Pochodne dwuazepiny, które nie są dostępne w obiegu medyczno-farmaceutycznym.
ODPOWIEDZ
Posty: 2503 • Strona 251 z 251
  • 44 / 1 / 0
@WujekMorda ja bym powiedział że clonazolam jest mocniejszy z 10 razy od clonazepamu. Na początek to 0.2mg lub mniej. Nie więcej niż 0.4mg bo powyżej 0.5mg a na prawdę łatwo jest taką dawkę przestrzelić śpisz na stojąco i nic nie pamiętasz jak nie masz tolerancji to nie ma szansz żeby cię dobudzić.
  • 350 / 94 / 0
11 czerwca 2024WujekMorda pisze:
Mam pytanko: 0,6 klonazolamu analogicznie odpowiada jakiej ilości klona i alpry. Biore 1mg dziennie tych aptecznych na ile klonazolamu można to przełożyć tak Pi razy drzwi ?? :)
To zależy jak chcesz się poczuć. Klonazolam zdecydowanie mocniej urywa film, niż apteczne benzo. Ma jakby najsilniejszą komponentę amnestyczną, chyba, że ktoś zajada się nim na sportowo i ma wyrobioną tolerkę, to już różnie może być. Moim zdaniem 0,6 mg klonazolamu stoi bliżej 1,5-2 mg klona/alpry, albo i więcej.

Pamiętam czasy, kiedy nie miałem tolerancji i na pierwsze benzo w życiu kupiłem klonazolam w prochu (świetny ku*wa wybór), z którego jeszcze sam musiałem zrobić roztwór, no ale nic przynajmniej była przygoda. Było o tyle źle, że praktycznie nie miałem pojęcia, jak działają benzodiazepiny. Zacząłem testy od 0,2-0,3 mg i nic, dorzuciłem trochę później jakieś 0,4 mg, na pewno więcej i dalej nic, więc poszedłem spać, żeby nie zrobić przypału. Następnego dnia zmieniłem taktykę i przywaliłem od razu 0,75 mg, tę dawkę pamiętam dokładnie, no i pamiętam dalej tylko jak obudziłem się już wieczorem przy zapalonym świetle w łazience, leżąc przy pękniętym zlewie i z pizdą na czole.

Po prostu za małolata nie czułem w ogóle działania benzodiazepin (tzw. iluzja trzeźwości była chyba dominującym czynnikiem) i granicą było dla mnie urwanie filmu, ale to na początku. Później powjeżdżały stymulanty, dysocjanty, kannabinoidy + inne świństwa, podochodziły zaburzenia lękowe, depresja, bezsenność i wtedy benzo działało pięknie.

Kiedy brałem klonazolam w tabsach, latał jeszcze po 0,5 mg i 1 mg działał na pewno silniej, niż 2 mg klonazepamu, który wgniatał mnie na początku w fotel. Jak dla mnie stosunek 1 mg k-lam = 3 mg k-pam

Co ciekawe po latach 10, nawet 20 mg klonazepamu praktycznie nic mi nie robi, a 3 mg klonazolamu już coś trochę śmiga %-D także, to naprawdę benzo potwór, zaraz za flubromazolamem.
  • 2327 / 611 / 0
Ok dzięki za info.Co by nie było wziąłem wczoraj 1 tabsa tego klonazolamu -0.6 i mnie ścięło na spanie na 4/5h. ( + jeszcze 450 pregi miałem w sobie ) hardcore jak chuj.... Teraz bedę brał 1/4 tabletki w razie potrzeby xD

scalono - detronizator

[proszę o scalenie]

Powiem tak. Po dłuższym czasie stosowanie clonazolamu ( wystarczy mi 1/4 tabletki na dzień ) Zdecydowałem iż te wasze wyliczenia zolamu na klona są CH... warte z całym szacunkiem...

Siedzę w benzo 14 lat ( z czego 12 w ciągu ) i nadaję se kurwa prawo własnego przelicznika tego r-c'ka do aptecznych. Werdykt ten wydaje moja przećpana głowa która ,przynajmniej dla mnie jest większym autorytetem niż jakieś notki z wikipedi.
0.6 klonazolamu ścina mnie do snu i wyłącza logiczne myślenie. Podobny efekt powoduje u mnie 4mg klona lub 5mg alprazolamu. I tak właśnie bym przekładał moc tego benzo

0.6 zolamu =4mg / 3,5 klona.
Zanim poznałem tego czorta stykało mi 1mg klolna/ alpry na dobe no czasem brałem 1.5.
Teraz styka mi 1/4 z 0.6 zolamu co daje nam... w8 musze kalkulator odpalić: Daje nam to zaledwie: 0.15 klonazolamu .. I taka ilość odpowiada , raz jeszcze się powtórzę, 1mg alpry lub klona!!

Nie wierzcie ćpunskim mediom , Ja tu wiem najlepiej , mój przeorany benzo umysł po 12 letnim ciągu wydaje taką właśnie ekspertyzę i jest to jedyna słuszna ekspertyza !! xD

Dziękuję , Dobranoc !!

12 czerwca 2024Wariat108 pisze:

Następnego dnia zmieniłem taktykę i przywaliłem od razu 0,75 mg, tę dawkę pamiętam dokładnie, no i pamiętam dalej tylko jak obudziłem się już wieczorem przy zapalonym świetle w łazience, leżąc przy pękniętym zlewie i z pizdą na czole.

Ty Wariacie !!! Ja też raz na zejście z mefedronu zjadłem zaledwie 1.1 clonazolamu i się rano obudziłem z rozjebanym łukiem brwiowym. No ale kurwa po to popełniamy błędy żeby ich później nie powtarzać....
ODPOWIEDZ
Posty: 2503 • Strona 251 z 251
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.