Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
Z innych rzeczy to pseudoefedryna (cirrus duo) wychodzi jako amfetamina ale jest to według nich "wątpliwe" a nie negatywne.
05 marca 2024slonskrytobojca pisze: Dziwną sytację miałam ostatnio. Wzięłam około 400mg mdma, 1g klefedronu i 1 gram mefedronu w odstępach po kilka godzin, przed tą akcją byłam czysta jakieś 1,5 miesiąca. Dwa tygodnie później robiłam test z moczu i wyszedł mi wynik dodatni przy amfetaminie i kokainie. To jest normale? Wydawało mi się, że te substancje, zwłaszcza po jednorazowym zażyciu są wykrywalne dużo krócej. Czy mogła to spowodować ilość substancji? Czy sposób przyjęcia (wszystko zjadłam) mógł mieć na to wpływ?
Chodzi mi glownie o diazepam ktory jadlem w ilosciach okolo 10-20 mg przed tramadolem a dopiero jakies 40-50 mg mnie usypia. Dzis wzialem ostatnia dawke 500 mg tram i 2 mg diazepamu. Po jakim czasie zniknie slad tych substancji z mojego organizmu?
Z gory dzieki za odpowiedz.
przeniesiono - łysy
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Rekordowe konsultacje: Polacy mają dość karania za roślinę.
Badania dowiodły, że marihuana opóźnia rozwój nastolatków
Badanie przeprowadzone na ponad 11 tys. nastolatków wykazało, że zażywanie marihuany wiąże się z wolniejszym rozwojem poznawczym (zapamiętywaniem, koncentracją i szybkością myślenia), a także z gorszą pamięcią w kluczowych latach rozwoju mózgu.
Badanie: użytkownicy psychodelików mogą inaczej przetwarzać emocje
Użytkownicy psychodelików inaczej przetwarzają emocje, m.in. szybciej rozpoznają zagrożenie - wynika z badania UJ. Kierujący nim prof. Michał Bola podkreślił, że przeciera ono szlaki w obszarze neuroobrazowania użytkowników psychodelików, jednak pełne zrozumienie ich wpływu na mózg wymaga wielu lat pracy.
CBZC uderza w narkobiznes. Zatrzymano 27 osób
Funkcjonariusze Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości zatrzymali 27 osób podejrzanych m.in. o wprowadzanie na terenie województwa opolskiego znacznych ilości środków odurzających i substancji psychotropowych. Z ustaleń śledczych wynika, że grupa zajmowała się dystrybucją marihuany oraz mefedronu, czerpiąc z tego procederu stałe korzyści majątkowe.
