Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 398 • Strona 39 z 40
  • 130 / 18 / 0
18 maja 2024jezus_chytrus pisze:
Profesjonalnie zapakowane, a nie jakaś folia aluminiowa - to samoróbki, czy od jakiegoś "komercyjnego" dostawcy?
samoroby z temu kupilem i teraz na miescie bedzie latac produkt premium %-D %-D
dawka czyni truciznę
  • 1 / / 0
Hejka, wie ktoś czy palenie mj i psychotropy to dobre połączenie?
  • 449 / 166 / 1
Zajebiste

Człowieku psychotropy to jest tak szerokie połączenie, że o ja cie. To może ja zapytam czy chujazepam i kwiatek to dobre połączenie?
Uwaga! Użytkownik SerioSergio nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 115 / 30 / 0
Jadę się jutro najarać, pierdole rozwożenie wśród grzmotów piorunów.
Jutro wjeżdżam do innej bramy, bo tej nędznej sativy od okularnika to nie biere, nie wjeżdżam tam. Chuj mu w twarz
Niech dają indice kurwa ze 20procent, plon.
  • 48 / 3 / 0
Czy da się ograniczyć stan taki jakby "schizofrenia" po jaraniu zioła? Chodzi mi o to że wszystko jest za bardzo wyostrzone i za bardzo się we wszystko wczuwam a mam takie trochę paranoiczne podejście ale to zależy.
Spróbowałem różnych grup substancji i np. opioidy takie jak U-47700, Fu-F czy od biedy kodeina działają na mnie lepiej ale to jest zupełnie inna grupa substancji (ich działanie moim zdaniem powinno pokrywać się z działaniem zioła)
Od biedy trochę też DXM przerobiłem.
Z takich turbo głupich pomysłów to różne syntetyczne kannabinoidy paliłem tj. AM-2201, MAM-2201, UR-144 ale co ciekawe JWH-307 mi najbardziej podpasowało może nawet lepiej niż zioło, strasznie długo wchodziło z 10 minut nawet. Paliłem też jakieś NM-2201 czy inne podobne od jakiś nowo poznanych ludzi. W każdym bądź razie dostępność tych syntetycznych kannabinoidów aktualnie jest słaba.

Czy widzicie w tym jakiś sens żeby iść w stronę zioła skoro mi jego działanie tak byle jak pasuje? Może polecilibyście jakieś odmiany albo do samodzielnej uprawy albo do kupienia z apteki? Co do upraw do (pewnie to znajdę na necie) przydało by się wiedzieć z której najwięcej wyciągne plonu pod indoor.
  • 12091 / 2356 / 0
Są odmiany, które przynajmniej u mnie nie wywołują gonitwę myśli, którą nazywasz paranoją. Póki co najbardziej pod tym względem pasuje mi Gelato, które uspakaja i "zwalnia" (momentami przysypiam), mimo że to nie 100% indica.
Z aptecznych odmian próbowałem tylko Mango i Jean Guy. Mango mega przyjemne, a JG to taka White Widow, tylko właśnie bez tej gonitwy myśli.
  • 115 / 30 / 0
Mnie marysia pociąga do tego stopnia.
Że dziś wolałem ogrzać lufkę, niż pójść do pracy.
  • 59 / 20 / 0
marihuana generalnie jest przyjemniejsza niż praca, dlatego wciąga... ale warto mieć jakieś priorytety i rozdzielac pracę od zabawy bo stąd juz szybka droga do problemów.
  • 459 / 66 / 0
@pomarszczona Jaraj, ale z głową, bo potem będzie płacz.
  • 626 / 166 / 0
23 maja 2024somelora pisze:
Czy da się ograniczyć stan taki jakby "schizofrenia" po jaraniu zioła? Chodzi mi o to że wszystko jest za bardzo wyostrzone i za bardzo się we wszystko wczuwam a mam takie trochę paranoiczne podejście ale to zależy.
Oczywiście. Dodajesz CBD. Im więcej tym mniejsza psychodela aż zaciera się wcale. Otrzymujesz bardzo lekkie subtelne i czyste działanie przeciwbólowe czy tam nasenne, co kto jakie potrzebuje. Zero myślenic. Choć to wiele osób sobie ceni najbardziej, taki dialog wewnętrzny po ziole. Niektórzy tylko po to palą. Wiadomo od odmian też sporo zależy ale za pomocą cbd można nawet z najostrzejszej sativy zrobić miłą dziecinną igraszkę umilająca nawet najbardziej depresyjny dzień.
ODPOWIEDZ
Posty: 398 • Strona 39 z 40
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.