykle.
  • 296 / 85 / 0
Opioidy uspokajają. A jak człowiek jest spokojniejszy to ma większy apetyt. Tak samo jest po lekach uspokajajacych - benzo czy neuroleptykach ,dlatego na ulotce jest napisane ,ze moga powodowac zwiekszenie wagi. Może stad gastro ? Że jesteś spokojniejszy ? Jesteś nerwowy na codzień? Jak się odżywiasz? Opioidy też dużo mieszaja w hormonach, obniżają poziom testosteronu ,a zwieksza sie produkcja prolaktymy, poziom cukru spada i Organizm nadrabia .Musiałabym doczytać bo nie pamiętam dokładnie.
Lepiej trzymać nos w książkach niż w cudzych sprawach 📖
  • 25 / / 0
No na codzień jestem nerwowy, ale nie agresywny. Ale jem caly czas fastfoody bo nie mam gdzie gotować nawet. 300h w robocie robie
Życie to nuda i strata czasu. Zaczynamy z wielkimi nadziejami, a potem dajemy dupy.
  • 449 / 167 / 1
No o to jej chodziło. Jak jesteś kłębkiem nerwów to żołądek się też skurcza. Opio daje rozluźnienie duszy to i przełyk się otwiera.
Co do tematu diety to na mieście też idzie jeść zdrowiej. A co do tematu opio i roboty to z rozwojem uzależnienia spadnie ci ilość godzin w robocie.
Uwaga! Użytkownik SerioSergio nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 25 / / 0
No nie wiem, bo ja w robocie tylko siedze i jem i chilluje. Nie muszę nic robić.
Życie to nuda i strata czasu. Zaczynamy z wielkimi nadziejami, a potem dajemy dupy.
  • 242 / 29 / 0
Zależy czym się zrobię i jak mocno. Jeżeli mocno zrobię się np oxami nie mam wogole apetyty aż nie zejdzie. Często po kodeinie przez 3h też nie mam ochoty na jedzenie. Jedynie po Tramalu w mniejszych dawkach mam ochotę coś zjeść, ale nie dużo. Kiedy za, to zjem benzo jak ktoś wyżej napisał mam gastrówe. Opio zawsze przypalam skunem.
  • 25 / 3 / 0
Zawsze dostaje gastro po opioidach, po kodeinie zwłaszcza. Za czasów wpierdalania thiocodinow z lenistwa i zażerania ich kontenerami jedzenia, często tak sensownie skomponowanego jak przy benzo gastro, na drugi dzień rzygalem ogniem ;_; chociaż z upływem lat widzę że łaknienie nie jest juz aż tak niepohamowane jak kiedyś, lecz to pewnie skutek ekscesow w stylu tego opisanego przeze mnie powyżej
  • 296 / 85 / 0
05 czerwca 2024Stone pisze:
No nie wiem, bo ja w robocie tylko siedze i jem i chilluje. Nie muszę nic robić.
I właśnie dlatego bardzo często ludzie stosujący opioidy tyją, bardzo tyją. Oczywiście mówimy tutaj o opiowrakach jako tako funkcjonujących, choć i tak później czy prędzej opio wpędza do rynsztoku więc... później się chudnie bo zamiast na jedzenie ,kołuje się na działkę 🤷‍♀️
Lepiej trzymać nos w książkach niż w cudzych sprawach 📖
ODPOWIEDZ
Posty: 10 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.