Metadon to najprostszy chemicznie opioid – 6-(dimetyloamino)-4,4-difenyloheptan-3-on.
Więcej informacji: Metadon w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 33 • Strona 4 z 4
  • 171 / 5 / 0
Drogi kolego a Tobie się wydaje, że przykładowo mi nie zdarza się wyjebać na ryj? Mam komfort bo mieszkam gdzie trudno nawet zielsko ogarnąć co nie oznacza, że nie jest to ciągła walka. Wszystko nudzi, mam setki gier w które lubiłem grać po opio a teraz mnie nudzi. Wszystko mnie nudzi ;) mi dużo pomogła śmierć ego. Wiem, że jestem tym kim powinienem ;) no i życie na trzeźwo ssie w chuj ;)
  • 3 / / 0
Hej . Ja jestem od 2 lat na dawce 60 ml lewometadonu ( 2.5 mg/ml). Cale ten czas bralam go dozylnie mialam tez w tym czasie depresje i ostatbie 2 lata pamietam jak jeden wielki koszmar . Teraz bardzo chce zejsc sama w domu z metadonu oczywisciw pijąc juz nie popraez branie i.v. Nie udalo mi sie dostac dzis na detoks we Wro Dzwonilam caky dzien a babsko mnie non stop odrzucalo mimo , ze pare dni wcZeśniej mówiła , ze teraz zmieniły sie zasady i zapisują tylko telefonicznie 20 kazdego miesiaca na kolejny miesiąc czyli w tym przypadku na czerwiec. Mam juz załatwiony na lipiec osrodek ale musze byc zupelnie odtruta.
Musze wiec zejsc sama w warunkach domowych. Czy bedzie dobrze jesli bede schodzic o 5 ml co dwa dni ? I do jakiej dawki zejsc zeby moc przejsc na bupre ? Mam w domu tez do dyspozycji oxydolor 80 mg i na poczatku czerwca pojde tez po recepte od lekarza na MST 200 i clonazepam 2 mg. Pisze o tym bo ktos wyzej pisał ze podobno dobrze jest chodzic z metadonu przy pomocy morfiny lub oxy .
  • 2 / / 0
Hej, też mam podobne pytanie jak wyżej. Proszę podpowiedzcie. Zeszłam z 50mg metadonu do 15mg, przez kilka miesięcy. Czuję że jak obniżam na 12mg, 10mg, zaczynają się schody i teraz mam pytanie. Czy ogarnąć Majkę i od 10mg mogę się nią wspomagać rano i wieczorem czy dopiero jak wyzeruje syrop? Czy może lepiej będzie bunondol? Będąc na 10mg mam wziac buprenorfinę i już nie pić metadonu tak? Możecie wyjaśnić jak najlepiej?
ODPOWIEDZ
Posty: 33 • Strona 4 z 4
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.