06 czerwca 2024joril pisze: Czy jest efekt przy paleniu oxydolora?
A tak poza tym... Postanowiłem:)
Dziś jeszcze narzuciłem 4xx mg :)) a od jutra detoks kilka dni CT. Dawałem rade już nie raz, dam I teraz heh.
@joril
Co do palenia Oxykodonu - to powiem Tak.
U mnie z Oxami (żaden flex; nie ma czym sie chwalić) jest najczęściej tak, że jakk kończy się jedna paczka -mam w ten sam dzień/ ew. pozwijam sie 1 dzień i mam kolejną paczkę 40/80mg lub 2x 40mg - no mniejsza...
Kiedyś gdy wpadł doo mnie kumpel xDDdd (boże, aż głupio pisać) miałem akurat bardzo, bardzo dużo Reltebonów 80MG. Nie pamiętam już z jakiej racji ale jakoś 14-17 blistrów jak dobrze pamiętam, bez opakowania; tak luzem. W którymś momencie ziomal wpadł na pomysł:
"Ej stary, zobaczmy jaką temperature celsjusza spalania ma Oxykodon?"
Ja już wtedy - hmm, już chyba kurwa wiem co ten dzban kombinuje.
No także wchodze duckduckgo, wyszukuje info i widzę, że Oxy spala sie jakoś przy 200 stopniach + (jeśli teraz dobrze pamiętam).
Więc no, on pierwszy zmywa otoczke i wrzuca na kawałek wcześniej ogrzanej folii, zupełnie tak jakby miał gonić krople. Pomijając fakt, że - Reltebon - nie mówiąc o Accordeonie xD najgorszy Oksykodon - to miałem *zonk* jak widzę, że wdycha słomką dym, który leci z tablety, która zsuwa sie powoli po folii dokladnie TAK SAMO jak kropla browna, a sama w sobie tabletka sie zmniejsza.
Ale przechodząc do rzeczy - ziomek był przedtem trzeźwy, wypił jedynie piwko i pare godzin przed palił blanta na pare osób, ale dosło pare buchów.
Subiektywnie powiedział wtedy, że porównując do drogi per oral - palenie tego daje jakoś tak 50-55%; at max 60% efektów.
Czy jest to zdrowe? Pewnie niezbyt. Wątpie.
Czy jest możliwe i daje "high"? Tak, daje.
Czy lepiej użyć do tego innych tabletek? Zakładam, że NA PEWNO.
Oxydolor lub Oxycontin, biorąc pod uwage skład (masa tab. etc) tabletki.
W wątku o morfinie to samo - wspomni się o jakimś p.o. to zamiast odnieść się jakoś sensownie do posta to krzyk że „marnowanie towaru” i „skoro nikt tak nie robi to siem nie da, nie?”
@joril
Tak, oxy ogólnie da się palić. Lubiłam poeksperymentować kiedy była nadwyżka towaru - a to próbując przerobić do wolnej zasady, a to innym razem dodając do sproszkowanej tabletki trochę kofeiny/karmelu żeby „wspomóc” tworzenie się kropli. Fakt to nie brown, że jest dobre do gonienia od razu. No i trochę strat będzie bo zależy od konkretnego preparatu, techniki, dodatków, patentów… Ale odpowiedź to tak, da się. Na pytanie czy warto? polecam odpowiedzieć sobie samemu - patrz mój rant na początku posta. A jeśli pytasz konkretnie o -dolor tak jak w poście, to da się.
A propos palenia oxów jako takiego i rantu powyżej: pewien niezbyt lotny (nomen-omen) kolega mówił że dodał sobie sproszkowane tabletki do nabicia butli z weedem, albo jak to zrobił maczanę (nasączył jakieś ziele czy tytoń roztworem)
Właśnie chciałbym się włączyć do wątku o paleniu oxy.
Mam stały dostęp dzięki komuś, kto potrafi tworzyć leki i ma swoje. Zazwyczaj zamawiałem oxycontin 80 mg, zawsze w oryginalnej paczuszce, wszystko pięknie od 2 lat. Teraz weszła do oferty nowość..
E-papieros 500 buchów odpowiada 800 mg oxycodonu.
Waszym zdaniem, jakby to się miało spalać?
Za kilka dni cały feedback dostanę od niej, ale pytam was - czy to się wgl zgrywa? Chodzisz sobie po mieście i palisz oxycodon XD
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
Psychoaktywny kameleon. Dlaczego marihuana to nie psychodelik?
Alarm w całej Polsce! To miał być mak do ciasta ;)
Główny Inspektorat Sanitarny wydał ostrzeżenie publiczne dotyczące partii maku niebieskiego, w której wykryto przekroczenie dopuszczalnego poziomu alkaloidów opium. Jak podkreślono, spożycie produktu może stanowić zagrożenie dla zdrowia konsumentów. To nie są „zwykłe nasiona” – skażony mak może działać na organizm jak opioidy, wywołując objawy podobne do zatrucia narkotykami.
Żołnierz brygady pancernej handlował narkotykami na dużą skalę
Starszy kapral 1. Warszawskiej Brygady Pancernej został zatrzymany w podwarszawskich Markach za handel dużymi ilościami narkotyków, głownie marihuaną i pochodnymi mefedronu. W tym samym czasie w Końskich wpadł jego wspólnik. Żandarmi i policjanci przeszukali trzynaście lokali i samochodów na terenie kraju, w których miały znajdować się narkotyki.
Rok po częściowej legalizacji w Niemczech: młodzież nie sięga po marihuanę częściej
Federalny Instytut Zdrowia Publicznego przebadał ponad 7 tysięcy Niemców w wieku 12–25 lat rok po wejściu w życie ustawy konopnej. Wśród nastolatek, nastolatków i młodych kobiet nic się nie zmieniło. Jedyny istotny wzrost odnotowano u młodych mężczyzn — ale ten trend trwa nieprzerwanie od 2008 roku, czyli od szesnastu lat przed legalizacją.
